Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam w posiadaniu takie buty:


Moje pytania:
1.Co ubrać do nich na imprezę w klubie, aby nie przesadzić (miałam w planach czarne rajstopy i małą czarną + kolorowa bransoletka ale wydaje mi się to zbyt nudne;x )
2.Co ubrać do nich na imprezę urodzinową (18)? ...

...żeby nie wyglądać komicznie ^^

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Hehehe ;P :dokuczacz: :jezyk2:
poike
poike
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz, nie wszyscy sa na tyle mądrzy ;-) a są po studiach...

nie jestem mądra, bo chodzę w firmowych ubraniach.. chlip chlip :(
Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011

a co powiecie na temat secondhand'ow? :)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: a co powiecie na temat secondhand'ow? :)

Osobiście tam nie kupuję ale widzę, że bardzo dużo ludzi tam chodzi. Może się kiedyś przejdę :mrgreen: Podobno czasem fajne rzeczy tam można wyhaczyć :ziober2:
mmaryjka
mmaryjka
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: a co powiecie na temat secondhand'ow?

za duży chaos, za dużo ciuchów rzuconych na kupę, ale przede wszystkim nie podoba mi się ideologia większości tego typu sklepów. byłam raz, nic nie znalazłam i raczej więcej nie pójdę.
Darunia511
Darunia511
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: 1.Co ubrać do nich na imprezę w klubie, aby nie przesadzić (miałam w planach czarne rajstopy i małą czarną + kolorowa bransoletka ale wydaje mi się to zbyt nudne;x ) 2.Co ubrać do nich na imprezę urodzinową (18)? ...

1. To chyba nie sa buty na taka pore roku ;] paluchy w rajstopach to dla mnie cś strasznego.
2. ja bym ich w ogóle nie ubierała, bo są okropne.
Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. To chyba nie sa buty na taka pore roku ;]

w klubie nie ma śniegu ani kałuż, więc nie widzę przeszkód, aby je założyć. Tak samo osiemnastka nie będzie robiona na dworze, zresztą buty zawsze zmieniam w samochodzie :tak:
Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. To chyba nie sa buty na taka pore roku ;] paluchy w rajstopach to dla mnie cś strasznego. 2. ja bym ich w ogóle nie ubierała, bo są okropne.

a tak btw. pytałam co do nich ubrać, a nie czy Ci się podobają i na jaką porę roku są :))
ToxicRat
ToxicRat
  20 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: 1.Co ubrać do nich na imprezę w klubie, aby nie przesadzić (miałam w planach czarne rajstopy i małą czarną + kolorowa bransoletka ale wydaje mi się to zbyt nudne;x )

czarne kryjące rajsopy/legginsy/rurki + biała lub w jakimś kolorze takim jak mają buty tunika + dodatki w kolorach takich jak buty. Dość minimalistycznie: mała kopertówka, bransoletka/kolczyki ...

Ewelina
Ewelina: Co ubrać do nich na imprezę urodzinową (18)? .

rurki i top :)

Ewelina
Ewelina: a co powiecie na temat secondhand'ow? :)

Są zeyebiste xD Cuda można znaleźć.

Konto usunięte
Konto usunięte: za dużo ciuchów rzuconych na kupę

na szczęście nie wszędzie, ja miam kilka ulubionych, w których jest czysto, schludnie, rzeczy ułożone na wieszakach, podział na damskie/męskie/dziecięce, ułożone wg kolorów :D
Ale rzadko gdzie tak jest - do tych, gdzie walają sięszmaty jak popadnie i ludzie rzucają się jak wygłodniałe kundle na mięso, to nawet nie wchodzę.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: w klubie nie ma śniegu ani kałuż, więc nie widzę przeszkód, aby je założyć. Tak samo osiemnastka nie będzie robiona na dworze, zresztą buty zawsze zmieniam w samochodzie


Ja też ubieram pół buty a czasem nawet i sandałki w zimę. Przebieram buty w samochodzie i tyle ;P nie widze w tym nic niestosownego, w domu ubieram buty zimowe, w aucie przed klubem je przebieram (ciężko się prowadzi w sandałkach z 10 cm obcasem :lol:) i tyle. A jak sie komus nie podoba niech nie patrzy :jezyk2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przecież my jesteśmy tylko od płacenia


jaki szowinista :martuska:
wygon babe do roboty, to moze przydasz jej sie do czegos innego, a ona bedzie placic :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jestem mądra, bo chodzę w firmowych ubraniach.. chlip chlip :(

poza tym nie masz studiow :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jestem mądra, bo chodzę w firmowych ubraniach.. chlip chlip :(


Ja też chodzę w firmowych ubraniach, nie ubrałabym niczego z targu czy bazaru, co nie znaczy, że muszę poniżać kogoś, kto tam się ubiera ;-) nie uważam, aby to była ujma i plama na honorze, bo ktoś ubiera się na targu.

Pokazałaś jaka jesteś mądra, kiedy napisałaś, że cekiny i lateks są bazarowe ;-)
To, że coś mi się nie podoba i że coś jest brzydkie, nie znaczy, że muszę komuś ubliżać i ponizać kogoś pisząc, że nosi jarmarkowe ciuchy.
Jesteś na tyle pusta, że nie umiesz pojąć o co chodzi?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i na bazarze można znaleźć coś fajnego, więc nie rozumiem czasem wieeelkich oburzeń nawet na forum na bazar i jak coś brzydkie to wygląda jak z bazaru


Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktos chce komus wjechac na ciuchy to pisze, ze z bazaru? a czy to cos zlego? co to kogo obchodzi, jak chca niech kupuja na bazarze, nie uwazam aby to byla ujma.


Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz, nie wszyscy sa na tyle mądrzy ;-) a są po studiach...


Konto usunięte
Konto usunięte: nie jestem mądra, bo chodzę w firmowych ubraniach.. chlip chlip :(


Może przeczytaj (ze zrozumieniem) jeszcze raz, bo chyba nie do końca zrozumiałaś o czym piszemy. Twoje stwierdzenie się ma nijak do tego, co jest napisane powyżej...

Ludzka głupota nie zna granic. Módlmy się...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Aha, coś dopiszę:

Piszesz, że ubierasz się w firmowe rzeczy. Ubliżasz ludziom pisząc, że noszą ciuchy z jarmarku.
Nie wpadłaś na to, że kogoś może nie stać aby kupić np. kurtkę w firmowym sklepie za 250 zł tylko na targu za (powiedzmy?) 100?
Masz się za lepszą? Bo stać Cię na firmowe rzeczy?
A jak kogoś nie stać(lub stać) a kupuje ciuchy na jarmarku to jest gorszy?

Jak dla mnie jesteś mega pusta... Aby wjechać komuś, że nosi ciuchy z jarmarku i wywyższać się, że Ty nie musisz. Zresztą, co się będe rozpisywać ;-)
Mnie mam nauczyła szanować ludzi i tych, co noszą buty Nike i tych, co noszą buty z targu, bez znaku firmowego.

Czekam na odpowiedź ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.