Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 stycznia 2020 (pierwszy post)

Wirus WHO 2019-nCoV zabił już "81" osób.
U mnie w DE jest jeden przypadek w "Bawaria" ponoć jeden Niemiec zaraził się od obywatela z Chin który przyjechał do Niemiec do pracy.
Troszkę mam obawy, bo firma w której pracuję przyjmuję no stop nowe osoby, nawet z krajów Azjatyckich.

Jak myślicie, Koronawirus dotrze do Polski? Może słyszeliście już o jakimś zakażanie w PL?

HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 stycznia 2020

No to przecież to samo Ci wkleiłam xD

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  29 stycznia 2020

Ja wiem o tym, że w Polsce nie ma zakażeń. 😉

Ahmed334343
Posty: 6 (po ~278 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ahmed334343
  29 stycznia 2020

Panikujesz jak stara baba. 4 Osoby potwierdzone w Niemczech. Na ilu mieszkańców? Ta choroba ma kilka % ofiar śmiertelnych. Tak naprawdę masz większą szansę złapać HIV, który jest bardziej śmiertelny.

A tu jako ciekawostka, mapa zachorowań potwierdzonych:
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

Damian241
Damian241
  29 stycznia 2020

Będziecie się chronić przed wirusem, nosić te żenujące maseczki na pyskach myć łapki co 5 minut, a wirus i tak przywędruje do was na patelni i talerzu :) Bo jeśli ten wirus jest zdolny do przetrwania poza ludzkim czy zwierzęcym organizmem to możecie być pewni, że wcześniej czy później będzie on również w Polsce.

Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  30 stycznia 2020
Damian241
Damian241: Będziecie się chronić przed wirusem, nosić te żenujące maseczki na pyskach myć łapki co 5 minut, a wirus i tak przywędruje do was na patelni i talerzu :) Bo jeśli ten wirus jest zdolny do przetrwania poza ludzkim czy zwierzęcym organizmem to możecie być pewni, że wcześniej czy później będzie on również w Polsce.


Ne jest zdolny. Ten wirus potrzebuje żywiciela. Przenosi się z człowieka na człowieka. Nie przeżyje np w paczkach z Chin(a też ludzie panikowali).
Damian241
Damian241
  30 stycznia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Ne jest zdolny. Ten wirus potrzebuje żywiciela. Przenosi się z człowieka na człowieka. Nie przeżyje np w paczkach z Chin(a też ludzie panikowali).


A to dobra bo ja myślałem że może przejść. Jak coś to pamiętaj czuwaj tam i miej tego wirusa na oku ok :)
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  30 stycznia 2020
Damian241
Damian241: A to dobra bo ja myślałem że może przejść. Jak coś to pamiętaj czuwaj tam i miej tego wirusa na oku ok :)


Łukasz Bok, KiKŚ. Instagram, facebook. Polecam. Tam są wstawiane informacje na bieżąco względem wirusa i nie tylko. Szukanie rzetelnych informacji dla spokoju własnego ducha serio nie boli.
Damian241
Damian241
  30 stycznia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Łukasz Bok, KiKŚ. Instagram, facebook. Polecam. Tam są wstawiane informacje na bieżąco względem wirusa i nie tylko. Szukanie rzetelnych informacji dla spokoju własnego ducha serio nie boli.


Ale ja nie mam Twojego Łukasz Bok, KiKŚ. Instagram, facebook. Dobra tam to od czasu do czasu bedziesz wklejała info tu ok:)
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  30 stycznia 2020

Nie masz czego? Instagrama czy facebooka? Bo tak skonstruowałeś zdanie, że nie do końca je rozumiem. 😉
Ja Ci podałam nazwe profilu na instagramie i fp, gdzie znajdziesz rzetelne informacje.
Dokładną nazwę jego instagrama masz na screenie, który wstawiłam na pierwszej stronie tematu.
Ja rozwiałam tylko wasze wątpliwości faktami, które tam się znajdują. Resztą sami się zainteresujcie.

Damian241
Damian241
  30 stycznia 2020
UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Nie masz czego? Instagrama czy facebooka? Bo tak skonstruowałeś zdanie, że nie do końca je rozumiem.


Tego no: Łukasz Bok, KiKŚ. Instagram, facebook. To są Twoje wtyczki, ja nie mam do takowych uprawnień :)

UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Ja Ci podałam nazwe profilu na instagramie i fp, gdzie znajdziesz rzetelne informacje. Dokładną nazwę jego instagrama masz na screenie, który wstawiłam na pierwszej stronie tematu.


Dlatego musisz co jakiś czas aktualizować screeny, bo ten co wstawiłaś wczoraj jest już pewnie nie ważny.

UniqueSnowflake
UniqueSnowflake: Ja rozwiałam tylko wasze wątpliwości faktami, które tam się znajdują. Resztą sami się zainteresujcie.


No ale przecież z tego co wyczytałem, to wczoraj dobitnie dałaś nam do zrozumienia żebyśmy się nie martwili, ponieważ Ty nad wszystkim czuwasz i będziesz nas na bieżąco informowała i o każdej zmianie nas poinformujesz. No a dziś co... już nie? szukajcie sobie sami? Ale Ty jesteś....
Avatar użytkownika UniqueSnowflakeUniqueSnowflake
Posty: 2014 (po ~72 znaków)
Reputacja: 48 | BluzgometrTM: 340
UniqueSnowflake
  30 stycznia 2020

Nie. Napisałam żebyście nie siali paniki z tym, że wirus jest w Polsce i o tym jakie osoby są najbardziej narażone na zakażenie-bo nie każdy złapie tego wirusa. Screen jest dalej aktualny. A profil, który podałam to nie MOJA wtyczka. Jest to profil publiczny, dostępny dla każdego. Jednak nie każdy potrafi szukać informacji dlatego podałam nazwe fp i instagrama. Tam szukajcie faktów.
Nie dopowiadaj sobie do moich wypowiedzi. Potrafię czytać i dokładnie wiem co i kiedy piszę. 😉

Damian241
Damian241
  30 stycznia 2020

Trzeba to przeczekać. jedziem na bermudy hahaha

Sarox
Sarox
  30 stycznia 2020

Trzech mężczyzn, którzy przylecieli z Szanghaju do Gdańska (z przesiadką w Amsterdamie), ma trafić dzisiaj do Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych. Zostaną tam przebadani pod kątem obecności koronawirusa. Od dwóch dni przebywają tam dwie inne osoby, u których również podejrzewano wirusa z Chin. Jak dowiedział się Onet, stan zdrowia tej dwójki jest dobry i być może jutro zostaną już wypisani do domu. Źródło na Onecie d83dde0a

Damian241
Damian241
  30 stycznia 2020
Sarox
Sarox: Trzech mężczyzn, którzy przylecieli z Szanghaju do Gdańska (z przesiadką w Amsterdamie), ma trafić dzisiaj do Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych. Zostaną tam przebadani pod kątem obecności koronawirusa. Od dwóch dni przebywają tam dwie inne osoby, u których również podejrzewano wirusa z Chin. Jak dowiedział się Onet, stan zdrowia tej dwójki jest dobry i być może jutro zostaną już wypisani do domu. Źródło na Onecie


Propsy dla Cb...
BTOmc
Posty: 432 (po ~135 znaków)
Reputacja: -76 | BluzgometrTM: 10
BTOmc
  30 stycznia 2020

Owad Masz podstawy do obaw. Media kłamią jak zawsze. Bogatych ludzi nie obchodzi nasze życie , oni chcą wręcz naszej śmierci. Może lepiej ruch głową poszukaj prawdy ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.