Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019 (pierwszy post)

Albo startują nie do swojej ligi? Zdjęcia kasy, penisów etc. Co chcą w ten sposób pokazać? Czemu nie zaczniecie szukać swojej ligi tylko za wszelką cenę chcecie do innej?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 czerwca 2019

Pewnie masz racje , wkoncu obce dzieci matek dupodajek to gorszy sort i najlepiej je od razu utylizowac po porodzie, prawda ?? Boze, widzisz i nie grzmisz....

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

P.s."wezmie sobie piękną, inteligentną 22 latkę"..😂😂😂. A brzydka juz ble , prawda ? Gdyby świat roił się od takowych Pañ, to nie byłoby tyle pustych dupodajek reklamujących się tutaj i desperatów liczących, ze im też skapnie...tak, wiem. Masz swoj wykres , że 30/100 cos tam, cos tam...
Co do kobiet, ktore jak stwierdziles leca na auto, DOM..na mieszkam w ponad stuletnim drewnianym domku i byl czas ze mąz mial okazje dostać mieszkanie w firmie, gdzie pracuje 12 lat i nie zgodzilam sie. Nie widze siebie w bloku, kocham ogród, zwierzęta. Mialabym tam isc tylko dlatego, zeby sie pokazac , ze mieszkam "lepiej" ? Absurd..

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: "wezmie sobie piękną, inteligentną 22 latkę"..😂😂😂. A brzydka juz ble , prawda ?


I niestety tak biorą, mam przykład panów na mojej siłowni :( oni około 40-45 lat, koks, solarium ona max 25 szczupła, zgrabna, z twarzy nie zawsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widze siebie w blomu, kocham ogród, zwierzęta.

Ja Ci zazdroszczę, u nas ceny 800m2 nie uzbrojonej powyżej 100 tyś a gdzie tam jeszcze dom, 30 km od tego miejsca już grunty tanieją, developerke już za 450 tyś kupisz ale co z tego, jak z 12 km do pracy mi się robi np 20, a mojemu mężowi z 40 km w jedną stronę 70. To więcej niż płatny ocinek a4 Jaworzno-Kraków xD

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 czerwca 2019

My kupilismy 10 lat temu domek z malutką działką do remontu za 40 tys. Mam ogrodzone- zwierzaki mają luz, mam warzywniak , ogród. Mam spokój , zero sasiadow obok/ nad.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: My kupilismy 10 lat temu domek z malutką działką do remontu za 40 tys. Mam ogrodzone- zwierzaki mają luz, mam warzywniak , ogród. Mam spokój , zero sasiadow obok/ nad.


Za 40 tyś to u mnie nawet na garaż nie masz szans ;/ To nie te czasy, odkąd uwolnili ceny mieszkań i domów chyba w 2007 ceny poszybowały. W 2006 roku patrzyłam jak się ceny mieszkań kształtują 66 tyś, fajne do remontu 68m2, super miejscówka, po uwolnieniu cen to samo mieszkanie kosztowało już 270 tyś do remontu. :( Także nie ma cudów.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 czerwca 2019

Zdaje sobie sprawe niestety 😞. Mowie tylko odnosnie tego, ze nie kazdy patrzy zeby jak najladniej mieszkac. Sa tez tacy , dla ktorych sa wazniejsze inne rzeczy niz wypasiona chawira

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019

W bloku moich rodziców, 60% już się wyprowadziła do własnych domków, wszystkie te mieszkania były do kapitalnego remontu, blok z 1981 roku, większość tych ludzi zrobiła sobie przystanek w drodze do własnego domku tam, wszystkie te mieszkania praktycznie nie były remontowane tak jak wstawili meble tak wszystko było :)

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 czerwca 2019

A wracając do tematu, to sporo masz racji. Ja osobiscie zle bym się czuła przy boku bogatego faceta. Ta świadomosc, ze to co mam zawdzięczam jemu , ze jestem poniekąd od niego zależna. Inaczej jak ludzie razem do czegoś dochodzą, bądz jedno z nich wybije się wyzej (lepiej zarabia) będac juz jakis czas w związku, niż tak ja napisałam.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019

Też tak uważam, i też bym się źle czuła. Szczęśliwie nie mam tego problemu teraz bo od 0 zaczynaliśmy.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  7 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Też tak uważam, i też bym się źle czuła. Szczęśliwie nie mam tego problemu teraz bo od 0 zaczynaliśmy.

My podobnie 😂.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Albo startują nie do swojej ligi? Zdjęcia kasy, penisów etc. Co chcą w ten sposób pokazać? Czemu nie zaczniecie szukać swojej ligi tylko za wszelką cenę chcecie do innej?


Jakiej ligi? Na fotce jest jakis poziom? Xddddd

Co jak co ale kobiety i żal tego typu to hipokryzja na maksa hahaha
Akurat kobiety slyna ze swojej hipergamii czyli inaczej ujmujac: szukania partnerow powyzej swojej "ligi" xddddd
Jesli chodzi o takich typow to sa zwykli stulejarze. Cos na poziomie kobiet pokazujacych cyce na zdjeciach xd
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy dziecko to bagaż ? Zależy jak na to patrzec. Smutne, gdy facet podchodzi do sprawy jako "łozenie na cudze". Prawdziwy facet pokocha kobietę razem z jej dzieckiem i będzie kochał jak własne . Dziecko nie jest niczemu winne i na śeiat się nie prosiło , nie jego wina jakie ma geny. To wina puszczalskich matek i nieodpowoedzialnych ojcóe ze takie dzieci niechciane/nieplanowane są i też chcą byc kochane


Tak, to bagaż. W patriarchacie to facet musi utrzymywac rodzine wiec to jest łożenie na cudze. To normalne ze ktos nie bedzie placil za wychowanie czyjegos dziecka. Jestes taka milosierna to plac obcym ludziom za to ze wychowuja swoje dzieci. Może wtedy dorosniesz, poczujesz sie podobnie jak facet ktory ma utrzymywac czyjesz dziecko, izaczniesz myslec racjonalnie.
"Prawdziwa kobieta" nie bedzie zmuszala do tego faceta. Teksty o prawdziwych facetach sa tekstami zyciowych "nieudacznic" ktore mysla ze swiat powinien je akceptowac takimi jakie sa i z takim bagazem jakie maja, bo sa takie swietne ze nie maja sobie nic do zarzucenia a jedyne co potrafia to obwinic swiat za to ze ich nie akceptuje.
BekaZciebieModzie
wpis jest ukryty
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  7 czerwca 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: anfet4minka: Wierz mi nie da się, gdy nie możesz nawet skosztować bo to będzie jak zaprzestanie diety. Odpowiem na swoim przykładzie. Chęć zrzucić zbędne 5 kg przed latem nauczyła mnie jak gotować innym, samemu na tym nie tracąc. Wystarczy zastosować metodę: "wyplucie sprobowanego pokarmu", więc to jest zwykła wymówka. Próbować wystarczy raz w ciągu gotowania, więc to też nie są tony pokarmu.


Trzeba sie nauczyć jak gotować bez probowania. Btw chcialem ci przygotować cieply posilek, ale skoro nie polykasz to nie bede marnowal energii...
GRADEK83
GRADEK83
  7 czerwca 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: płeć silna próbuje jak może aby zwrócić na siebie uwagę

Ja jestem słaby i jakoś bez trudu owijam sobie ciebie w koło paluszka :ziober2:

Chyba mi się oberwie za to jak myślicie ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.