Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  9 kwietnia 2013 (pierwszy post)

W tym temacie zachęcam do pogaduszek na przeróżne tematy ;)
Można spokojnie napić się kawki, piwa, drinka, zapalić i w tle muzycznych dzwięków zwyczajnie porozmawiać :ziober2:
Banowanie będzie jedynie obrażanie i próby prowokacji ewentualnie spamowanie w formie reklam, ale wierzę że może obyć się bez tego :ziober2:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Fakt. Może być i komediowym :D


Raczej komedio-dramat, jak zawsze :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przynajmniej wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć :D Wam też tak słabo śmiga Focia?


Niezmiennie od lat już :ziober2:
Tez, ale myślałam ze wina mojego lapka, tragicznie mi strony chodzą.
Konto usunięte
Konto usunięte: Thx. Boli mnie głowa, mam zapchany nos i mam ochotę się zapić. Wy też jesteście w takim nastroju? :D


Wszystko bez zapchanego nosa się zgadza !
PadreMinetto
PadreMinetto
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, rozejrzę się. Wchodzę na stronę Kompanii Kuflowej, a tam wita mnie golonka z kapustą i pieczonymi ziemniaczkami :-D Mój Boże, ja nie pamiętam już nawet jak smakują tak obfite dania :-D


Nie musisz zostawiać kelnerowi do zabrania tylko narzędzi i czystej porcelany (albo deski w przypadku niektórych dań z kompanii). Tu skubniesz, tam skosztujesz i dziękuję. A, że na samą myśl o pokładach tłuszczu z tej części zwierzęcia masz ciarki na języku to już Ci niestety nic nie poradzę ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciebie to dziwi, ponieważ jesteś fanem dziarania, natomiast istnieją mężczyźni, którzy preferują ciało kobiece pozbawione tego typu ozdobników.


Istnieją również mężczyźni którzy wyżej stawiają spełnienie psychiczne/fizyczne swojej ukochanej nad własnymi preferencjami i nie stosują wcześniej wspomnianych zabiegów.
Konto usunięte
Konto usunięte: A właśnie. Już dawno nie pytałam o to, na jakim etapie dziarania jesteś ;-D Tylko nie wiem, czy powinnam to robić :D


Stoję w miejscu od jakiegoś czasu :)
Psyche30
Psyche30: Aż sama się zastanawiam czy to efekt placebo czy to ma rzeczywiście jakieś działanie. Chociaż ten tabex ma chyba coś w sobie, ze ponoć blokuje receptory w mózgu ... ale fakt faktem ze ja bez papierosa bez tego 3 godzin nie mogłam wytrzymać, nierealne. Dziś spaliłam do tej godziny jednego, jest trudno ....najgorsze momenty przy kawie, i wtedy musze odpalić ....zatem chyba na jakiś czas musze rzucić i kawę.


Ble ble ble. :-))))

Rzucałem palenie w sposób następujący.
Z dnia na dzień to raz. Dwa, postawiłem przed sobą następujące wyzwanie - jeśli będę przez tydzień chodził do baru i wypijał 5 piw, zagryzając to bombami kalorycznymi, otoczony palaczami i mimo tej kórewskiej dla rzucającego aury nie zapalę - to nic mi nie straszne w tej materii. Udało się - przynajmniej na rok czy rok z hakiem ;-)
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 października 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Czyli nawet nie ma co pefała odczytywać ?;c. A będę, zima idzie trzeba się dogrzewać kaloriami .


Nie, bo jak dla Ciebie zrobi wyjątek to jej przekaż że ją ukatrupię :ziober2:
Myślałam ze lepiej się dogrzewac chłopami :ziober2:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzucałem palenie w sposób następujący. Z dnia na dzień to raz. Dwa, postawiłem przed sobą następujące wyzwanie - jeśli będę przez tydzień chodził do baru i wypijał 5 piw, zagryzając to bombami kalorycznymi, otoczony palaczami i mimo tej kórewskiej dla rzucającego aury nie zapalę - to nic mi nie straszne w tej materii. Udało się - przynajmniej na rok czy rok z hakiem ;-)


Bla bla bla jak już :ziober2:
Pociesz mnie tylko ile miałeś kg na plusie :ziober2:
Ja mam wszędzie palaczy wokół siebie wiec obcowanie wśród nich jest nieuniknione, dzisiaj wytrzymałam.Przy piwie nie wiem jak będzie.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  3 października 2013
Psyche30
Psyche30: Nie, bo jak dla Ciebie zrobi wyjątek to jej przekaż że ją ukatrupię Myślałam ze lepiej się dogrzewac chłopam


Odczytałam :mrgreen:.
Odpisałam nawet !:mrgreen:.
A chłopy są przereklamowane :rotfl:.

W ogóle rano szoknęłam dziś. Akurat ten tydzien chodzę na 10.00 do pracy, wyjeżdzam z domu tak ok.9.20 i musiałam skrobać szybę ;o. Jak kurdę przyjdzie mi zmiana, gdzie po 6.00 bede się gramolić do roboty to nie ma bata, skrobaczkę muszę uszykować. Bosz, to oznacza że muszę wstawać 5 minut wczesniej ;c :rotfl:.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 października 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie, ja jestem w świetnym nastroju, pomimo iż wszyscy wkoło kaszlą, smarkają. Grzanego wina sobie zrób ;D. Pewnie i na katar nie zadziała, ale ładnie Cię ulula ;D.


To jest dobry pomysł.
Mam nawet goździki i imbir. Właśnie sprawdziłam.
Zrobię sobie ciepłą kąpiel, a potem libację alkoholową :D
Psyche30
Psyche30: Raczej komedio-dramat, jak zawsze


Nic się nie zmienia? :D
Chcę widzieć Twoją agresję i huśtawki nastrojów :rotfl:
Chcę widzieć dobre kino :D
Kupię nawet popcorn :D

Psyche30
Psyche30: Niezmiennie od lat już Tez, ale myślałam ze wina mojego lapka, tragicznie mi strony chodzą.


Coś jest nie tak.

Psyche30
Psyche30: Wszystko bez zapchanego nosa się zgadza !


I bez papierosa w ustach :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A, że na samą myśl o pokładach tłuszczu z tej części zwierzęcia masz ciarki na języku to już Ci niestety nic nie poradzę ;)


Jest na to wypróbowany sposób.
Ja skosztuję, a resztę Ty możesz zjeść za mnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Istnieją również mężczyźni którzy wyżej stawiają spełnienie psychiczne/fizyczne swojej ukochanej nad własnymi preferencjami i nie stosują wcześniej wspomnianych zabiegów.


A jeśli to nie jest zabieg zniechęcający, tylko argument, ich stanowisko w tej sprawie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Stoję w miejscu od jakiegoś czasu :)


Yhym :)
PadreMinetto
PadreMinetto
  3 października 2013
Psyche30
Psyche30: Pociesz mnie tylko ile miałeś kg na plusie


Mam duże skoki wagi... nie powiem Ci dokładnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest na to wypróbowany sposób. Ja skosztuję, a resztę Ty możesz zjeść za mnie :D


Może nie resztę... ale powiedzmy, że Ci pomogę ;-)
Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli to nie jest zabieg zniechęcający, tylko argument, ich stanowisko w tej sprawie?


Przepraszam, czy ja dobrze rozumiem ? Sprawa sprowadza się do: (maksymalnie upraszczając)
''Jeśli się wytatuujesz (czemu jestem przeciwny) to nie będziesz już dla mnie atrakcyjna i nie godzę się na to.''
Takich mężczyzn jest sporo w krajach które zwykłem odwiedzać... powiedzmy ''w delegacji''.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 października 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: A chłopy są przereklamowane .W ogóle rano szoknęłam dziś. Akurat ten tydzien chodzę na 10.00 do pracy, wyjeżdzam z domu tak ok.9.20 i musiałam skrobać szybę ;o. Jak kurdę przyjdzie mi zmiana, gdzie po 6.00 bede się gramolić do roboty to nie ma bata, skrobaczkę muszę uszykować. Bosz, to oznacza że muszę wstawać 5 minut wczesniej ;c .


Co Ty pierdzielisz, schodzisz mi na złą drogę! :rotfl:
Przymrozki w nocy chyba :ziober2:
Oj bidulko, jak Ty zniesiesz to wstawanie :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic się nie zmienia? :D Chcę widzieć Twoją agresję i huśtawki nastrojów Chcę widzieć dobre kino :D Kupię nawet popcorn :D


Powiem Ci za 3 tyg :rotfl:
Jesteś jedyna która chce to widzieć, na odległość i dlatego, Ty cwaniaro :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: I bez papierosa w ustach :D


Nie przypominaj :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam duże skoki wagi... nie powiem Ci dokładnie.


To nawet lepiej że nie powiesz ;D
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest dobry pomysł. Mam nawet goździki i imbir. Właśnie sprawdziłam. Zrobię sobie ciepłą kąpiel, a potem libację alkoholową :


Pomarańczę dorzuć, albo jakiegoś cytrusa koniecznie ze skórką ;D. Uwielbiam ten aromat ;D.
Tylko nie pij podczas kąpieli, ja kiedyś tak zrobiłam i nie miałam siły z wanny wyjść, zwłaszcza że woda była mega gorąca, wino również, nie wspominając o papierosie ;D.

Ojoj, dla Adama nic nie przygotowałam :nie:.
Reflektuję: d83ddeac, d83dde80 :ziober2:.

Psyche30
Psyche30: Co Ty pierdzielisz, schodzisz mi na złą drogę! Przymrozki w nocy chyba Oj bidulko, jak Ty zniesiesz to wstawani


No kurdę, chyba zmęczenie bierze górę, serio jak wracam do domu to chłop jest mi najmniej potrzebny :rotfl:.
Na pewno ;D.
Zniosę, ale ledwo ledwo :rotfl:.
O i dziwna rzecz sie ze mną dzieje. Od początku tygodnia budzę się między 2.30 a 3.30 i nie mogę zasnąć, więc oglądam filmy, i tak dzisiaj zasnęłam ponownie koło 6.00 :rotfl:. Mam nadzieję, że do poniedziałku mi to minie ;D.
:ziober2:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Może nie resztę... ale powiedzmy, że Ci pomogę ;-)


:rotfl:
Fakt. Błędem byłoby to nazwać "resztą" :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Przepraszam, czy ja dobrze rozumiem ? Sprawa sprowadza się do: (maksymalnie upraszczając) ''Jeśli się wytatuujesz (czemu jestem przeciwny) to nie będziesz już dla mnie atrakcyjna i nie godzę się na to.'' Takich mężczyzn jest sporo w krajach które zwykłem odwiedzać... powiedzmy ''w delegacji''.


Nie, źle rozumiesz.
Nie mam tutaj na myśli jakiegokolwiek nacisku ze strony mężczyzny. Chociaż oczywiście taka opcja istnieje, jak mniemam "głównie w krajach, które zwykłeś odwiedzać ;)"
Psyche30
Psyche30: Powiem Ci za 3 tyg Jesteś jedyna która chce to widzieć, na odległość i dlatego, Ty cwaniaro


Trzeba umieć się dobrze ustawić d83ddeac

W sensie punktu obserwacyjnego :rotfl:

MaqdaIena
MaqdaIena: Pomarańczę dorzuć, albo jakiegoś cytrusa koniecznie ze skórką ;D. Uwielbiam ten aromat ;D.


Kojarzy mi się ze świętami Bożego Narodzenia :)
MaqdaIena
MaqdaIena: Tylko nie pij podczas kąpieli, ja kiedyś tak zrobiłam i nie miałam siły z wanny wyjść, zwłaszcza że woda była mega gorąca, wino również, nie wspominając o papierosie ;D.


Wiem, że kąpiel z kieliszkiem jest nieco głupawym pomysłem, ale czasem tak robię :D
To mnie odpręża.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 października 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: No kurdę, chyba zmęczenie bierze górę, serio jak wracam do domu to chłop jest mi najmniej potrzebny . Na pewno ;D. Zniosę, ale ledwo ledwo . O i dziwna rzecz sie ze mną dzieje. Od początku tygodnia budzę się między 2.30 a 3.30 i nie mogę zasnąć, więc oglądam filmy, i tak dzisiaj zasnęłam ponownie koło 6.00 . Mam nadzieję, że do poniedziałku mi to minie ;D.


Lepiej żeby schodził z drogi i ewentualnie drinka podał? :rotfl:
Może to starość? :ziober2: Takie nocne bezsenności, moja kumpela ostatnio tez tak ma a i jak miałam ze 2 lata temu, ot efekt wejścia w młodszą starość :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzeba umieć się dobrze ustawić W sensie punktu obserwacyjnego


Nie każdy ma takie szczęście, ze ma czas czy możliwość ustawienia :rotfl:
Pomyśl o nich !!! :rotfl:

Musze mykac, obowiązki wzywają .
Dobrej wszystkim :*
PadreMinetto
PadreMinetto
  3 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, źle rozumiesz. Nie mam tutaj na myśli jakiegokolwiek nacisku ze strony mężczyzny.


W takim razie zapytam po żołniersku. O chój tu chodzi ?
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 października 2013
MaqdaIena
MaqdaIena: A Chłopy są przereklamowane


Też tak sądzę, same stare, nagie dziadygi :crylol:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  3 października 2013
Psyche30
Psyche30: Nie każdy ma takie szczęście, ze ma czas czy możliwość ustawienia Pomyśl o nich !!! Musze mykac, obowiązki wzywają .


No przecież mnie znasz.
Myślę o nich intensywnie, zwłaszcza podczas odmawiania wieczornego różańca :rotfl:

Dobranoc Ankhe :*

Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie zapytam po żołniersku. O chój tu chodzi ?


Napisałam o co chodzi.
Nie doszukuj się tutaj niczego innego.

Adaś, humor Ci chyba "zszedł"... ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.