massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 marca 2013 (pierwszy post)

Pierwszy raz zakladam temat na "nowym" forum i bedzie bez wstepu.
1. Tej wiosny (wiosny -,-) nadal modne beda lakiery do paznokci w jaskrawych i pastelowych kolorach, ale dodatkowo zauwazylam ruch w strone spokojniejszych kolorow nude (beze, brazy etc.)

Przywiazujecie wage do tego, jaki kolor nosicie na paznokciach? Jesli tak, to od czego to zalezy? Macie jakies ulubione kolory i jakie planujecie nosic tej wiosny? (wiosny -,-)

2. Czy ktos w ogole jeszcze uzywa kontorowke do ust? Wypada?


3. Jak czesto czyscicie swoje pedzle do makijazu? Uzywacie klasycznie szamponu i odzywki czy stosujecie cos specjalnego?

4. Zdarza Wam sie, ze Wasze wlosy przetluszczaja sie u nasady a przesuszaja na koncowkach? Myjecie wtedy wlosy czy macie jakis na to trick?
(tak wiem, temat o wlosach ^^)

5. Serum - ostatnio coraz bardziej popularne. Sa lzejsze od standardowych kremow nawilzajacych, ich konsystencja sprawia, ze podklad swietnie sie rozprowadza na cerze, w dodatku zawieraja wysokie dawki antioxidantow, peptydow i retinol. Mimo to, nadal nie udowodniono by serum wnikalo glebiej w skore niz standardowe kremy.
Uzywacie? Jesli tak, to jakich? Jesli nie, to czy planujecie sprobowac?


6. Zakladajac, ze macie budzet tylko na jeden zapach tej wiosny, jakie perfumy byscie wybraly i dlaczego? Czy zapach kwiatowy jest musem na wiosne?


7. Kremy BB staly sie hitem (?) bodajze w 2010 roku. Nie wszystkie jednak kobiety sie do nich przekonaly, a teraz weszly kolejne kremy CC (Colour Correcting). Oferuja mniej wiecej to samo, co BB plus maja dodatkowo pigmenty (np. liliowe, zielone).

Przekonalyscie sie do kremow BB? Zawitaly w Waszej kosmetyczce na dobre czy wolicie standardowy podklad?
Planujecie sprobowac kremow CC? A moze juz sprobowalyscie? Hit czy kit?

8. Chcialybyscie sie jeszcze czyms podzielic? :)

Pozdrawiam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tak ja kazdego dnia nie maluje się cieniami


ach, myslalam, ze malujesz tylko czym innym :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  27 marca 2013

szczerze to mam jeden cień który nie lubi pędzli :ninja: :and:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 marca 2013
What became BB cream was originally formulated in the 1960s in Germany by dermatologist Dr. Christine Schrammek to protect her patients' skin after surgery.[1] Introduced to South Korea and Japan in 1985 – where healthy-looking, porcelain skin is heavily prized – the cream was hailed as "the secret of Korean actresses," and was heavily endorsed by Korean celebrities
Czyli tak na dobra sprawe, wszystko co koloryzuje mozna nazwac BB kremem, kraj pochodzenia zazwyczaj wskazuje na inna formule uzyta w produkcji takiego kremu.
Konto usunięte
Konto usunięte: moimi faworytami są

nie widze
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie do codziennej pielęgnacji

Wiec jak czesto uzywasz serum?
Konto usunięte
Konto usunięte: ten z twojego zdjęcia. nie wiem, urzekł mnie, choć pewnie na krótko bo ma dość specyficzny zapach

Mi sie nie podoba, nie lubie zapachu rozy, a roza jest w nim dosc intensywna.
Podoba mi sie z kolei Jour d'Hermes, ale chyba nie tak bym zechciala kupic... Moze w przyplywie impulsu max 30ml.

Konto usunięte
Konto usunięte: to co to za różnica czy jest kremem BB czy kremem tonującym

Dokladnie, robia ludzi w kuku, bo wikipedia podaje, ze pod skrotem BB stoja rozne slowa, niekoniecznie oznaczajace to samo:
blemish balm, blemish base, beauty balm, beblesh balm
Korea ponoc opatentowala slowo blemish i stad pewnie zamieszanie, ze "prawdziwe" BB pochodza wlasnie stamtad.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze to mam jeden cień który nie lubi pędzli


a co lubi? Wiem, ze to multi cos w sztyfcie z Nars fajnie wyglada na powiece, zwlaszcza na opalonej sloncem cerze i najlepiej nakladac go palcem :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Bayje
Bayje
  27 marca 2013

no właśnie - musze go nakładać palcem a szkoda ale ostatnio też próbowałam pędzlem tylko muszę z Niego zrobić cień sypki XD

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 marca 2013
massacre
massacre: Przywiazujecie wage do tego, jaki kolor nosicie na paznokciach? Jesli tak, to od czego to zalezy? Macie jakies ulubione kolory i jakie planujecie nosic tej wiosny?


Oczywiście, nie lubię jak ktoś nosi ciągle czerwień, dla mnie to kolor który nie podoba mi się na paznokciach jak mam siedzieć w domu czy na chwilę gdzieś wyjść. Na co dzień preferuje granaty, beże, szarość. Tej wiosny bez zmian, kupiłam wczoraj aby delikatny miętowy i pewnie jeszcze poszukam czegoś w stylu, jakie ostatnio sama kupiłaś, bo bardzo mi się spodobały.

massacre
massacre: Zdarza Wam sie, ze Wasze wlosy przetluszczaja sie u nasady a przesuszaja na koncowkach? Myjecie wtedy wlosy czy macie jakis na to trick?

Włosy myję praktycznie codziennie, więc nawet nie zwracam uwagi na takie rzeczy.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  28 marca 2013
massacre
massacre: chyba jestes tutaj pierwsza

hehe :ziober2: po prostu mam już dość tych wszędobylskich beży i nude'ów, rzygać się powoli tym chce :)

massacre
massacre: sluszna uwaga. Nie pomyslalam o tym, bo nie uzywam ciemnych szminek

też takich nie używam, ale gdybym miała taka potrzebę na pewno wyposażyłabym się w konturówkę :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.