Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019 (pierwszy post)

Albo startują nie do swojej ligi? Zdjęcia kasy, penisów etc. Co chcą w ten sposób pokazać? Czemu nie zaczniecie szukać swojej ligi tylko za wszelką cenę chcecie do innej?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

oam
oam
  7 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Albo startują nie do swojej ligi? Zdjęcia kasy, penisów etc. Co chcą w ten sposób pokazać? Czemu nie zaczniecie szukać swojej ligi tylko za wszelką cenę chcecie do innej?

Swojej ligi, tzn co? Facet niczym Cristiano Ronaldo nie powinien podbijać do kogoś takiego jak Dorota Wellman, bądź fizycznie odwrotnie?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 czerwca 2019

Jak to nie do swojej ligi ? Skoro ma kase i (w ogóle) penisa to kazda jest w jego lidze - doceniaj ze do niej nalezysz 😂😂😂. A tak serio - myślę, że tu desperacja spowodowana brakiem kobiety sprawia , ze chwytają sie wszystkiego. Skoro nie potrafią zagadac (tu 80 facetów ma z tym problem) to myślą, że może inaczej uda się im blysnąć.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019

oam, nie do końca o to chodzi.

Czasami gołym okiem widać że kobieta/facet nie należą do naszej bajki, nawet sposobem wypowiadania się a jednak próbują na siłę udowodnić tej drugiej stronie że tak nie jest :) Przeciwieństwa się przyciągają to prawda, ale jednak trzeba mieć o czym porozmawiać z tą drugą osobą, a jak żyją w oderwanych od siebie światach to jak?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: oam, nie do końca o to chodzi. Czasami gołym okiem widać że kobieta/facet nie należą do naszej bajki, nawet sposobem wypowiadania się a jednak próbują na siłę udowodnić tej drugiej stronie że tak nie jest :) Przeciwieństwa się przyciągają to prawda, ale jednak trzeba mieć o czym porozmawiać z tą drugą osobą, a jak żyją w oderwanych od siebie światach to jak?

Ja sie nieraz tu spotkalam z tym , ze facet pisze np."co tam" po czym wysyla fote 6paka. Jak pytam co to ma na celu, to lecą teksty ze on tak wygladając nie musi sie STARAĆ, bo kobietom tyle wystarcza. Kobietu poniekad dają facetom do zrozumienia, że liczy się: wygląd, kasa , lans...ze nie musi nawet umiec się wysłowic
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019

A to swoją drogą ;/ czasem jak zobaczę jakiś profil kobiety to nie wiem czy mam płakać, śmiać się czy to zgłosić.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  7 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Albo startują nie do swojej ligi?

Też tego nie rozumiem, że otyłe samotne matki dostają po kilkanaście wiadomości dziennie, serduszka, komentarze itp. od kolesi daleko powyżej ich ligi :)
anfet4minka
anfet4minka: Zdjęcia kasy, penisów etc. Co chcą w ten sposób pokazać?

Desperację.
anfet4minka
anfet4minka: Czemu nie zaczniecie szukać swojej ligi tylko za wszelką cenę chcecie do innej?

Trzeba obniżać standardy w sytuacji gdy: https://dicipres.files.wordpress.com/2012/04/mating_cad_dad-copy1.jpg
Na ziomeczka 7/10 lecą tylko laski 3/10 i 4/10, a wiadomo - suka nie da pies nie weźmie :)
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: eż tego nie rozumiem, że otyłe samotne matki dostają po kilkanaście wiadomości dziennie, serduszka, komentarze itp. od kolesi daleko powyżej ich ligi :)


Wiesz że u 90% osób otyłych to choroba cywilizacyjna? Jasne część się opycha ale część jest gruba z choroby, oczywiście diagnostyka w PL jest kiepska. Nie mniej. Poza tym skąd wiesz że daleko powyżej ich ligi. To że ktoś nie ma urody i jest gruby nie znaczy że nie ma nic w głowie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 czerwca 2019

MGTOWwinter : tu wszystko, co tylko ma zad i cyc jest pożądane, wysoko oceniane i rozchwytywane.

MGTOWwinner
MGTOWwinner
  7 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
anfet4minka
anfet4minka: Wiesz że u 90% osób otyłych to choroba cywilizacyjna?

Ta 90% tych "chorych" to możesz spotkać co drugi dzień w McDonald's, KFC, albo w piekarni jak kupują 30 ptysiów.
anfet4minka
anfet4minka: Poza tym skąd wiesz że daleko powyżej ich ligi.

Bo mam oczy.
anfet4minka
anfet4minka: To że ktoś nie ma urody i jest gruby nie znaczy że nie ma nic w głowie.

Zgadza się, ale kiedy jakaś panna jest gruba i bez urody a 99% jej zdjęć to samostrzały z rąsi z kadrem na cycki / dupę to zakładam, że IQ daleko poniżej średniej krajowej.
Konto usunięte
Konto usunięte: MGTOWwinter : tu wszystko, co tylko ma zad i cyc jest pożądane, wysoko oceniane i rozchwytywane.

No to chyba wprost wynika z wykresu o hipergamii kobiet. Kolesie od 1/10 do 6/10 są całkiem odcięci od zainteresowania kobiet to im odwala i rzucają się na byle ochłap z pianą na pysku - proste.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadza się, ale kiedy jakaś panna jest gruba i bez urody a 99% jej zdjęć to samostrzały z rąsi z kadrem na cycki / dupę to zakładam, że IQ daleko poniżej średniej krajowej.


Nie mam ani urody, jestem gruba, nie spotkasz mnie w MD, i innych fastfoodach, nie mam zdjęć cycka czy dupy. Nie noszę ubrań odsłaniających ciało - szanuje oczy innych. Nie mniej mam chorobę metaboliczną gdzie jedynym sposobem jest bycie na mega restrykcyjnej diecie - spróbuj gotując dla 2 osób to uczynić. Wierz mi nie da się, gdy nie możesz nawet skosztować bo to będzie jak zaprzestanie diety. Nie można wszystkich oceniać po najmniejszej linii oporu.

Nie mniej faktycznie cycki i dupa tu przoduje u kobiet, a u faceta pokazanie auta (często szrota), kasy i penisa :(

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Zdjęcia kasy, penisów etc.

Desperacyjny chwyt marketingowy.

Swoją drogą kobiety na fotce są aż za bardzo rozpieszczane uwagą ze strony mężczyzn. Z tego powodu zrobiły się wybredne i "niedostępne". Tonący brzytwy się łapie, dlatego płeć silna próbuje jak może aby zwrócić na siebie uwagę. No i kasa od zawsze była magnesem dla biednych, leniwych kobietek...spójrzmy prawdzie w oczy. :)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  7 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Czasami gołym okiem widać że kobieta/facet nie należą do naszej bajki, nawet sposobem wypowiadania się a jednak próbują na siłę udowodnić tej drugiej stronie że tak nie jest :) Przeciwieństwa się przyciągają to prawda, ale jednak trzeba mieć o czym porozmawiać z tą drugą osobą, a jak żyją w oderwanych od siebie światach to jak?

Czasami warto poznać inny świat ,inne problemy ,inne radości i nadzieje ,aby móc lepiej zrozumieć swój własny mały i ciasny kawałek świata.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Wierz mi nie da się, gdy nie możesz nawet skosztować bo to będzie jak zaprzestanie diety.

Odpowiem na swoim przykładzie. Chęć zrzucić zbędne 5 kg przed latem nauczyła mnie jak gotować innym, samemu na tym nie tracąc. Wystarczy zastosować metodę: "wyplucie sprobowanego pokarmu", więc to jest zwykła wymówka. Próbować wystarczy raz w ciągu gotowania, więc to też nie są tony pokarmu.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
MGTOWwinner
MGTOWwinner
  7 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Nie mam ani urody, jestem gruba

a mimo wszystko
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: kobiety na fotce są aż za bardzo rozpieszczane uwagą ze strony mężczyzn

Wszystko się zgadza.

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: No i kasa od zawsze była magnesem dla biednych, leniwych kobietek

Czyli jakieś 97% (3% błąd statystyczny) kobietek jest biedna i leniwa? Szownistycznie na maksa :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.