Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam w posiadaniu takie buty:


Moje pytania:
1.Co ubrać do nich na imprezę w klubie, aby nie przesadzić (miałam w planach czarne rajstopy i małą czarną + kolorowa bransoletka ale wydaje mi się to zbyt nudne;x )
2.Co ubrać do nich na imprezę urodzinową (18)? ...

...żeby nie wyglądać komicznie ^^

Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przecież my jesteśmy tylko od płacenia

nie tylko :evil:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Ta no bo po co. Przecież my jesteśmy tylko od płacenia


No trudno, żebym musiała się sama utrzymywać skoro razem mieszkamy ;P nie ma 'Twoje, moje pieniądze', jest wspólne ;P co z tego, ze on zarabia prawie 4 tys (jak jest dobry miesiac 5tys.) a ja ... 400 zł? :zonk: :-)
ja spodnie dziele na rurki, alladynki, dzwony, szwedy, proste (...), a on na 'dzinsy i dresy' :crylol: ...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: nie tylko

W kwestii zakupów chyba właśnie tylko. No ewentualnie gdy trzeba przynieść większy rozmiar :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: W kwestii zakupów chyba właśnie tylko. No ewentualnie gdy trzeba przynieść większy rozmiar

i zanieść torby do domu :lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No trudno, żebym musiała się sama utrzymywać skoro razem mieszkamy ;P nie ma 'Twoje, moje pieniądze', jest wspólne ;P co z tego, ze on zarabia prawie 4 tys (jak jest dobry miesiac 5tys.) a ja ... 400 zł? :-)

Coś czuję, że przy odwrotnych zarobkach nie byłoby wspólnoty majątkowej :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja spodnie dziele na rurki, alladynki, dzwony, szwedy, proste (...), a on na 'dzinsy i dresy' ...

Ja podobnie jak łonn :lol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: i zanieść torby do domu

I powiedzieć : "ładnie wyglądasz kochanie" .

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: przynieść większy rozmiar

musiałeś przedstawiać najgorszą opcję? :lol:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: musiałeś przedstawiać najgorszą opcję?

No jak już pisać i mówić to wszystko :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: jeśli chodzi o Twój styl, czytałam wczorajszy temat o Twoich imprezowych strojach. uwierz, gdybym tylko miała odpowiednią figurę ubierałabym się tak samo, albo i jeszcze bardziej skąpo ^^ no ale niestety, mam za dużo tu i ówdzie :P


Dziękuje, to miłe :-) mi to tam wisi, każdy ubiera się jak chce. Chcesz to ubieraj się jak zakonnica, a jak nie chcesz to jak dz... Pomysle se swoje ale nie bede kogos porównywać do K... :-) wiem w co się ubieram kiedy nie pracuję, a to w czym pracuję nie zależy ode mnie i czy komus sie to podoba czy nie - it's not my bussines. ;-)
Btw na zdjęciach nie wyglądasz aż tak grubo, jak moze sie wydawac z Twoich wypowiedzi? :woot: jestes bardziej hm... 'kobieca' bym to nazwała.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Coś czuję, że przy odwrotnych zarobkach nie byłoby wspólnoty majątkowej


Ale skąd :-) ;P kiedyś zacznę zarabiać więcej... ;P i bedzie tak samo, ale kiedy? :and:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale skąd :-) ;P kiedyś zacznę zarabiać więcej... ;P i bedzie tak samo, ale kiedy?

Jak on będzie na emeryturze :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jak on będzie na emeryturze


Ohoho to niebawem, za 35 lat :crylol: faceci idą, jak mają 65 nie? :woot:
Ewelina
Ewelina
  19 stycznia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: I powiedzieć : "ładnie wyglądasz kochanie" .

chyba skłamać, tak na 'odpiedol sie' :and:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: No jak już pisać i mówić to wszystko :P

no tak :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje, to miłe :-) mi to tam wisi, każdy ubiera się jak chce. Chcesz to ubieraj się jak zakonnica, a jak nie chcesz to jak dz... Pomysle se swoje ale nie bede kogos porównywać do K... :-) wiem w co się ubieram kiedy nie pracuję, a to w czym pracuję nie zależy ode mnie i czy komus sie to podoba czy nie - it's not my bussines. ;-)

szkoda gadać nawet :P ale nie przetłumaczysz, są ludzie tolerancyjni i mniej ... nieraz skomentuje ubiór dziewczyny, " o, jaka kur..." ale to w takich przypadkach:

nie spotkałam takiej na szczescie na imprezie :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Btw na zdjęciach nie wyglądasz aż tak grubo, jak moze sie wydawac z Twoich wypowiedzi?

kompleksy :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: jestes bardziej hm... 'kobieca' bym to nazwała.

hahah no wlasnie, tyłek ujdzie, ale cycki za duże :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 stycznia 2011
Ewelina
Ewelina: nie spotkałam takiej na szczescie na imprezie


:szok: OMG, to jest na serio przegięcie :-) ja bym się tak nie ubrała...

Ewelina
Ewelina: kompleksy

No tak, ja tez mam sporo... :and:

Ewelina
Ewelina: hahah no wlasnie, tyłek ujdzie, ale cycki za duże

Ja mam znowu tyłek dosyć okrągły a biust mniejszy, całe B75... :and:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ohoho to niebawem, za 35 lat faceci idą, jak mają 65 nie?

Na razie tak, ale chcą to jeszcze zmienić o 2-3 lata.
Nie ma to jak w służbach mundurowych :ziober2:

Ewelina
Ewelina: chyba skłamać, tak na 'odpiedol sie'

Nie każdy tak myśli.
Szkoda, że wy tak to odbieracie.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.