mirra20
mirra20
  28 lutego 2012 (pierwszy post)

Moje tematy na forum można policzyć na palcach jednej ręki, ale co mi tam trochę mi się nudzi więc zaryzykuję:D
Temat poświęcam osobom, które były tutaj kiedyś i urozmaicały to forum nie tylko swoją osobą, ale także dobrymi radami ( w końcu możemy czasem powspominać, a nie gadać o kieckach, kosmetykach itp)
Zatem:

1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?
2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

Wspominajmy miło, złe rzeczy zostawmy dla siebie;)
Pozdrawiam

mmaryjka
mmaryjka
  29 lutego 2012

sorry, za 3, ale!
była jeszcze taka fryzjerka(huhu) coś na B miała nick, też śmieszna laska z niej była

Adidasowa
Adidasowa
  29 lutego 2012

tomekkolarz tutaj?:ninja:

mmaryjka
mmaryjka
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tomekkolarz tutaj?

przynajmniej miał coś do powiedzenia.
Adidasowa
Adidasowa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przynajmniej miał coś do powiedzenia.

całkiem możliwe
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz pomyślcie, że te wszystkie osoby siedzą i czytają co o nich piszecie

Się zgadza :ninja:

Nie jestem tu nowa :nie:

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, tzn. przynajmniej wtedy kiedy ja widziałam jej kanał, teraz już nie pamiętam jak się zwie, to wstawiała filmiki z prezentacją jej makijaży na zdjęciach.

cza jom snalesc :evil:

SailorMoon
SailorMoon: Tyle mnie ominęło Prinz chyba z niej straszną polewę miał.

kto nie mial :D

SailorMoon
SailorMoon: Ja też mało tv oglądam. Kiedyś sporo, ale teraz więcej w necie siedzę :D Widzę temat się rozkręcił :D

przyszli ludzie i impreza sie kreci :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: hotstuff była dobra, jeszcze jak najeżdżała na agoosie, że ma dziecko w młodym wieku i nie ma MĘŻA to znaczy, że jest kuwą i tak dalej.

lepsze byly jej tematy o tym, jak ma sie pomalowac na sesje fotograficzna (lan handred persent profeszional) i w co sie ubrac, po czym na zdjeciach z tych 'sesji' miala zawsze taki sam makijaz :rotfl:
desperackie zwracanie na siebie uwagi :zabawa:

Konto usunięte
Konto usunięte: impresiska - czy ktoś wie co się z nią stało?

uuu, wlasnie nie wiadomo co :and:
az mi sie przypomnialo: http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/758047,prosba/2 :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: sorry, za 3, ale! była jeszcze taka fryzjerka(huhu) coś na B miała nick, też śmieszna laska z niej była

brejk maj fol? :crylol:
Paulinessa
Paulinessa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: była jeszcze taka fryzjerka(huhu) coś na B miała nick, też śmieszna laska z niej była


Konto usunięte
Konto usunięte: brejk maj fol?


Ale ona dalej jest, może chodzi o Bernadkę? :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ona dalej jest, może chodzi o Bernadkę? :)

a mozliwe :mrgreen:
SoDope
SoDope
  29 lutego 2012

o malami - kiedys była ale zmyła ale znalazłam jej bloga i ciesze się bardzo :D

Owieczka
Owieczka
  29 lutego 2012

Aaaa, wiecie kto jeszcze się udzielał baaardzo modowo i zniknął? GabriellaAcMilan

mirra20
mirra20
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Aaaa, wiecie kto jeszcze się udzielał baaardzo modowo i zniknął? GabriellaAcMilan

jeszcze nie tak dawno chyba była, a raczej wpadała na chwilę
psychicznatortura
psychicznatortura
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Aaaa, wiecie kto jeszcze się udzielał baaardzo modowo i zniknął? GabriellaAcMilan

Widziałam ją pare dni temu na forum, nie na tym dziale :)
pijana
pijana
  29 lutego 2012

Jestem tu krótko, ale

Konto usunięte
Konto usunięte: jaśmina - dziwna laska, widać było, że pieprzy głupoty, ale na włosach się chociaż znała. dała dupy konkretnej. ja za nią nie płaczę.

to podbijam.
pijana
pijana
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu krótko

Krótko w porównaniu do większości z Was, oczywiście :P
Owieczka
Owieczka
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze nie tak dawno chyba była, a raczej wpadała na chwilę


Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałam ją pare dni temu na forum, nie na tym dziale :)

oo, nawet nie wiedziałam że ma jeszcze konto. ale kiedyś zakładała barwne tematy i o hmm dużej wartości merytorycznej :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu krótko, ale mmaryjka: jaśmina - dziwna laska, widać było, że pieprzy głupoty, ale na włosach się chociaż znała. dała dupy konkretnej. ja za nią nie płaczę. to podbijam.

tak? :woot: a coś się stało konkretnego, że odeszła? Bo ja nie w temacie ostatniego roku-dwóch jestem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.