mirra20
mirra20
  28 lutego 2012 (pierwszy post)

Moje tematy na forum można policzyć na palcach jednej ręki, ale co mi tam trochę mi się nudzi więc zaryzykuję:D
Temat poświęcam osobom, które były tutaj kiedyś i urozmaicały to forum nie tylko swoją osobą, ale także dobrymi radami ( w końcu możemy czasem powspominać, a nie gadać o kieckach, kosmetykach itp)
Zatem:

1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?
2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

Wspominajmy miło, złe rzeczy zostawmy dla siebie;)
Pozdrawiam

SoDope
SoDope
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm, ona chyba nie chodziła na solarkę

pamietam jakąś hot stafkę to miała takie zdjęcie w avatarku
ale chyba bardziej była znana na Rankingu XD
Owieczka
Owieczka
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: : hotstufff

też pamiętam, pisała że jest czy była znaną modelką, miała anoreksję i takie tam dyrdymały

Konto usunięte
Konto usunięte: no on teraz jest wielkim dziennikarzem muzycznym, zna ludzi w branzy ... ogólnie najlepszy i w ogóle.

poważnie zna :And: też go widziałam na fejsie, mamy wspólnych znajomych
mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no on teraz jest wielkim dziennikarzem muzycznym, zna ludzi w branzy ...

znaczy się robi w szołbizie:D

Konto usunięte
Konto usunięte: ogólnie najlepszy i w ogóle.

przecież zawsze był:D

Konto usunięte
Konto usunięte: az za bardzo :D

podobno od przybytku głowa nie boli
SoDope
SoDope
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: poważnie zna też go widziałam na fejsie, mamy wspólnych znajomych

wiesz znać dobra dobra ale niech tym nie sika na prawo i na lewo a mam takie wrażęnie, że on na każdym kroku podkreśla kogo to nie zna i kim niby nie jest..

załatwią go jak Andersza i tyle będzie miał :D
Owieczka
Owieczka
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: załatwią go jak Andersza i tyle będzie miał :D

dobre :D
SoDope
SoDope
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pisała że jest czy była znaną modelką, miała anoreksję i takie tam dyrdymały

anoreksja jako byłam kiedyś znaną modelką :crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, na wizażu to już ją dawno znalazłam, bo sama mam konto tam :D I jak do niej napisałam coś na fotce o jej koncie na wizażu (bo trochę się szoknęłam co do jej włosów) to mi napisała: "Boże, jakim cudem znasz moje konto ". A login jak na fotce Jaśmina jej kanał na yt znalazła kiedyś ;)

no wlasnie jak ktos ma wszedzie taki sam login to nic dziwnego, ze go latwo znalezc :D
zreszta ja tez mam wszedzie podobne loginy, ale mnie nie szokuje jesli by mnie ktos znalazl :D
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  29 lutego 2012

A teraz pomyślcie, że te wszystkie osoby siedzą i czytają co o nich piszecie :pavarotti:

mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz pomyślcie, że te wszystkie osoby siedzą i czytają co o nich piszecie

nikt nikogo nie obraża, a barwne postacie i ich posty zawsze zapadają w pamięć:D
SoDope
SoDope
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz pomyślcie, że te wszystkie osoby siedzą i czytają co o nich piszecie


wątpie.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nikt nikogo nie obraża, a barwne postacie i ich posty zawsze zapadają w pamięć:D

Szkoda, że strony z tematami można cofnąć tylko do pewnego momentu i nie idzie wygrzebać tematów z przed kilku lat.. :-)
Na pewno znalazłoby się wiele perełek, dawno zapomnianych.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wątpie.

Nigdy nie wiadomo :ninja:
Czasami ludzie niby odchodzą, a potem nie mając konta, śledzą wszystko co się dzieje i wszystko wiedzą :pavarotti:

Jak odejdę, będę Was szpiegować codziennie :rotfl: !
SoDope
SoDope
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak odejdę, będę Was szpiegować codziennie !

jak będziesz odchodzić to daj znać to będę tutaj regularnie wpisywać o Tobie różne rzeczy mimo, że to będzie ściema ale wszystko po to żebyś miała co szpiegować :D
mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, że strony z tematami można cofnąć tylko do pewnego momentu i nie idzie wygrzebać tematów z przed kilku lat.. :-) Na pewno znalazłoby się wiele perełek, dawno zapomnianych.

ja mam chyba tylko jeden link gdzieś, a tyle tych ciekawych tematów było

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak odejdę, będę Was szpiegować codziennie !

ciekawe czy znajdziesz na to czas:P
justCax
justCax
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet na maxmodels ktoś ją znalazł, ach ta inwigilacja:D

racja, tu nic się nie ukryje :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: on na fejsie teraz 'świruje' :D

mówisz? ja na fejsie nie mam nikogo stąd.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaśmina jej kanał na yt znalazła kiedyś ;)

;O kręci filmiki?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.