Owieczka
Owieczka
  4 września 2008 (pierwszy post)

Pomocy, problem - i to jak dla mnie poważny :and:
Mam nadzieję, że pasuje to na kulturę, wszak chodzi mi o dekoracje i 'artystyczne' pomysły... :woot:
Od października przeprowadzam się, do starej kamienicy, mieszkanie po starszej pani, co niestety widać... Jest niby odnowione, odmalowane, ale nadal ściany jakieś takie stare, popękane, sufit też, jakieś nierówności, stare podrapane futryny, drzwi i okna, przemalowanie nic nie daje... Nie mam zdjęć jak wygląda to od środka, bo nie chciałam robić przy obecnych lokatorach, mam jednak wyszukane w googlach podobne, taki mniej więcej klimat.. Mieszkanie jest stare, smutne, ponure... Ja lubię przytulne wnętrza, takie napawające optymizmem o ile wnętrze jest w stanie to robić :lol2: Tu pytanie do artystycznych dusz i znawców - jak mogę je ozdobić, udekorować [czym? :wtf: ] aby nadać mu odpowiedni nastrój no i zakryć te stare okna, ściany, podłogi.. Albo chociaż odwrócić od nich uwagę
remonty nie wchodzą w grę bo nie chcę ładować pieniędzy w to mieszkanie, nie będziemy tam mieszkać na tyle długo, aby się to zwróciło
no i przykładowe zdjęcia:


zadziora18
zadziora18
  5 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: dla Nikusia dostaniemy niby od mamy Sz jakieś, pytałam tylko o kolor to mówiła że jasne jakieś

Jasne? Myślisz, ze to bezpieczne dla jego kredek :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: znowusz chyba kupię czerwony tapczan, bo jest okazja, to zielony nie będzie pasował

bo :woot: czerwony jak najbardziej pasuje do ziolego! To nie ciuchy. Będzie pasowało mówię Ci. Farby kupuj dekorala, bo mają super kolry ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale po ile?

cen nie było, ale u nas w Wawie są od 20-40zł. Na tapczan Ci wystarczą 3 jakieś :)

Konto usunięte
Konto usunięte: no i kupa kasy idzie

No, to co ale na swoje :D
Owieczka
Owieczka
  5 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: bo czerwony jak najbardziej pasuje do ziolego! To nie ciuchy. Będzie pasowało mówię Ci. Farby kupuj dekorala, bo mają super kolry ;)

ino żeby wyszła taka zieleń ewentualnie ciemniejsza


a nie taka :ninja:


Konto usunięte
Konto usunięte: Jasne? Myślisz, ze to bezpieczne dla jego kredek

eee, trudno :D póki co jeszcze żadnych kredek nie ma
zadziora18
zadziora18
  5 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: no żeby wyszła taka zieleń ewentualnie ciemniejsza

taka nie:/ ciemniejsza kurde nie mogę znaleźć tego koloru co chce!

Konto usunięte
Konto usunięte: a nie taka

o nie taki morkis brzydki....

Konto usunięte
Konto usunięte: póki co jeszcze żadnych kredek nie ma

nie ma jeszcze?? to już wiem, co mu kupię na parapetówe hehe

zmykam Kasiu do R.:*
Owieczka
Owieczka
  5 września 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: taka nie:/ ciemniejsza kurde nie mogę znaleźć tego koloru co chce!

no właśnie patrzałam na ofertę dulux i nie mają ;/
http://www.dulux.pl/c_oc_green_popular.html

Konto usunięte
Konto usunięte: o nie taki morkis brzydki....

a o taki efekt nietrudno :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma jeszcze?? to już wiem, co mu kupię na parapetówe hehe

a nie ma, mówisz że by mu się przydały? :P

Konto usunięte
Konto usunięte: zmykam Kasiu do R.:*

:bye: :*
Maarfa
Maarfa
  10 września 2008

Żołty przy takim wystroju jeszcze bardziej je postarza, ale myślę, że np taki granatowy i do tego pistacjowe np kaloryfery jakieś rury czy coś w tym stylu. Jeżeli dobierze się odpowiednie odcienie to wygląda świetnie. A okna można zasłonić jakimiś ładnymi firankami i spiąć ciekawie zasłony. Przynajmniej takie jest moje zdanie ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.