Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

PadreMinetto
PadreMinetto
  2 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej "na swoje" ;-D


Myślisz, że zagrażałbym nawet sobie ? ;>
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam słychać w moim ukochanym Krakowie? Wpadam w grudniu przelotem. Jeszcze nie widziałam "nowych" Sukiennic. Pamiętasz... kiedy byłam ostatnio remontowano je. Jest jeszcze ta knajpa z tramwajem przylepionym do ściany?


Co słychać... nie zmienił się Kraków wiele od Twojej ostatniej wizyty - chociaż nie jestem najlepszym recenzentem bo mogę pewnych zmian nie zauważać przez rutynę ;-) Jest jedno miejsce w śródmieściu które Ci polecę na grudniową kolację, wydaje mi się, że jeszcze ten lokal nie istniał jak tu byłaś.
Ogólnie rzecz ujmując wielkich zmian nie zauważysz - bo i po co zmieniać coś co działa i jest nieomal idealne ;D
PadreMinetto
PadreMinetto
  2 października 2013
Psyche30
Psyche30: Dziś nie, rzucam palenie :(


Piedol to, rzucimy po czterdziestce :-)
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  2 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Piedol to, rzucimy po czterdziestce :-)


Adaś, ja myślałam ze Ty już dawno rzuciłeś bo kiedyś coś pamiętam jak chyba tak pisałeś :ziober2:
Widocznie mi umknęło albo nie wspominałeś że wróciłeś do fajek , albo coś popieprzyłam ;D
Ja biorę tabex od poniedziałku, a paliłam paczkę dziennie, wczoraj spaliłam 8, a dzisiaj do tej pory tylko dwóch.... prochy działają , ale wiadome że silnej woli też potrzeba.Bo nie powiem że psychicznie się nie męczę w jakiś sposób.
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  2 października 2013
Psyche30
Psyche30: Ruda, to pierwsze urodziny od lat , w sumie nie pamiętam takich nawet gdzie nie wypiłam ani kropli alkoholu , gdyż biorę prochy i nie mogę, więc chlanie przełożone jak skończe kurację antynikotynową

Czyli do kiedy? :-D
Psyche30
Psyche30: Jakbyś ze mną potupała przy tym kawałku to bym go zniosła, ale tylko w takich warunkach

Na bank Ankhe! Zapewniam, że nie żałowałabyś :D Nawet nie wiesz jak dupa wszystkim przy tym szalała ;-D Mnie też, zwłaszcza ze szwagierro to 'jugo betrugo' :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz, że zagrażałbym nawet sobie ? ;>


Nie...
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jedno miejsce w śródmieściu które Ci polecę na grudniową kolację, wydaje mi się, że jeszcze ten lokal nie istniał jak tu byłaś.


Będę wdzięczna. A Padre jeszcze jest?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie rzecz ujmując wielkich zmian nie zauważysz - bo i po co zmieniać coś co działa i jest nieomal idealne ;D


:-)

Zazwyczaj takiego argumentu używają faceci, kiedy nie chcą, aby ich kobieta sprawiła sobie dziarę :-D
PainInProgress
PainInProgress
  2 października 2013
Psyche30
Psyche30: No właśnie, i dlaczego to ja bym miała odwalać tą robotę?

Nikt nie mówi o przejmowaniu inicjatywy, tylko o minimalnej inicjatywie. :ziober2:

Psyche30
Psyche30: To 'dopiero co' to już ponad 4 lata temu jak szła do komunii i nawijałą formułkę ostro

Aaa... to już poczekam na bierzmowanie gdy znów sobie przypomni. :ziober2:
PadreMinetto
PadreMinetto
  3 października 2013
Psyche30
Psyche30: Adaś, ja myślałam ze Ty już dawno rzuciłeś bo kiedyś coś pamiętam jak chyba tak pisałeś Widocznie mi umknęło albo nie wspominałeś że wróciłeś do fajek , albo coś popieprzyłam ;D Ja biorę tabex od poniedziałku, a paliłam paczkę dziennie, wczoraj spaliłam 8, a dzisiaj do tej pory tylko dwóch.... prochy działają , ale wiadome że silnej woli też potrzeba.Bo nie powiem że psychicznie się nie męczę w jakiś sposób.


Mogło tak być jak piszesz, bo faktycznie miałem przerwę w paleniu (nie liczę już nawet którą)
Jeśli chodzi o wspomagacze w rzucaniu nałogu to jestem za... jestem tak cholernie ''ZA'', że nawet czysto hipotetycznie rozważałem wejście w tę gałąź biznesu. Ludzie nie zdają sobie sprawy z potęgi efektu placebo.
Konto usunięte
Konto usunięte: Będę wdzięczna. A Padre jeszcze jest?


''Studio Qlinarne'', praktycznie w sercu kazimierza - cudowne jedzenie, elegancka atmosfera i rewelacyjna obsługa; jak na Polskie warunki lokal na niezłym poziomie (z tego co pamiętam dostali chyba gwiazdkę - ale tego Ci nie powiem na sto procent, a sprawdzać mi się nie chce ;)) Jeśli natomiast chcesz poczuć nasz Krakowski klimat to w grudniu obowiązkowo widzę Cię w ''kompanii kuflowej''; zwłaszcza na oszklonej werandzie z widokiem na planty które w tym okresie są obwieszone lampionami czy innymi duperszwancami. Nie można porównywać tych dwóch miejsc bo koncentrują się one na zupełnie inną okoliczność (bo klientela lubiąca opcję A nie pogardzi tą B i odwrotnie) natomiast faktem jest to, że są one obowiązkowym punktem na kulinarnej mapie Krakowa.
Padre... nie powiem Ci bo nie byłem tam dawno...
Konto usunięte
Konto usunięte: :-) Zazwyczaj takiego argumentu używają faceci, kiedy nie chcą, aby ich kobieta sprawiła sobie dziarę :-D


To dziwna frakcja mojej płci...
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 października 2013
Magd:

d83ddeac

Konto usunięte
Konto usunięte: ''Studio Qlinarne'', praktycznie w sercu kazimierza - cudowne jedzenie, elegancka atmosfera i rewelacyjna obsługa; jak na Polskie warunki lokal na niezłym poziomie (z tego co pamiętam dostali chyba gwiazdkę - ale tego Ci nie powiem na sto procent, a sprawdzać mi się nie chce ;))


Dziękuję.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli natomiast chcesz poczuć nasz Krakowski klimat to w grudniu obowiązkowo widzę Cię w ''kompanii kuflowej''; zwłaszcza na oszklonej werandzie z widokiem na planty które w tym okresie są obwieszone lampionami czy innymi duperszwancami. Nie można porównywać tych dwóch miejsc bo koncentrują się one na zupełnie inną okoliczność (bo klientela lubiąca opcję A nie pogardzi tą B i odwrotnie) natomiast faktem jest to, że są one obowiązkowym punktem na kulinarnej mapie Krakowa.

Rozumiem, rozejrzę się.
Wchodzę na stronę Kompanii Kuflowej, a tam wita mnie golonka z kapustą i pieczonymi ziemniaczkami :-D
Mój Boże, ja nie pamiętam już nawet jak smakują tak obfite dania :-D

Tak, pamiętam ...kiedyś już wspominałeś mi o tej restauracji :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To dziwna frakcja mojej płci...


Ciebie to dziwi, ponieważ jesteś fanem dziarania, natomiast istnieją mężczyźni, którzy preferują ciało kobiece pozbawione tego typu ozdobników.

A właśnie. Już dawno nie pytałam o to, na jakim etapie dziarania jesteś ;-D Tylko nie wiem, czy powinnam to robić :D
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli do kiedy? :-D


czyli jeszcze 3 tygodnie d83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Na bank Ankhe! Zapewniam, że nie żałowałabyś :D Nawet nie wiesz jak dupa wszystkim przy tym szalała ;-D Mnie też, zwłaszcza ze szwagierro to 'jugo betrugo' :-D


Mówisz o tym weselu z którego masz ava? :ziober2: Tak w ogóle gdzie to foto w dużych rozmiarach? Bo nie widzę :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie mówi o przejmowaniu inicjatywy, tylko o minimalnej inicjatywie.


Nie chce mi się :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Aaa... to już poczekam na bierzmowanie gdy znów sobie przypomni.


Właściwie to nawet nie wiem w której klasie jest teraz bierzmowanie :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogło tak być jak piszesz, bo faktycznie miałem przerwę w paleniu (nie liczę już nawet którą) Jeśli chodzi o wspomagacze w rzucaniu nałogu to jestem za... jestem tak cholernie ''ZA'', że nawet czysto hipotetycznie rozważałem wejście w tę gałąź biznesu. Ludzie nie zdają sobie sprawy z potęgi efektu placebo.


Aż sama się zastanawiam czy to efekt placebo czy to ma rzeczywiście jakieś działanie. Chociaż ten tabex ma chyba coś w sobie, ze ponoć blokuje receptory w mózgu ... ale fakt faktem ze ja bez papierosa bez tego 3 godzin nie mogłam wytrzymać, nierealne.
Dziś spaliłam do tej godziny jednego, jest trudno ....najgorsze momenty przy kawie, i wtedy musze odpalić ....zatem chyba na jakiś czas musze rzucić i kawę.
No i żre więcej, będę jak dwa bałwany pewnie niebawem [*] efekt uboczny że wraca apetyt, katastrofa.
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 października 2013
Psyche30
Psyche30: czyli jeszcze 3 tygodnie


No dramat w trzech aktach normalnie...
Po jednym na tydzień :D

Psyche30
Psyche30: Mówisz o tym weselu z którego masz ava? Tak w ogóle gdzie to foto w dużych rozmiarach? Bo nie widzę


Tak :-D
Ślepo kuro, przecież to równie dramatyczna rola Magdy :D
Szczególnie kiedy zapomni założyć binokle :ninja:
Teraz lepiej? :ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: No dramat w trzech aktach normalnie... Po jednym na tydzień :D


Po jednym fajku czy drinku? :ziober2:
Wiesz ze u mnie by to nie przeszło, jak już pić to porządnie, palić też :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak :-D Ślepo kuro, przecież to równie dramatyczna rola Magdy :D Szczególnie kiedy zapomni założyć binokle Teraz lepiej?


Nie jestem ślepa jak ona ! :ziober2:
Tylko że wolałabym Cię zobaczyć z przodu w całej okazałości :zakochany: :ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 października 2013
Psyche30
Psyche30: Po jednym fajku czy drinku?

Po jednym, cosobotnim, dramatycznym akcie zaniechania :D
Psyche30
Psyche30: Wiesz ze u mnie by to nie przeszło, jak już pić to porządnie, palić też


Wiejm. Dlatego za długo już nie pożyjesz ;-D
Psyche30
Psyche30: Nie jestem ślepa jak ona ! Tylko że wolałabym Cię zobaczyć z przodu w całej okazałości


Znalazłaś, brawo.
PW.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  3 października 2013

Moń : d83ddeacd83cdf78
Anna: d83cdf75 d83cdf67

Nie jestem ślepa ! W okularach :ziober2:.

Moń, jakaś Ty w tej kiecce oh :zakochany:. Też chcę zdjęcie z przodu !

:ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 października 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Też chcę zdjęcie z przodu !


Mi już dała kosza w związku z tym :rotfl:
I nie tucz mnie tymi łakociami ! :martuska:
Konto usunięte
Konto usunięte: Po jednym, cosobotnim, dramatycznym akcie zaniechania :D


Zaraz tam od razu dramatycznym :ninja: :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiejm. Dlatego za długo już nie pożyjesz ;-D


Tutaj zawsze cżłowieka podniosą na duchu, a szczególnie Ty :ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 października 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Moń : Anna:


Thx.
Boli mnie głowa, mam zapchany nos i mam ochotę się zapić.
Wy też jesteście w takim nastroju? :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Nie jestem ślepa ! W okularach . Całkowicie nie...tak tylko troszeczkę :-D MaqdaIena:


PW.

Psyche30
Psyche30: Zaraz tam od razu dramatycznym


Fakt.
Może być i komediowym :D

[quote=Psyche30]Tutaj zawsze cżłowieka podniosą na duchu, a szczególnie Ty

Przynajmniej wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć :D

Wam też tak słabo śmiga Focia?
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  3 października 2013
Psyche30
Psyche30: Mi już dała kosza w związku z tym I nie tucz mnie tymi łakociam


Czyli nawet nie ma co pefała odczytywać ?;c.
A będę, zima idzie trzeba się dogrzewać kaloriami :ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Boli mnie głowa, mam zapchany nos i mam ochotę się zapić. Wy też jesteście w takim nastroju? :


Nie, ja jestem w świetnym nastroju, pomimo iż wszyscy wkoło kaszlą, smarkają.
Grzanego wina sobie zrób ;D. Pewnie i na katar nie zadziała, ale ładnie Cię ulula ;D.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.