mirra20
mirra20
  28 lutego 2012 (pierwszy post)

Moje tematy na forum można policzyć na palcach jednej ręki, ale co mi tam trochę mi się nudzi więc zaryzykuję:D
Temat poświęcam osobom, które były tutaj kiedyś i urozmaicały to forum nie tylko swoją osobą, ale także dobrymi radami ( w końcu możemy czasem powspominać, a nie gadać o kieckach, kosmetykach itp)
Zatem:

1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?
2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

Wspominajmy miło, złe rzeczy zostawmy dla siebie;)
Pozdrawiam

SailorMoon
SailorMoon
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

No co... o niektórych rzeczach lepiej szybko zapomnieć :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie widzialam, ze czarodziejka znowu leci w tv jak bylam kiedys u mamy, w sumie tez musze sobie ja przypomniec :D

Ja już mam wszystkie odcinki + odcinki specjalne i filmy. Będę miała co oglądać z Łukaszem, bo on też lubi :D No i małemu też się spodobało, to we trójkę :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
SailorMoon
SailorMoon: No co... o niektórych rzeczach lepiej szybko zapomnieć

mowisz to sklerotyczce, co jak idzie do sklepu po kawe to zapomina kawy kupic :lol2:

SailorMoon
SailorMoon: Ja już mam wszystkie odcinki + odcinki specjalne i filmy. Będę miała co oglądać z Łukaszem, bo on też lubi :D No i małemu też się spodobało, to we trójkę

a tego wszystkiego to chyba duzo bylo? pamietam ze latami to lecialo na polsacie :D
mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wpadałam tylko okazyjnie, w pamięć zapadła mi taka czarna Agnieszka po której jeździł Mylifeismuzik , Flo, Margolcia bodajże, z hitów pamiętam Impresiske i taką dziewczynę co na wózku jezdziła, niezła polewka z niej była (z powodu jej tępoty) ale nicku nie pamiętam.

no pewnych osób z róznych powodów zapomnieć się nie da:D
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: taką dziewczynę co na wózku jezdziła, niezła polewka z niej była (z powodu jej tępoty) ale nicku nie pamiętam.

a to nie byla ta laska co miala faceta deniska - peniska :pavarotti:
SailorMoon
SailorMoon
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mowisz to sklerotyczce, co jak idzie do sklepu po kawe to zapomina kawy kupic

Ale ja też tak mam :rotfl: Nie raz coś kupuję od tygodnia, i kupić zawsze zapominam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a tego wszystkiego to chyba duzo bylo? pamietam ze latami to lecialo na polsacie :D

No sporo. Dla mnie może lecieć znów w tv :D A tutaj tylko pierwszą serię dali i nara :/

Konto usunięte
Konto usunięte: z hitów pamiętam Impresiske

O właśnie! Ona była dobra. Przynajmniej się coś działo na forumie. No ale nagle usunęła konto i przepadła...
mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a to nie byla ta laska co miala faceta deniska - peniska

tak, to było coś:rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
SailorMoon
SailorMoon: Ale ja też tak mam Nie raz coś kupuję od tygodnia, i kupić zawsze zapominam :D

mi nawet nie pomaga robienie listy, bo zapomnam, ze mam liste :rotfl:

SailorMoon
SailorMoon: No sporo. Dla mnie może lecieć znów w tv :D A tutaj tylko pierwszą serię dali i nara :/

widzialam w tv ten odcinek, w ktorym odkryli czarodziejke z merkurego, myslalam, ze wszystkie puszcza :/
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, to było coś

pamietam ja, ona chyba wszedzie byla, nie tylko tutaj :D

a tak w ogole to co do tego:
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

to brakuje mi kreta i wiewiora na hyde, folkemona, w ogole osob, z ktorymi kiedys sie dobrze pisalo, a sobie teraz poszly.
SailorMoon
SailorMoon
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a to nie byla ta laska co miala faceta deniska - peniska

Ja tylko o niej słyszałam, nie załapałam się na jej pobyt tutaj... szkoda. Ale Twoje kłótnie z tą Agnieszką były mocne :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: mi nawet nie pomaga robienie listy, bo zapomnam, ze mam liste

Dobra, wygrałaś :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: widzialam w tv ten odcinek, w ktorym odkryli czarodziejke z merkurego, myslalam, ze wszystkie puszcza :/

Może puszczą... zobaczymy. Chociaż teraz dla mnie to obojętne bo mam wsjo :D
Nie masz wcale polskiej tv ?
mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pamietam ja, ona chyba wszedzie byla, nie tylko tutaj :D

nie wiem czy wszędzie, bo swego czasu siedziałam tylko na modzie i seksie, chociaż i tu i tu ją i jej tematy widziałam

Konto usunięte
Konto usunięte: to brakuje mi kreta i wiewiora na hyde, folkemona, w ogole osob, z ktorymi kiedys sie dobrze pisalo, a sobie teraz poszly.

sporo jest takich osób, a może być coraz więcej im dłużej się tu siedzi
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
SailorMoon
SailorMoon: Ja tylko o niej słyszałam, nie załapałam się na jej pobyt tutaj... szkoda. Ale Twoje kłótnie z tą Agnieszką były mocne

ja na nia tutaj tez sie nie zalapalam, ale ja zanim tu przyszlam siedzialam na hyde, a tam byla :D ona chyba na wszystkich forach pisala o tej ich milosci :P

SailorMoon
SailorMoon: Dobra, wygrałaś

yeah :rock:

SailorMoon
SailorMoon: Może puszczą... zobaczymy. Chociaż teraz dla mnie to obojętne bo mam wsjo :D Nie masz wcale polskiej tv ?

nie mam, ale z drugiej strony angielskiej tez praktycznie nie ogladam, wiec niczego mi nie brak :D
ale moja mama ma, pol godziny drogi ode mnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy wszędzie, bo swego czasu siedziałam tylko na modzie i seksie, chociaż i tu i tu ją i jej tematy widziałam

ja wtedy znowu na miu i seksie nie siedzialam w ogole, wiec tez zgaduje :)

Konto usunięte
Konto usunięte: sporo jest takich osób, a może być coraz więcej im dłużej się tu siedzi

ano :P
mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja wtedy znowu na miu i seksie nie siedzialam w ogole, wiec tez zgaduje :)

skoro była i na hyde i na m&u i na seksie więc można podejrzewać że wszędzie

Konto usunięte
Konto usunięte: ano :P

a niestety niektórzy niestety już nie wracają
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro była i na hyde i na m&u i na seksie więc można podejrzewać że wszędzie

i wydaje mi sie, ze na szkole tez :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: a niestety niektórzy niestety już nie wracają

wiekszosc :/
mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i wydaje mi sie, ze na szkole tez

szkołę?!! to już chyba lekka przesada

Konto usunięte
Konto usunięte: wiekszosc :/

tak to już jest ludzie odchodzą a inni przychodzą
justCax
justCax
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: redeyess, wczesniej hotstufff czy cos takiego :)

oooo no wlasnie, pamietam nawet jak mylifeismuzik ja nazywał :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: a to nie byla ta laska co miala faceta deniska - peniska

ta, dokładnie ta, przypomniało mi sie jak Prinz znalazł ja na nk nawet
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.