Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

PadreMinetto
PadreMinetto
  4 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie :-)
:)))))

Jej pamiętnik:

Dziś mój mąż zachowywał się bardzo dziwnie. Zaplanowaliśmy wieczorem wyjście do restauracji na kolację. Poszłam z koleżankami połazić po sklepach i trochę się spóźniłam.

Przypuszczam, że zauważył moje spóźnienie, ale nic nie powiedział. Rozmowa nie kleiła się. Zaproponowałam, byśmy poszli do jakiejś zacisznej knajpki, w której moglibyśmy spokojnie porozmawiać. Zgodził się, ale nie był przy tym zbyt rozmowny. Pytałam, co się stało, a on w odpowiedzi mówił, że nic. Próbowałam to wyjaśnić, obawiając się, że może jest na mnie zły, ale on nie przyznawał się i twierdził, że nie ma się czym martwić.
W drodze do domu powiedziałam mu, że go kocham, ale w odpowiedzi tylko się uśmiechnął i nadal w skupieniu patrzył na drogę. Dlaczego nie odpowiedział, że też mnie kocha?
W domu oglądaliśmy telewizję i też nie porozmawialiśmy normalnie. Czułam, że on myśli o czymś i to coś go zdenerwowało. Poszłam spać. Po 15 minutach przyłączył się do mnie, ale ciągle nie był dla mnie czuły, nawet mnie nie objął. Gdy zasnął, rozpłakałam się. Nie mogę zrozumieć, co zrobiłam nie tak. Za co się na mnie obraził?

Jego pamiętnik:

Motocykl nie chce odpalić... nie mogę dojść dlaczego.

:D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  6 listopada 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: :D
Taki...quasi- żart :-) Napisz mi proszę, czy mam się śmiać z jej wpisu, czy może z jego ;-)

Edit: http://www.youtube.com/watch?v=rr1DSgjhRqE Powinno Ci się spodobać :-D
PadreMinetto
PadreMinetto
  7 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisz mi proszę, czy mam się śmiać z jej wpisu, czy może z jego ;-)


Z obojga.
Konto usunięte
Konto usunięte: Edit: http://www.youtube.com/watch?v=rr1DSgjhRqE Powinno Ci się spodobać :-D


Mówisz, że odrobina nowoczesnego folkloru pomieszanego z cyckami to recepta na kawałek który powinien mi się podobać ? ;)

Tym razem trafiłaś, wchodzi w ucho.
:piwo:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  7 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Z obojga.
Hyhyhy, choć narracja odmienna, to w gruncie rzeczy dręczy ich to samo- brak zapłonu ;-D

A potem już tylko narasta tęsknota za zamianą energii chemicznej na mechaniczną d83dde02

I gdyby to było tak samo zabawne na rozprawach rozwodowych, czy przy podziale ... nie tylko motocykla naturalnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Tym razem trafiłaś, wchodzi w ucho.


Dzięki. Staram się tylko czasem ;-D
d83ddeac
Niedługo nastąpi posumowanie. To chyba siódmy w tym roku :D
PadreMinetto
PadreMinetto
  14 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: I gdyby to było tak samo zabawne na rozprawach rozwodowych, czy przy podziale ...


Święte słowa...
Moje zdanie w tej kwestii znasz.
Konto usunięte
Konto usunięte: Niedługo nastąpi posumowanie. To chyba siódmy w tym roku :D


Wow, wynik godny podziwu.
Mogę zaryzykować tezę, iż nie istnieje fizyczne uzależnienie od nikotyny... wszystko siedzi w głowie.
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Święte słowa...


Zupełnie jak ich autorka :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Moje zdanie w tej kwestii znasz.


Znam. Dlatego odrzuciłam Twoje oświadczyny :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wow, wynik godny podziwu. Mogę zaryzykować tezę, iż nie istnieje fizyczne uzależnienie od nikotyny... wszystko siedzi w głowie.


Ja natomiast zaryzykuję taką, że "w głowie siedzi" o wiele więcej niż "wszystko" ;D
FarbnietaxD
Posty: 16 (po ~227 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
PadreMinetto
PadreMinetto
  17 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zupełnie jak ich autorka :-D

Zatem którą cytowałaś ? :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Znam. Dlatego odrzuciłam Twoje oświadczyny


Tylko dlatego ?
Ruda... nie przywykłem do tak częstych komplementów z Twojej strony...
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja natomiast zaryzykuję taką, że "w głowie siedzi" o wiele więcej niż "wszystko" ;D


Dobrze, większość narzuca nam psychika. Może być ? ;)
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  17 listopada 2013

Nie mogę w ogóle cytować. Fotka mi na to nie pozwala :D
Pewnie coś znowu "ulepszają" :D

Powiedzmy, że tą 3- cią od lewej.
*
:-D
Ja też nie i niech tak zostanie.

Chciałbyś przeczytać lakoniczne "tak"? :D
Dostaniesz "być może tak właśnie jest..." :D

Senny83
Senny83
  27 listopada 2013
http://radiobalkanica.ucoz.pl/
radio internetowe czat z połaczeniem swietnej muzyki Nie musisz sie logowac !!!
marekchacinski7
Posty: 3 (po ~390 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
marekchacinski7
  5 grudnia 2013

widze ze luzackie forum to wbiajam mozna podawac kawalki muzyczne to cos mam dla niektórych to plyta cos wiecej niz muzyka I gruby brzych jest to calkiem bardzo wyszlifowany polski hip hop muzycy opierali sie na grze sluw . kazdemu moze wpasc w ucho . A tak wiecej to ostatnia plyta pana Ostrego i hadesa chlopaki dali czadu w londynie dzwieki ktore naprawde moga przypadnac do gustu nie tylko fanom polskiego hip hopu ale rownier z ludziom z odmiennym charakterem . milego sluchania a co do mos def jill scott keys tez nie ma nic im do zarzuceniab

marekchacinski7
Posty: 3 (po ~390 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
marekchacinski7
  5 grudnia 2013
d83dde09:)
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  6 grudnia 2013

Ykhm. Jak wołała babka Krudowa po locie nad przepaścią: "Jeszcze żyyyyję..."
Także, no. Jakby ktoś pytał :mrgreen:

Kombatant
Kombatant
  7 grudnia 2013

Cześć Nike :pavarotti: jak żyjemy



widze fotka wydała wojne posiadacza adblocka :rotfl:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  10 grudnia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć Nike jak żyjemy


Szybko i wściekle ;-D

Konto usunięte
Konto usunięte: widze fotka wydała wojne posiadacza adblocka


Niedługo trzeba będzie wybecalować, żeby móc pisać posty na forum :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.