massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 marca 2013 (pierwszy post)

Pierwszy raz zakladam temat na "nowym" forum i bedzie bez wstepu.
1. Tej wiosny (wiosny -,-) nadal modne beda lakiery do paznokci w jaskrawych i pastelowych kolorach, ale dodatkowo zauwazylam ruch w strone spokojniejszych kolorow nude (beze, brazy etc.)

Przywiazujecie wage do tego, jaki kolor nosicie na paznokciach? Jesli tak, to od czego to zalezy? Macie jakies ulubione kolory i jakie planujecie nosic tej wiosny? (wiosny -,-)

2. Czy ktos w ogole jeszcze uzywa kontorowke do ust? Wypada?


3. Jak czesto czyscicie swoje pedzle do makijazu? Uzywacie klasycznie szamponu i odzywki czy stosujecie cos specjalnego?

4. Zdarza Wam sie, ze Wasze wlosy przetluszczaja sie u nasady a przesuszaja na koncowkach? Myjecie wtedy wlosy czy macie jakis na to trick?
(tak wiem, temat o wlosach ^^)

5. Serum - ostatnio coraz bardziej popularne. Sa lzejsze od standardowych kremow nawilzajacych, ich konsystencja sprawia, ze podklad swietnie sie rozprowadza na cerze, w dodatku zawieraja wysokie dawki antioxidantow, peptydow i retinol. Mimo to, nadal nie udowodniono by serum wnikalo glebiej w skore niz standardowe kremy.
Uzywacie? Jesli tak, to jakich? Jesli nie, to czy planujecie sprobowac?


6. Zakladajac, ze macie budzet tylko na jeden zapach tej wiosny, jakie perfumy byscie wybraly i dlaczego? Czy zapach kwiatowy jest musem na wiosne?


7. Kremy BB staly sie hitem (?) bodajze w 2010 roku. Nie wszystkie jednak kobiety sie do nich przekonaly, a teraz weszly kolejne kremy CC (Colour Correcting). Oferuja mniej wiecej to samo, co BB plus maja dodatkowo pigmenty (np. liliowe, zielone).

Przekonalyscie sie do kremow BB? Zawitaly w Waszej kosmetyczce na dobre czy wolicie standardowy podklad?
Planujecie sprobowac kremow CC? A moze juz sprobowalyscie? Hit czy kit?

8. Chcialybyscie sie jeszcze czyms podzielic? :)

Pozdrawiam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Paulinessa
Paulinessa
  26 marca 2013
massacre
massacre: 1. Tej wiosny (wiosny -,-) nadal modne beda lakiery do paznokci w jaskrawych i pastelowych kolorach, ale dodatkowo zauwazylam ruch w strone spokojniejszych kolorow nude (beze, brazy etc.)


Generalnym hitem wiosny są paznokcie pociągnięte tylko nabłyszczaczem :) Ale tak samo i nudziaki, pastele. Jaskrawe kolory schodzą na boczny tor.

massacre
massacre: Przywiazujecie wage do tego, jaki kolor nosicie na paznokciach? Jesli tak, to od czego to zalezy? Macie jakies ulubione kolory i jakie planujecie nosic tej wiosny? (wiosny -,-)


Maluję paznokcie na przeróżne kolory, ostatnio jednak stawiam właśnie na kremy, beże, ecru, biel (na całości). lubię też róż, czerwień, burgund, mięte, granat.

massacre
massacre: Czy ktos w ogole jeszcze uzywa kontorowke do ust? Wypada?


Jaśmina :rotfl:
Ja nie używam i nie zamierzam. Nie podoba mi się to i nie uważam, żeby było mi to potrzebne :)
massacre
massacre: Jak czesto czyscicie swoje pedzle do makijazu? Uzywacie klasycznie szamponu i odzywki czy stosujecie cos specjalnego?


Raz na kilka dni. Używam żelu do twarzy lub szamponu :)

massacre
massacre: Zdarza Wam sie, ze Wasze wlosy przetluszczaja sie u nasady a przesuszaja na koncowkach? Myjecie wtedy wlosy czy macie jakis na to trick?


Zazwyczaj tak jest, bo to skóra się przetłuszcza, a końcówki mogą żyć własnym życiem z różnych względów. :)

massacre
massacre: 8. Chcialybyscie sie jeszcze czyms podzielic? :)


Kanapką? :rotfl:
w00tjump
w00tjump
  26 marca 2013
massacre
massacre: Przywiazujecie wage do tego, jaki kolor nosicie na paznokciach? Jesli tak, to od czego to zalezy? Macie jakies ulubione kolory i jakie planujecie nosic tej wiosny?

tak, ale niezbyt interesuja mnie mody. najbardziej lubie czerwienie i turkusy/granaty. nie lubie nude:nie: nie moge miec dlugich paznokci, a na krotkich raczej tylko jaskrawe kolory dobrze wygladaja.
massacre
massacre: 3. Jak czesto czyscicie swoje pedzle do makijazu? Uzywacie klasycznie szamponu i odzywki czy stosujecie cos specjalnego?

w miare potrzeby:woot: nie uzywam teraz pedzla do podkladu, ktory trzeba bylo codziennie myc, wiec jak uznam ze potrzeba:) zelem do twarzy.
massacre
massacre: Uzywacie? Jesli tak, to jakich? Jesli nie, to czy planujecie sprobowac?

uzywam tych 'rybek' z rival de loop. nazwane sa serum chyba:D lubie je, bo skutecznie nawilzajaa, a ja nie uzywam kremu codziennie. i pewnie bede testowac tez inne, jak juz sie przyzwyczaje przywiazywc wage do pielegnacji skory...
massacre
massacre: Zakladajac, ze macie budzet tylko na jeden zapach tej wiosny, jakie perfumy byscie wybraly i dlaczego?


uephoria forbidden. bo sie na nia czaje juz dlugo i musze w koncu ja miec :D
massacre
massacre: co BB plus maja dodatkowo pigmenty (np. liliowe, zielone).


uzywam takiego bb wlasnie,

tak, wiem ze to po nieczytalnemu^^

bardzo fajny jest.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: biel (na całości)

Biel? Biel biel czy perla jakas? Biel mi sie kojarzy z gowniarskimi czasami, kiedy z kolezanka w szkolnej lawce malowalysmy sobie paznokcie korektorem :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: kremy, beże, ecru, biel (na całości). lubię też róż, czerwień, burgund, mięte, granat

dodalabym jeszcze ciemne fiolety i masz wszystkie kolory, ktorych ja uzywam :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie podoba mi się to i nie uważam, żeby było mi to potrzebne

mi sie to kojarzy z latami 90-tymi, niemal kazda wtedy dorosla pani miala usta kredka robione, na dodatek duzo ciemniejsza niz pomadka - co za czasy :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Raz na kilka dni.


:szok:
czyli jestem brudasem, bo swoje myje raz na miesiac (pomijajac pedzel do podkladu, ktory myje po lub przed uzyciem)
Konto usunięte
Konto usunięte: Kanapką?


:rotfl:
dzieki, nie jestem glodna :D
Konto usunięte
Konto usunięte: nie moge miec dlugich paznokci, a na krotkich raczej tylko jaskrawe kolory dobrze wygladaja

Zalezy jakie krotkie. Ja dlugich nie nosze, raczej lekko wystajace za koniuszki palcow. Wszystko dobrze wyglada, o ile nie odpryskuje :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: jak juz sie przyzwyczaje przywiazywc wage do pielegnacji skory.

Dlugo sie przyzwyczajasz? Ja jak sie nie nasmaruje ranem i na noc to czuje sie dziwnie :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem ze to po nieczytalnemu


no raczej :rotfl:
to na hajdzie znaja wszystkie jezyki swiata.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  26 marca 2013
massacre
massacre: 1. Tej wiosny (wiosny -,-) nadal modne beda lakiery do paznokci w jaskrawych i pastelowych kolorach, ale dodatkowo zauwazylam ruch w strone spokojniejszych kolorow nude (beze, brazy etc.)

jakoś nie kieruję się modą w doborze lakier, po prostu musi mi się podobać, aczkolwiek lubię na paznokciach lubię czerń i pastele, chociaż ostatnio maluję je tylko odżywka z eveline 8w1 i jest dobrze
massacre
massacre: 2. Czy ktos w ogole jeszcze uzywa kontorowke do ust? Wypada?

moje usta nie widziały konturówki i póki co się nie zapowiada na zmiany
massacre
massacre: 3. Jak czesto czyscicie swoje pedzle do makijazu? Uzywacie klasycznie szamponu i odzywki czy stosujecie cos specjalnego?

czyszczę po każdym użyciu, zwłaszcza, że mało kiedy ich używam, na co dzień machnę się tylko tuszem i kredką do oczu i mi wystarcza, czyszczę je szamponem babydream
massacre
massacre: 4. Zdarza Wam sie, ze Wasze wlosy przetluszczaja sie u nasady a przesuszaja na koncowkach? Myjecie wtedy wlosy czy macie jakis na to trick? (tak wiem, temat o wlosach ^^)

końcówki mi się nigdy nie przetłuszczą po tym jak zostały rozjaśnione:lol:
włosy i tak mi się nie przetłuszczają jakoś super, myje je max 3x/tydzień
massacre
massacre: 5. Serum - ostatnio coraz bardziej popularne. Sa lzejsze od standardowych kremow nawilzajacych, ich konsystencja sprawia, ze podklad swietnie sie rozprowadza na cerze, w dodatku zawieraja wysokie dawki antioxidantow, peptydow i retinol. Mimo to, nadal nie udowodniono by serum wnikalo glebiej w skore niz standardowe kremy. Uzywacie? Jesli tak, to jakich? Jesli nie, to czy planujecie sprobowac?

Nie używam, więc jestem w stanie nic na ten temat powiedzieć
massacre
massacre: 6. Zakladajac, ze macie budzet tylko na jeden zapach tej wiosny, jakie perfumy byscie wybraly i dlaczego? Czy zapach kwiatowy jest musem na wiosne?

mój brat już dostał zlecenie na kupno Viktor&Rolf Flowerbomb:mrgreen:
massacre
massacre: Przekonalyscie sie do kremow BB? Zawitaly w Waszej kosmetyczce na dobre czy wolicie standardowy podklad? Planujecie sprobowac kremow CC? A moze juz sprobowalyscie? Hit czy kit?

nie używałam, jedynie wypróbowałam taki krem brązujący (w nazwie) z Alterry w sumie nawet dobra sprawa, ale nadaję się tylko na lato kiedy jestem opalona, na pozostałą część roku jest stanowczo za ciemny
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: moje usta nie widziały konturówki i póki co się nie zapowiada na zmiany

ja mam w domu jedna konturowke w kolorze nude, uzywam ja raz na rok jako baze pod szminke, bo jest bardzo jasna :]
Konto usunięte
Konto usunięte: mój brat już dostał zlecenie na kupno Viktor&Rolf Flowerbomb


:ziober2:
ja swoje zgubilam :and: nie wiem czy mi gdzies z torebki wypadly czy gdzies w domu sie zawieruszyly... bede miala w swieta chwile wolna to zrobie troche porzadkow, jak sie nie znajda to bede musiala nowe kupic :ninja: :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: krem brązujący


nigdy takich kremow nie uzywalam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 marca 2013
massacre
massacre: Przywiazujecie wage do tego, jaki kolor nosicie na paznokciach? Jesli tak, to od czego to zalezy? Macie jakies ulubione kolory i jakie planujecie nosic tej wiosny? (wiosny -,-)


wlasciwie to nie, na paznokciach mam taki kolor, na jaki mam akurat ochote, niekoniecznie pasujacy do reszty xD
massacre
massacre: 2. Czy ktos w ogole jeszcze uzywa kontorowke do ust? Wypada? 3. Jak czesto czyscicie swoje pedzle do makijazu? Uzywacie klasycznie szamponu i odzywki czy stosujecie cos specjalnego? 4. Zdarza Wam sie, ze Wasze wlosy przetluszczaja sie u nasady a przesuszaja na koncowkach? Myjecie wtedy wlosy czy macie jakis na to trick? (tak wiem, temat o wlosach ^^)


2. tylko w kolorze identycznym jak szminka.
3. do rzeczy suchych typu puder czy cienie do oczu czyszcze raz na 2 tygodnie, czasami raz na tydzien. do podkladu itp czyszcze po kazdym uzyciu :)
4. tak, uzywam wtedy suchego szamponu :)
massacre
massacre: Uzywacie? Jesli tak, to jakich? Jesli nie, to czy planujecie sprobowac?


wlasciwie to nie uzywam, mam probki, w sumie chcialabym zaczac ale nie wiem od czego sie zabrac :)
a kremu bym uzywala i tak czy siak :)
massacre
massacre: 6. Zakladajac, ze macie budzet tylko na jeden zapach tej wiosny, jakie perfumy byscie wybraly i dlaczego? Czy zapach kwiatowy jest musem na wiosne?


daisy od marca jacobsa
massacre
massacre: Przekonalyscie sie do kremow BB? Zawitaly w Waszej kosmetyczce na dobre czy wolicie standardowy podklad? Planujecie sprobowac kremow CC? A moze juz sprobowalyscie? Hit czy kit? 8. Chcialybyscie sie jeszcze czyms podzielic?


7. uzywam z misshy, jest bardzo fajny, lepszy niz niejeden podklad, ale teraz bedzie za jasny :) cc z loreala mnie nie przekonuja.
8. nope :P
mirra20
mirra20
  26 marca 2013
massacre
massacre: ja mam w domu jedna konturowke w kolorze nude, uzywam ja raz na rok jako baze pod szminke, bo jest bardzo jasna :]

ja się przymierzam może kupię jakąś, bo mam dużo wesel w tym roku i się zaprezentować muszę, ale to jeszcze nic pewnego, nie wiem może postawię na lepszą szminkę:D
massacre
massacre: ja swoje zgubilam nie wiem czy mi gdzies z torebki wypadly czy gdzies w domu sie zawieruszyly... bede miala w swieta chwile wolna to zrobie troche porzadkow, jak sie nie znajda to bede musiala nowe kupic

mój brat już wie, że bez nich ma nie wracać, więc czekam na nie do maja:D
znajdziesz, pewnie w domu się gdzieś zawieruszyły
massacre
massacre: nigdy takich kremow nie uzywalam

powiem tak, on w nazwie ma brązujący, ale ja bym bardziej powiedziała, że to krem koloryzujący/ tonujący nie wiem, ale na pewno nie brązujący
Paulinessa
Paulinessa
  26 marca 2013
massacre
massacre: Biel? Biel biel czy perla jakas? Biel mi sie kojarzy z gowniarskimi czasami, kiedy z kolezanka w szkolnej lawce malowalysmy sobie paznokcie korektorem


Nie, właśnie zwykła biel jak do frencza. Na długich paznokciach i przy odpowiednim outficie to naprawdę świetnie wygląda :)

massacre
massacre: dodalabym jeszcze ciemne fiolety i masz wszystkie kolory, ktorych ja uzywam :D

Na fiolety też zdarza mi się pociągnąć paznokcie ;)
massacre
massacre: mi sie to kojarzy z latami 90-tymi, niemal kazda wtedy dorosla pani miala usta kredka robione, na dodatek duzo ciemniejsza niz pomadka - co za czasy

Jak Pamela Anderson? :)
massacre
massacre: czyli jestem brudasem, bo swoje myje raz na miesiac (pomijajac pedzel do podkladu, ktory myje po lub przed uzyciem)

:rotfl: no ja do podkladu to nie używam :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, uzywam wtedy suchego szamponu

w sumie ja tez :)
Konto usunięte
Konto usunięte: a kremu bym uzywala i tak czy siak

tez uzywam krem po serum, podklad mi sie wtedy mega dlugo trzyma
Konto usunięte
Konto usunięte: daisy od marca jacobsa

nie lubie :nie:
Konto usunięte
Konto usunięte: mój brat już wie, że bez nich ma nie wracać

:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Na długich paznokciach i przy odpowiednim outficie to naprawdę świetnie wygląda

nie przekonalabym sie do bieli
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Pamela Anderson?



czy to siostra Jasminy?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  26 marca 2013
massacre
massacre: Przywiazujecie wage do tego, jaki kolor nosicie na paznokciach? Jesli tak, to od czego to zalezy? Macie jakies ulubione kolory i jakie planujecie nosic tej wiosny? (wiosny -,-)


Lubię mieć pomalowane paznokcie...ostatnio nosiłam się na ciemną zieleń, pomarańczowy, czarny.. dziś mam mleczno-różowy kolor. Najbardziej lubię... ten lakier:


massacre
massacre: 2. Czy ktos w ogole jeszcze uzywa kontorowke do ust? Wypada?

Mimo, że mam wąskie usta, tonie używam i nie będę używać.
massacre
massacre: 3. Jak czesto czyscicie swoje pedzle do makijazu? Uzywacie klasycznie szamponu i odzywki czy stosujecie cos specjalnego?

Mam pędzel tylko do różu...dość często go myję...w zwykłym szamponie.

massacre
massacre: 4. Zdarza Wam sie, ze Wasze wlosy przetluszczaja sie u nasady a przesuszaja na koncowkach? Myjecie wtedy wlosy czy macie jakis na to trick?

Zawsze tak mam :zabawa: w suche szampony się nie bawię... muszę umyć, bo bym zwariowała :ninja:
massacre
massacre: Uzywacie? Jesli tak, to jakich? Jesli nie, to czy planujecie sprobowac?

Nie używam :ninja:
massacre
massacre: 6. Zakladajac, ze macie budzet tylko na jeden zapach tej wiosny, jakie perfumy byscie wybraly i dlaczego? Czy zapach kwiatowy jest musem na wiosne?

Ja tam nie mam drogich perfum, nawet wód perfumowanych... używam playboya, różowego..ale jak on się zwie :woot:? Nie wiem co bym kupiła...
massacre
massacre: Przekonalyscie sie do kremow BB?

W rossmannowskiej gazecie był próbki jakiegoś kremu BB ostatnio, kolor jasny i ciemny, wzięłam otworzyłam jasny ( choć szczerze myślałam, że będzie dla mnie za jasny). Dla jakiejś murzynki chyba ten jasny kolor...z 10 tonów za ciemny..nawet nie chcę otwierać tego z napisem "Ciemny". Poza tym jakoś nie widze się w takim kremie...nie wiem.
massacre
massacre: 8. Chcialybyscie sie jeszcze czyms podzielic? :)

Taaak.
Opyla mi się iśc do pracy, na pól etatu, gdzie zarobię z max 800 zł, a przejeżdżę autem paliwa za jakieś 350 zł?
Paulinessa
Paulinessa
  26 marca 2013
styka51
styka51: Ja tam nie mam drogich perfum, nawet wód perfumowanych... używam playboya, różowego..ale jak on się zwie ? Nie wiem co bym kupiła...


Ja też nie mam drogich :)
w tej chwili jestem zakochana w tym zapachu:
http://www.rossnet.pl/Produkt/Mel-Merio-Romantic-Girl-Woda-perfumowana,119331

i od lat jestem wierna temu zapachu C-thru:

http://c-thru.pl/wp-content/uploads/2012/06/black-diamond.png
Paulinessa
Paulinessa
  26 marca 2013
styka51
styka51: Opyla mi się iśc do pracy, na pól etatu, gdzie zarobię z max 800 zł, a przejeżdżę autem paliwa za jakieś 350 zł?


Znam ten ból. Aczkolwiek tak, bo na pól etatu masz netto (?) 800, ja miałam pracę za 1050 netto na cały etat i też musiałam jeździć.
w00tjump
w00tjump
  26 marca 2013
massacre
massacre: Zalezy jakie krotkie


noo, u mnie bardzo krotkie- tak, ze nic nie wystaje. naprawde zle to wyglada bez ostrego koloru lakieru, szczegolnie ze mam krotka i szeroka plytke:nie:
massacre
massacre: Dlugo sie przyzwyczajasz? Ja jak sie nie nasmaruje ranem i na noc to czuje sie dziwnie

przez lata ja masakrowalam kosmetykami do tradzikowej, nigdy nie uzywajac zadnego kremu. teraz mi sie poprawila duuzo jak przestawilam sie na kosmetyki do wrazliwej skory. przestala sie zachowywac jak tlusta jak ja przestalam ja tak traktowac :D
ale nadal uzywam lekkiego kremu tylko na noc i to raz na kilka dni, do maseczek nie mam cierpliwosci wiec pewnie 2x/miesiac. krem pod oczy tylko mnie wkurrza, mimo ze mam od lat bardzo ciemne cienie. tyle dobrze, ze bb uzywam zamiast podkladu to i nawilza.
wiec jeszcze to potrwa, w koncu chyba zaczne dbac o pielegnacje tak jak o makijaz:mrgreen:
marta0859
marta0859
  26 marca 2013
massacre
massacre: Przywiazujecie wage do tego, jaki kolor nosicie na paznokciach? Jesli tak, to od czego to zalezy? Macie jakies ulubione kolory i jakie planujecie nosic tej wiosny? (wiosny -,-)


Nie lubię malować paznokci. Jak już mam pomalowane to zazwyczaj w lato/we wiosnę, najczęściej na czerwony, czasem jakiś jasny róż. Nie lubię ekstrawagancji na paznokciach.
massacre
massacre: 2. Czy ktos w ogole jeszcze uzywa kontorowke do ust? Wypada?


Nigdy nie używałam, ale wg mnie wygląda to strasznie :) Dla starszych kobiet może ok, ale i tak mnie nie przekonuje.
massacre
massacre: 3. Jak czesto czyscicie swoje pedzle do makijazu? Uzywacie klasycznie szamponu i odzywki czy stosujecie cos specjalnego?


Nie używam pędzli do makijażu. Nie maluję się pudrami/różami, więc nie są mi potrzebne. Kiedyś używałam pudru to pędzel czy gąbkę myłam jakoś raz na tydzień/dwa tygodnie. Nie wiem czy to za często czy za rzadko. ;)
massacre
massacre: 4. Zdarza Wam sie, ze Wasze wlosy przetluszczaja sie u nasady a przesuszaja na koncowkach? Myjecie wtedy wlosy czy macie jakis na to trick?


Nie zdarza się... Myję włosy codziennie więc nie mam takich problemów.
massacre
massacre: 5. Serum - ostatnio coraz bardziej popularne. Sa lzejsze od standardowych kremow nawilzajacych, ich konsystencja sprawia, ze podklad swietnie sie rozprowadza na cerze, w dodatku zawieraja wysokie dawki antioxidantow, peptydow i retinol. Mimo to, nadal nie udowodniono by serum wnikalo glebiej w skore niz standardowe kremy. Uzywacie? Jesli tak, to jakich? Jesli nie, to czy planujecie sprobowac?


Nie używam, używam zwykłych kremów.
massacre
massacre: 6. Zakladajac, ze macie budzet tylko na jeden zapach tej wiosny, jakie perfumy byscie wybraly i dlaczego? Czy zapach kwiatowy jest musem na wiosne?


Nie wiem, bo perfumy mam na spółę z mamą :D a ona ma całą perfumerię, więc używam co mi się danego dnia zachce. Swojego ulubionego perfum(u) [??] z kolei nie mam. Ciężko byłoby wybrać.
massacre
massacre: rzekonalyscie sie do kremow BB? Zawitaly w Waszej kosmetyczce na dobre czy wolicie standardowy podklad? Planujecie sprobowac kremow CC? A moze juz sprobowalyscie? Hit czy kit?


Od jakiegoś czasu używam tylko kremów BB i głównie z Garniera, są lżejsze niż podkład, chociaż z tego co wiem oryginalne kremy BB to tylko te azjatyckie, więc takich nie miałam okazji używać. O 'cc' pierwsze słyszę, w Polsce jeszcze czegoś takiego nie widziałam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.