mirra20
mirra20
  28 lutego 2012 (pierwszy post)

Moje tematy na forum można policzyć na palcach jednej ręki, ale co mi tam trochę mi się nudzi więc zaryzykuję:D
Temat poświęcam osobom, które były tutaj kiedyś i urozmaicały to forum nie tylko swoją osobą, ale także dobrymi radami ( w końcu możemy czasem powspominać, a nie gadać o kieckach, kosmetykach itp)
Zatem:

1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?
2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

Wspominajmy miło, złe rzeczy zostawmy dla siebie;)
Pozdrawiam

styka51
styka51
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?

W sumie krótko tu jestem...Wiele osób mi pomagało, gdy miałam jakieś pytanie/wątpliwość. Ale na pewno Paulina, która nie raz analizowała składniki jakichś biedaczkowych maseczek do włosów. No ale przecież ona często tu siedzi jeszcze... Nie wiem.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

Aśka :rotfl:
dont0say0anything
dont0say0anything
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?

Raczej nie proszę tu o pomoc, bo mam wystarczającą ilość informacji nt urody, a jeśli już ktoś mi coś powiedział to nie pamiętam kto to był

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

Jaśmina, niech wróci bo bez niej to nie to samo :D
mirra20
mirra20
  28 lutego 2012
styka51
styka51: Aśka

:D czemu mnie nie dziwi ta odpowiedź

ja też odpowiem

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?

mi osobą, która najbardziej pomagała nie tylko na samym forum i to zapamiętałam była Maqavais..../ Blesseduchesse, kwestie makijażu kosmetyków itp
mirra20
mirra20
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaśmina, niech wróci bo bez niej to nie to samo :D

nie to samo czyli?
Paulinessa
Paulinessa
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?


Jaśmina, lubiłam z nią rozmawiać :)
trzyznakianawetdwa
trzyznakianawetdwa
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

kosmecia (?) bardzo rzeczowa babka.
dont0say0anything
dont0say0anything
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie to samo czyli?

No nie tak fajnie ma się rozumieć
mmaryjka
mmaryjka
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej?

było kilka takich osób, ale już nawet nie pamiętam nicków.
agoosia kiedyś się więcej udzielała, paulinessa etc i dziewczyny które odeszły na amen.

śmieszyło mnie zawsze kasowanie kont, żegnanie się, robienie afery i później wracanie.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

impresiska :rock:

no i patQa1406 :lodzik:
Tricia
Tricia
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: FejkiemJestem


nie mówiłam serio!
+ ten weekend jednak wawa...
assiqq
assiqq
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Kogo (z osób już nieobecnych) wspominacie jako osobę, która pomagała Wam z modowo-urodowymi problemami najbardziej? 2. Osoba, z której powrotu byście się ucieszyli?

na samym początku powstania tego forum bywała tu Kasia, z mojego miasta nawet :) nie pamiętam nicku, ale zawsze dobrze doradzała i dużo ciekawych informacji tu zamieszczała :)
Owieczka
Owieczka
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: impresiska

i jeszcze Mylifeismuzik aka Dymitr :mrgreen:, Zwykly Blondynek, Kosmecia, Flo, Paulina (nie pamiętam nicku) oj dużo tych osób było za czasów aktywności. O Zychu jeszcze i Machu :D
machu221
machu221
  28 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: eszcze i Machu


a ja jestem :S
machu221
machu221
  28 lutego 2012

dziwne że ktoś o mnie pamięta niektóre z was krzyczały na mnie za filtrowanie z inną w ważnych tematach :D:D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.