mirra20
mirra20
  28 lutego 2012 (pierwszy post)

Moje tematy na forum można policzyć na palcach jednej ręki, ale co mi tam trochę mi się nudzi więc zaryzykuję:D
Temat poświęcam osobom, które były tutaj kiedyś i urozmaicały to forum nie tylko swoją osobą, ale także dobrymi radami ( w końcu możemy czasem powspominać, a nie gadać o kieckach, kosmetykach itp)
Zatem:

1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?
2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

Wspominajmy miło, złe rzeczy zostawmy dla siebie;)
Pozdrawiam

SoDope
SoDope
  28 lutego 2012

w kwestiach urodowych to raczej pomocy nie potrzebuje... ale przecież tyle jest kosmetyków na świecie, że każdy może znać co innego i tutaj już mało ważne czy osoba siedzi tutaj 5 lat czy 2 tygodnie.

(nadal szukam samoopalacza w spray'u XD)

justCax
justCax
  28 lutego 2012

ja wpadałam tylko okazyjnie, w pamięć zapadła mi taka czarna Agnieszka po której jeździł Mylifeismuzik , Flo, Margolcia bodajże, z hitów pamiętam Impresiske i taką dziewczynę co na wózku jezdziła, niezła polewka z niej była (z powodu jej tępoty) ale nicku nie pamiętam.

machu221
machu221
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mylifeismuzik


z nim też były wojny uważał się za bóg wie kogo :D i nie wierzył że w PL są bogaci ludzie :D:D
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?

Margolcia chyba najczęściej i OrdinaryGirl :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  28 lutego 2012

właśnie o margolcie mi chodziło.
ta czarna agnieszka była też przez chwilę kozłem ofiarnym prinza i agooosi.
kiedyś było fajnie, ale widać starzenie się forum!

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Flo,


Konto usunięte
Konto usunięte: Mylifeismuzik aka Dymitr


i jarowi? co byla tutaj kiedys moderatorka :woot:
madzia2143
madzia2143
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mylifeismuzik

ooo pamiętam go, bardzo wyszczekany ale przynajmniej było ciekawie :mrgreen:
nie pamiętam nicków zbytnio... na forum jestem od powstania mojego konta chyba, tylko długo się nie udzielałam :) i nie bardzo pamiętam, ale z tych nowszych osób na pewno Jaśmina - miło było z nią pogadać i nie tylko na tematy związane z modą i urodą.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ta czarna agnieszka była też przez chwilę kozłem ofiarnym prinza i agooosi.

redeyess, wczesniej hotstufff czy cos takiego :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012

ach, no i wlasnie jeszcze jasmina :)

SailorMoon
SailorMoon
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej? 2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

1. W sumie jako takich problemów modowo-urodowych nie miałam, i o rady raczej nie pytałam, ale porady Jasminy ( i Paulinessy, ale ona nadal jest ) w kwestii włosów sporo mi pomogły :)
2. Jasminy. Bardzo dobry kontakt z nią miałam.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
SailorMoon
SailorMoon: SailorMoon

a Ty co co chwile kasujesz konto i zakladasz nowe :mrgreen:
SailorMoon
SailorMoon
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty co co chwile kasujesz konto i zakladasz nowe

Z tym loginem skasowałam tylko na chwilę. Miałam pewien denerwujący powód :mrgreen: ;) Ale już sobie te zostawię :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
SailorMoon
SailorMoon: Z tym loginem skasowałam tylko na chwilę. Miałam pewien denerwujący powód ;) Ale już sobie te zostawię :)

a jak sie nazywal ten denerwujacy powod? :D

zostaw, zostaw, bo jeszcze ktos skubnie, a login jest dobry :D
SailorMoon
SailorMoon
  29 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak sie nazywal ten denerwujacy powod? :D

Już nie pamiętam :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: zostaw, zostaw, bo jeszcze ktos skubnie, a login jest dobry :D

Bo to było tak. Oglądnęłam sobie Czarodziejkę na tv4 i jak się skończyła to sobie myślę - jak login SailorMoon będzie wolny to zakładam znów konto. I był wolny :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 lutego 2012
SailorMoon
SailorMoon: Już nie pamiętam

:rotfl:

SailorMoon
SailorMoon: Bo to było tak. Oglądnęłam sobie Czarodziejkę na tv4 i jak się skończyła to sobie myślę - jak login SailorMoon będzie wolny to zakładam znów konto. I był wolny

wlasnie widzialam, ze czarodziejka znowu leci w tv jak bylam kiedys u mamy, w sumie tez musze sobie ja przypomniec :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.