mirra20
mirra20
  28 lutego 2012 (pierwszy post)

Moje tematy na forum można policzyć na palcach jednej ręki, ale co mi tam trochę mi się nudzi więc zaryzykuję:D
Temat poświęcam osobom, które były tutaj kiedyś i urozmaicały to forum nie tylko swoją osobą, ale także dobrymi radami ( w końcu możemy czasem powspominać, a nie gadać o kieckach, kosmetykach itp)
Zatem:

1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?
2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

Wspominajmy miło, złe rzeczy zostawmy dla siebie;)
Pozdrawiam

Paulinessa
Paulinessa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ;O kręci filmiki?


Nie, tzn. przynajmniej wtedy kiedy ja widziałam jej kanał, teraz już nie pamiętam jak się zwie, to wstawiała filmiki z prezentacją jej makijaży na zdjęciach.
SailorMoon
SailorMoon
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja na nia tutaj tez sie nie zalapalam, ale ja zanim tu przyszlam siedzialam na hyde, a tam byla :D ona chyba na wszystkich forach pisala o tej ich milosci :P

Tyle mnie ominęło :smutny: Prinz chyba z niej straszną polewę miał.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam, ale z drugiej strony angielskiej tez praktycznie nie ogladam, wiec niczego mi nie brak :D ale moja mama ma, pol godziny drogi ode mnie :D

Ja też mało tv oglądam. Kiedyś sporo, ale teraz więcej w necie siedzę :D

Widzę temat się rozkręcił :D
SailorMoon
SailorMoon
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój kiedyś był zajęty, więc miałam chyba z "16" na końcu Potem fotka kasowała konta nieaktywnych użytkowników, wyczaiłam i zmieniłam. W ostatniej chwili, bo jak zostałam modem to już nie mogę zmieniac

Ja też zawsze czekałam i pisałam w tej sprawie, żeby mieć dany login i mi się udawało :D Aż się zdziwiłam, że ten był wolny...

Konto usunięte
Konto usunięte: No rzadko, ale jednak

Każdy chyba jest coraz rzadziej... A nowych tak mało przychodzi :/
Paulinessa
Paulinessa
  29 lutego 2012
SailorMoon
SailorMoon: Tyle mnie ominęło Prinz chyba z niej straszną polewę miał.


Kurde, pamiętam jak w wigilię był temat, dostaliśmy potem bany na 24 h od Zadziory :lol2:

Na nk też ją widziałam :D
Paulinessa
Paulinessa
  29 lutego 2012

ktoś wie co Massacre zawiniła, że ja zablokowali?

mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś wie co Massacre zawiniła, że ja zablokowali?

podobno multikonta
SailorMoon
SailorMoon
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurde, pamiętam jak w wigilię był temat, dostaliśmy potem bany na 24 h od Zadziory Na nk też ją widziałam :D

Szkoda, że teraz tego typu osoby się nie pojawiają :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś wie co Massacre zawiniła, że ja zablokowali?

Z tego co wyczytałam gdzieś tutaj, to za to, że miała kilka kont.
Winterfell
Winterfell
  29 lutego 2012

Podobno multikonta, ale nie wiem ile by tych kont mieć musiała by za to udupili, węszę spisek. :duch:

A ta dziewczyna na wózku to nie jamajka1 albo coś takiego? :ninja:

Do tematu to chyba Jasmina i Flo, którą jakoś zapamiętałam z czasów zanim się jeszcze udzielałam. :-)

Adidasowa
Adidasowa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej? 2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

Jestem tu od niedawna więc ja nic nie wiem:ninja:
Paulinessa
Paulinessa
  29 lutego 2012
Winterfell
Winterfell: A ta dziewczyna na wózku to nie jamajka1 albo coś takiego?


Nie, jamajka nic złego nie robiła, pokazywała makijaże tylko :)

Winterfell
Winterfell: Podobno multikonta, ale nie wiem ile by tych kont mieć musiała by za to udupili, węszę spisek.


SailorMoon
SailorMoon: Z tego co wyczytałam gdzieś tutaj, to za to, że miała kilka kont.


Konto usunięte
Konto usunięte: podobno multikonta


hm, no ciekawe :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak będziesz odchodzić to daj znać to będę tutaj regularnie wpisywać o Tobie różne rzeczy mimo, że to będzie ściema ale wszystko po to żebyś miała co szpiegować :D

O rany! Doceniam, doceniam! :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam chyba tylko jeden link gdzieś, a tyle tych ciekawych tematów było

Teraz jest bardzo spokojnie i mało się dzieje. Aż za mało tematów, ludzi, wszystkiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe czy znajdziesz na to czas:P

Oj tam :P Nie będę spać, jeść, a dam radę ;P
SoDope
SoDope
  29 lutego 2012
Winterfell
Winterfell: A ta dziewczyna na wózku to nie jamajka1 albo coś takiego?

Jamajka - znana na YouTube.

Ludzie jej tam nie lubili :P
mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz jest bardzo spokojnie i mało się dzieje. Aż za mało tematów, ludzi, wszystkiego.

przynajmniej macie mniej pracy z banowaniem:P

Konto usunięte
Konto usunięte: Oj tam :P Nie będę spać, jeść, a dam radę ;P

wpadniesz w anoreksje i będziesz sławną modelką:lo:
mmaryjka
mmaryjka
  29 lutego 2012

hotstuff była dobra, jeszcze jak najeżdżała na agoosie, że ma dziecko w młodym wieku i nie ma MĘŻA to znaczy, że jest kuwą i tak dalej.

impresiska - czy ktoś wie co się z nią stało?:smutny:

jaśmina - dziwna laska, widać było, że pieprzy głupoty, ale na włosach się chociaż znała. dała dupy konkretnej. ja za nią nie płaczę.

mmaryjka
mmaryjka
  29 lutego 2012

no i tomekkolarz się kiedyś udzielał na m&u i zakładał wielowątkowe tematy o lady gadze:mrgreen:.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.