Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  7 czerwca 2019 (pierwszy post)

Albo startują nie do swojej ligi? Zdjęcia kasy, penisów etc. Co chcą w ten sposób pokazać? Czemu nie zaczniecie szukać swojej ligi tylko za wszelką cenę chcecie do innej?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

BekaZciebieModzie
wpis jest ukryty
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 czerwca 2019

Ze nie masz zdjec - to sie nie dziwię. Wstydu tez nie specjalnie..wlasciwie to chyba niewiele masz poza koniecznoscią wyładowania się na innych , bo nie radzisz sobie z frustracją. Tyle w temacie , dobrej nocy

BekaZciebieModzie
wpis jest ukryty
AnusToKupa
wpis jest ukryty
Arpad
Arpad
  8 czerwca 2019
anfet4minka
anfet4minka: Albo startują nie do swojej ligi?

Każdy chyba chciałby być w lidze wyżej, prawda?
anfet4minka
anfet4minka: Zdjęcia kasy, penisów etc.


Nie pokazywałem nigdy to nie wiem jak jest. Trochę bym się wstydził tak pokazywać wszystkim. :(
anfet4minka
anfet4minka: Czemu nie zaczniecie szukać swojej ligi tylko za wszelką cenę chcecie do innej?


Ze swojej strony mogę powiedzieć, że tu nikogo nigdy nie szukałem.
michas1978
Posty: 313 (po ~27 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 1
michas1978
  9 czerwca 2019

Fotka pod tym względem nie jest wyjątkiem. Każdy portal społecznościowy przyciąga takich ludzi liczących na łatwy sex.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 czerwca 2019
michas1978
michas1978: Fotka pod tym względem nie jest wyjątkiem. Każdy portal społecznościowy przyciąga takich ludzi liczących na łatwy sex.

Równie dobrze idąc do pubu czy knajpy tez mozna liczyć na łatwy sex.Nie ma tu reguły. Z moich obserwacji wynika , że tu większość facetów to tacy (zresztą sami o tym piszą), którzy w realnym swiecie nie potrafią sobie poradzic z nawiązywaniem znajomosci z konietami. Tutaj chyba liczą na cud, bo zazwyczaj nie potrafią nawet w normalny sposób zacząc i kontynuować prostej rozmowy.
Dragon842
Dragon842
  9 czerwca 2019

Może zabrzmi głupio ale nigdy nie szukałem kiedykolwiek księżniczki bo tak naprawdę wystarczy zwykła kobieta z sercem, inteligentna uczuciowa szczera. Tu na fotce jestem bo lubię poznawać ciekawych ludzi i rozmawiać na każdy temat ale wiem że ciężko jest kogokolwiek poznać bo z góry ocenia się człowieka. Facet powiedział komplement to musi oznaczać że podrywa a to zwykła uprzejmość,miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Może zabrzmi głupio ale nigdy nie szukałem kiedykolwiek księżniczki bo tak naprawdę wystarczy zwykła kobieta z sercem, inteligentna uczuciowa szczera. Tu na fotce jestem bo lubię poznawać ciekawych ludzi i rozmawiać na każdy temat ale wiem że ciężko jest kogokolwiek poznać bo z góry ocenia się człowieka. Facet powiedział komplement to musi oznaczać że podrywa a to zwykła uprzejmość,miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie

A mozna oceniac z dołu ? 😜. Zalezy jaki to komplement , bo jak facet pisze "fajna dupa, ruchałbym" i nie widzi w takim komplemencie nic złego no to sorki..poza tym moim zdaniem zaczynanie rozmowy od razu od komplementów to tez takie troche słabe...niby faceci sciemniają , ze liczy sie wnetrze itd.a 80 % z nich zaczynajac rozmowe , komentuje od razu wlasnie wygląd .
Dragon842
Dragon842
  9 czerwca 2019

Najczęściej rozmowę zaczynam od przywitania się bo tak według mnie trzeba,komplement typu fajna dupa mogą stosować ludzie którzy są po prostu niedojrzali, wolę dostrzec u kobiety to co ludzie mogą nie dostrzec, uśmiech oczy.

michas1978
Posty: 313 (po ~27 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 1
michas1978
  9 czerwca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: michas1978: Fotka pod tym względem nie jest wyjątkiem. Każdy portal społecznościowy przyciąga takich ludzi liczących na łatwy sex. Równie dobrze idąc do pubu czy knajpy tez mozna liczyć na łatwy sex.Nie ma tu reguły. Z moich obserwacji wynika , że tu większość facetów to tacy (zresztą sami o tym piszą), którzy w realnym swiecie nie potrafią sobie poradzic z nawiązywaniem znajomosci z konietami. Tutaj chyba liczą na cud, bo zazwyczaj nie potrafią nawet w normalny sposób zacząc i kontynuować prostej rozmowy.

Ale ostatnio młode pokolenie jest zbyt leniwe żeby wyjść na łowy. Tak samo z uprawianiem sportu mają. Za mojego dzieciństwa wszystkie boiska były pozajmowane. A teraz pustka na nich. Lepiej w nogę na playu zagrać niż w rzeczywistości. Postęp technologiczny.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  9 czerwca 2019
michas1978
michas1978: Przeczytajmo Lepiej w nogę na playu zagrać niż w rzeczywistości. Postęp technologiczny.

Tylko weź pod uwagę,że młodzi sami sobie tej konsoli nie kupują. To raczej nasze pokolenie zrobiło się leniwe i zamiast iść z dzieciakiem lepiej mu konsolę zafundować ,bo przecież w domu mu się krzywda nie stanie.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

michas1978
Posty: 313 (po ~27 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 1
michas1978
  9 czerwca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
piekloWgDantego
piekloWgDantego: michas1978: Przeczytajmo Lepiej w nogę na playu zagrać niż w rzeczywistości. Postęp technologiczny. Tylko weź pod uwagę,że młodzi sami sobie tej konsoli nie kupują. To raczej nasze pokolenie zrobiło się leniwe i zamiast iść z dzieciakiem lepiej mu konsolę zafundować ,bo przecież w domu mu się krzywda nie stanie.

Ale jak mu mówisz żeby szedł na dwór to jakoś mu się nie chce. Jakieś 10 lat temu poszedłem pograć w kosza. Młode pokolenie siedzialo i piło.
piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  9 czerwca 2019
michas1978
michas1978: Ale jak mu mówisz żeby szedł na dwór to jakoś mu się nie chce.


A tego to już nie wiem jaki masz posłuch u własnych dzieci.

michas1978
michas1978: Jakieś 10 lat temu poszedłem pograć w kosza. Młode pokolenie siedzialo i piło.

A to już pewnie moje roczniki😉 i też na ludzi wyrosłem.

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

michas1978
Posty: 313 (po ~27 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 1
michas1978
  9 czerwca 2019
piekloWgDantego
piekloWgDantego: michas1978: Jakieś 10 lat temu poszedłem pograć w kosza. Młode pokolenie siedzialo i piło. A to już pewnie moje roczniki😉 i też na ludzi wyrosłem.

Czyli dla Ciebie boisko było miejscem do picia a nie uprawiania sportu. No chyba że podnoszenie połlitrowego piwa to sport.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.