Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019 (pierwszy post)

Były już rozmowy nocne, gdzie tak nabrały tempa, że stały się całodobowymi, ale niestety było - minęło. Moze czas na nowy temat ? Może tu pogadamy o tym , co nam leży na sercu, jak minął dzieñ, jakieś porady..?? Zobaczymy co z tego wyjdzie 😊

Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz - ja wychodze z zalozenia ze zakazane smakuje bardziej. Od pil roku mamy umowe , ze moze wypic max.2 tygodniowo a zazwyczaj i tak wypija 2-3 w mcu. Jak bym zabronila to by i tak zapewne popijal gdzies w krzakach z kumplami a tak to kulturaknie w domu.


O i tacy ludzie powinni miec jak najwiecej dzieci. Zdrowe podejscie, ale jakies zasady sa. Powinnas urodzic jeszcze z piecioro i uczyc inne mamy jak wychowywac :D. (Pozwolilem sobie mowic na ty)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019

Haha. Na jednym stanęlo. Jest odchowany i moge teraz myslec o sobie , swoich pasjach itd. Inne matki..kazda wychowuje swoje dzieci jak uwaza za stosowne.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019

Chyba mnie trafi..mam nowy tel.i ten sam problem.co w poprzednim. Za cholere nie moge nic zacytowac. Klikam i wyskakuje mi "cytuj" ale calej czesci i nie moge wyciąc. Az syna zawolalam i mowi ze faktycznie sie nie da. Ktos tak ma i wiec jak z tym sobie poradzic ?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019

😢
oam
oam
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ktos tak ma i wiec jak z tym sobie poradzic ?
Jeszcze do niedawna można było zaznaczyć konkretną część kliknąć w nią i pojawiało się "cytuj" teraz tego nie ma, pozostaje zacytować całość i później zaznaczyć w okienku edycji posta to czego nie chcemy cytować i usunąć.
oam
oam
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak bym zabronila to by i tak zapewne popijal gdzies w krzakach z kumplami a tak to kulturalnie zazwyczaj w domu.
Dokładnie tak by było! :)
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: A piłas dziki sad : śliwka lub czeresnia ?
Nie, nigdy. To piwo?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019

Oam - tak to piwo. Chyba jedyne , ktore mi smakuje. Polecam 😉

Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest odchowany i moge teraz myslec o sobie , swoich pasjach itd


O tak wreszcie mozesz skoczyc na bungee i zaszalec w Vegas, koniecznie ze slubem udzielonym przez pijanego krupiera... No chyba ze interesuja cie inne rzeczy...
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajmojopis: Jest odchowany i moge teraz myslec o sobie , swoich pasjach itdO tak wreszcie mozesz skoczyc na bungee i zaszalec w Vegas, koniecznie ze slubem udzielonym przez pijanego krupiera... No chyba ze interesuja cie inne rzeczy...

No trochę w inną stronę. Myslalam nad robieniem czegos konkretnego , co kocham. Odnawiam meble prl, moze sprobuje sie tym zajmowac zawodowo .
oam
oam
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: O tak wreszcie mozesz skoczyc na bungee i zaszalec w Vegas
ojaaaa! skok na bungee :D w życiu bym sie nie odważyła hahaha :D PS. ZMIEŃ LOGIN!! hahah!
Konto usunięte
Konto usunięte: Oam - tak to piwo. Chyba jedyne , ktore mi smakuje. Polecam
Gdzie je dorwe?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019

Ja to piwko kupuje w większych marketach (tesco, inter marche)

Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: No trochę w inną stronę. Myslalam nad robieniem czegos konkretnego , co kocham. Odnawiam meble prl, moze sprobuje sie tym zajmowac zawodowo .


Probowac zawsze trzeba! Tylko dziwi mnie to, ze komus podobaja sie te klocowate, ciezkie meble. Ja tam jednak wole nowoczesny desing...
Kturychcemasarz
Kturychcemasarz
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: ojaaaa! skok na bungee :D w życiu bym sie nie odważyła hahaha :D PS. ZMIEŃ LOGIN!! hahah!


OK!
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  11 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usuniÄ™te: Przeczytajmojopis: No trochę w inną stronę. Myslalam nad robieniem czegos konkretnego , co kocham. Odnawiam meble prl, moze sprobuje sie tym zajmowac zawodowo .Probowac zawsze trzeba! Tylko dziwi mnie to, ze komus podobaja sie te klocowate, ciezkie meble. Ja tam jednak wole nowoczesny desing...

Są gusta i gusciki. Ja np.kocham styl prl w nowoczesniejszym wydaniu. I jest na to spore zapotrzebowanie
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 czerwca 2019

A co tu się dzieje i dlaczego bez mnie ?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.