Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 stycznia 2020 (pierwszy post)

Wirus WHO 2019-nCoV zabił już "81" osób.
U mnie w DE jest jeden przypadek w "Bawaria" ponoć jeden Niemiec zaraził się od obywatela z Chin który przyjechał do Niemiec do pracy.
Troszkę mam obawy, bo firma w której pracuję przyjmuję no stop nowe osoby, nawet z krajów Azjatyckich.

Jak myślicie, Koronawirus dotrze do Polski? Może słyszeliście już o jakimś zakażanie w PL?

HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  1 lutego 2020

Boże diabeł nie kobieta po prostu d83dde04

Silversoul
Posty: 82 (po ~76 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 17
Silversoul
  6 lutego 2020

Trza pić mocne trunki,żaden wirus się nie przyczepi!
W myśl zasady,kto pije i pali,ten nie ma robali d83dde04

Kto nie chce kiedy może,zechce gdy nie będzie mógł!

Silversoul
Posty: 82 (po ~76 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 17
Silversoul
  6 lutego 2020
BTOmc
BTOmc: Owad Masz podstawy do obaw. Media kłamią jak zawsze. Bogatych ludzi nie obchodzi nasze życie , oni chcą wręcz naszej śmierci. Może lepiej ruch głową poszukaj prawdy ?

Myślę że to temat zastępczy,szykują coś ciekawszego

Kto nie chce kiedy może,zechce gdy nie będzie mógł!

Damian241
Damian241
  6 lutego 2020
Oldfashioned
Oldfashioned: Trza pić mocne trunki,żaden wirus się nie przyczepi!


Taaa najlepiej denaturat
Silversoul
Posty: 82 (po ~76 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 17
Silversoul
  7 lutego 2020
Damian241
Damian241: Taaa najlepiej denaturat

Biały człowiek w tropikach,aby uchronić się od wszelkiego paskudztwa,musi łykać trunki,innej opcji nie ma d83dde04

Kto nie chce kiedy może,zechce gdy nie będzie mógł!

Damian241
Damian241
  7 lutego 2020
Oldfashioned
Oldfashioned: Biały człowiek w tropikach,aby uchronić się od wszelkiego paskudztwa,musi łykać trunki,innej opcji nie ma
nie wiem nie pije alko i w dup...ie to mam
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 lutego 2020
Oldfashioned
Oldfashioned: Trza pić mocne trunki,żaden wirus się nie przyczepi!

Racja, zaprzestałem pić Alkohol i nie raz bierze mnie małe przeziębienie a jak się wypiło w weekend z 4 piwka to żadne choróbsko mnie nie łapało.
HardStyled83ddd0a
Damian241
Damian241
  7 lutego 2020

Owad tak sie ci tylko zdaje ja za nastolatka pilem czesto i gesto a pomimo tego i tak chorowalem na grypy itp... badziewstwa alko jedynie moze pomoc gdy czujesz ze juz cie zaczyna brac grypa to wtedy najlepiej jest naj....ebac sie gorzala ale i tak nie zawsze to sie sprawdzad83dde04

Silversoul
Posty: 82 (po ~76 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 17
Silversoul
  10 lutego 2020
Damian241
Damian241: Owad tak sie ci tylko zdaje ja za nastolatka pilem czesto i gesto a pomimo tego i tak chorowalem na grypy itp... badziewstwa alko jedynie moze pomoc gdy czujesz ze juz cie zaczyna brac grypa to wtedy najlepiej jest naj....ebac sie gorzala ale i tak nie zawsze to sie sprawdza

Słusznie,nie warto się alkoholizować,świat jest piękny i bez tych dodatków!!

Kto nie chce kiedy może,zechce gdy nie będzie mógł!

Nelly
Nelly
  20 lutego 2020

Z tego co wiem to w DE bylo 16 chorych, z czego ponoc 3 udalo sie wyleczyc.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  20 lutego 2020
Nelly
Nelly: Z tego co wiem to w DE bylo 16 chorych, z czego ponoc 3 udalo sie wyleczyc.

Tak, to prawda, ale ilość osób uznanych za wyleczonych jest więcej. Dwa dni temu było już 9 osób uznanych za wyleczone. Przynajmniej według źródła, na którym śledzę tę sprawę. Za to z tego co wiem są kolejne zachorowania w Korei Północnej, Rosja wprowadziła zakaz wjazdu dla obywateli Chin. Jak masz instagram to wyszukaj sobie lukaszbok_kiks i tam masz pliki z wszystkimi informacjami od początku epidemii.
Nelly
Nelly
  20 lutego 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Nelly: Z tego co wiem to w DE bylo 16 chorych, z czego ponoc 3 udalo sie wyleczyc. Tak, to prawda, ale ilość osób uznanych za wyleczonych jest więcej. Dwa dni temu było już 9 osób uznanych za wyleczone. Przynajmniej według źródła, na którym śledzę tę sprawę. Za to z tego co wiem są kolejne zachorowania w Korei Północnej, Rosja wprowadziła zakaz wjazdu dla obywateli Chin. Jak masz instagram to wyszukaj sobie lukaszbok_kiks i tam masz pliki z wszystkimi informacjami od początku epidemii.


Dzieki! :-)
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  20 lutego 2020
Nelly
Nelly: Dzieki! :-)


Nie ma sprawy. 😊
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 lutego 2020

W DE kolejne zachorowania.
Amerykańscy naukowcy na bieżąco aktualizują mapę, która pokazuje, gdzie dotarł koronawirus.

HardStyled83ddd0a
Kombatant
Kombatant
  26 lutego 2020

Medialna histeria i panika. Tak jak się pojawił tak i zniknie za jakiś czas.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.