MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  10 maja 2019 (pierwszy post)

Upadek jak nisko trzeba upaść żeby docenić życie? Czy upadek to dobre rozwiązanie? Co trzeba stracić żeby docenić to życie?
Ja niestety nie potrafię i wciąż tracę a Ty ?. Proszę o wypowiedzi

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

oam
oam
  26 maja 2019
BartekI987
BartekI987: To chyba nie widzialas jak sie bony sprzedaje
Widziałam, ale jeśli daliby bony imienne tak jak wspomniałeś i byłyby do zrealizowania tylko za okazaniem dowodu osobistego- to już coś innego, prawda? :)
BartekI987
BartekI987: Gdyby tak jeszcze te bony byly imienne
:)
MikeOne
MikeOne: według mnie +500 moga dla mnie wszyscy brac bez względu czy jest alkoholikiem...czy bogaty... . nie powinno się osądzać ludzi ponieważ ich nie znamy
500+ jest dla tych którzy tego potrzebują i tak powinno zostać.
MikeOne
MikeOne: A 500+ to pieniądze dla dzieci a co zrobią z tym rodzice to niech lepiejkazdypatrzy na swój portfel
Tu nie chodzi o to ile ktoś ma w portfelu, tylko o to że to są jak już sam wspomniałeś - PIENIĄDZE DLA DZIECI, a rodzice którzy są alkoholikami wydają je na swoje potrzeby czyli alkohol a nie na te biedne dzieci. Wiem co pisze, bo znam taki przypadek.
MikeOne
MikeOne: Czym według Ciebie jest patologia ? . Wedlug mnie nie ma granicy między bogactwem a biedota częściej patologia występuje wśród Bogatych niż biednych.
Owszem patologiczne rodziny są zarówno zamożne jak i biedne, to prawda.
MikeOne
MikeOne: Wiedzę ludzi ubogich ale nie widzę by dzieci były zaniedbane bo dana rodzina bierze +500
Ja widuję wśród rodzin które biorą 500+ dzieci zadbane jak i takie które nie mają w czym chodzić bo już dawno z tego wyrosły. Więc? I jak myślisz, na co te pieniądze idą skoro nie na nie?
MikeOne
MikeOne: Pierwsza zasada nie obrażaj mnie - ponieważ potuczona to może być twoja psychika lub szklanka.
Spokojnie, nikt nikomu nie ubliża więc i Ty tego nie rób. Zwrot "gadać jak potłuczony" oznacza: gadanie bez sensu. Nie miał na myśli tego ze jesteś potłuczony (cokolwiek by to nie oznaczało) więc luuzik! Dobra? :)
MikeOne
MikeOne: Znam rodzinę która ma 9 dzieci, kobieta nie pracuje a mąż dorabia. Wszystkie dzieci są dobrze wychowane więcej kultury niż dorośli w jednym z socjalnych mieszkań. No i sobie żyją i co z tego?? zazdroscisz?
Nie ma czego zazdrościć, utrzymanie jednego dziecka to SPORY wydatek a co dopiero 9. Sama znam takie rodziny w których jest więcej niż 10 dzieciaków.
MikeOne
MikeOne: Wiesz zawsze możesz adoptować 20 dzieci i pracować nie będziesz musiała
Beznadziejne podejście.

500+ KIEDYŚ SIE SKOŃCZY! A ludzie będą płakać przez swoją głupotę - "bo nie pracowałem/łam a mogłem/łam". ;d
Konto usunięte
Konto usunięte: Zazdroscić ? Bardziej współczuć bezmyślności..
Zdecydowanie! Cud jeśli chociaz połowa tych dzieciaków wyjdzie na ludzi. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Za ublizanie powinny być bany...ale modzikow póki co nie ma...
Ręka na pulsie! :P
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

-_- coś bym napisał, ale się powtrzymam. Współczuć? A może ta kobieta chciała mieć wiele dzieci ... skąd ty to możesz wiedzieć?A może ona była świadoma swojej decyzji ?. Wiesz co twoje myślenie że mam do czynienia z inteligentną kobieta. Myliłem się

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

nie musisz wierzyć. Dla Ciebie głupota? zadam Ci pytanie ile Twoja babcia miała dzieci ? -_- lub prababcia ? Brak odpowiedzialności? dzieci są elegancko ubrani, niektóre z nich studiuje. Zerowa wiedza na temat antykoncepcji ? Zadam Ci pytanie dlaczego z góry osadzasz kogoś kogo w ogóle nie znasz i jak ktoś ma dużo dzieci to głupota?.

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

oam
oam
  26 maja 2019
MikeOne
MikeOne: Współczuć? A może ta kobieta chciała mieć wiele dzieci ... skąd ty to możesz wiedzieć?A może ona była świadoma swojej decyzji ?
Jeśli ktoś marzy o dużej rodzinie to musi mieć naprawdę wielkie serce i dobrze poukładane w głowie. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zdecyduje sie na tak liczną rodzinę. Kiedyś było inaczej, teraz schemat rodziny to przeważnie 2+1 góra 2+2 :)
MikeOne
MikeOne: Wiesz co twoje myślenie że mam do czynienia z inteligentną kobieta
Jeśli to było do mnie, to wiedz że w ogóle mnie to nie rusza. Każdy ma swoje zdanie i ja swoje wyraziłam, jeśli przez to że jest ono odmienne od Twojego uważasz że nie jestem inteligentną osobą- Twoja sprawa. ;) Ja znam swoją wartość oraz osoby z mojego najbliższego otoczenia.
MikeOne
MikeOne: Myliłem się
Bywa i tak. ;)
oam
oam
  26 maja 2019
MikeOne
MikeOne: zadam Ci pytanie ile Twoja babcia miała dzieci ?
Jak już napisałam wyżej, kiedyś było inaczej. Mój ojciec pochodzi z licznej rodziny ale wówczas nie było czegoś takiego jak 500+ a ludzie zasuwali w polu, z kolei moja mama miała tylko jedna siostrę. To ma sie NIJAK do tego o czym jest dyskusja- czyli o perfidnym dojeniu skarbu państwa.
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

oam te pytanie i określenie nie idzie do Ciebie lecz do Pani obok "Czytaj mój opis "

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

oam
oam
  26 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MikeOne
MikeOne: oam te pytanie i określenie nie idzie do Ciebie lecz do Pani obok "Czytaj mój opis "
Rozumiem, ale co do określenia i tak najpewniej udzieli takiej samej odpowiedzi. :) Warto cytować dane wypowiedzi forumowiczów żeby inni wiedzieli że jest to kierowane do konkretnej osoby .:)
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

oam może Ciebie nie stać na wielodzietna rodzinę, innych może stać. Ale jak kobieta może pisać o kobiecie która ma wiele dzieci że to głupota. Ludzie oceniają według swojego spostrzeżenia na swiat każdy może mieć zdanie na swój temat. Ale oceniać ludzi -_- to świadczy o bardzo niskiej wartości

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

Mam smartfona;-) A wasza aplikacja ma kilka błędów no ale tego nie przeskoczy mój telefon. Dajmy się jej wypowiedzieć-_- każdy człowiek ma inne zdanie

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

oam
oam
  26 maja 2019
MikeOne
MikeOne: oam może Ciebie nie stać na wielodzietna rodzinę, innych może stać.
Stać mnie czy nie, nieważne. Więcej niż 1 nie wchodzi w gre.
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

; -) koleżanka wspomniała że nie mogłaby brać +500 na dziecko ponieważ nie potrafi żarować na panstwie. ; p dam sobie reke obciąć gdyby jej dziecko miało poniżej 18 roku to z wielką chęcią wzięła by 500+ . Ja odczuwam w tym zazdrość skoro na nie miałam to inni też nie powinni

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

ta A później rozpieszczone dzieci są jakie są;-)

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

oam
oam
  26 maja 2019
MikeOne
MikeOne: Mam smartfona;-) A wasza aplikacja ma kilka błędów no ale tego nie przeskoczy mój telefon. Dajmy się jej wypowiedzieć-_- każdy człowiek ma inne zdanie
Ja również mam smartfona, a sposób cytowania który można stosować korzystając z telefonu jest idealnie opisany tutaj:
d83ddc4d INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM :)
Co do błędów w aplikacji, zgłoś je tutaj: https://fotka.com/kontakt#formularz :)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 maja 2019
MikeOne
MikeOne: ; -) koleżanka wspomniała że nie mogłaby brać +500 na dziecko ponieważ nie potrafi żarować na panstwie. ; p dam sobie reke obciąć gdyby jej dziecko miało poniżej 18 roku to z wielką chęcią wzięła by 500+ . Ja odczuwam w tym zazdrość skoro na nie miałam to inni też nie powinni

Czytaj ze zrozumieniem - bo napisalam coś ZUPEŁNIE innego. Mam 1 dziecko i biore 500+ ale te pieniadze sa odkladane. Nie wyobrazam sobie narobic/adoptowac kilkoro dzieci tylko po to, zeby na tym żerowac. Moja babcia miala 3 dzieci, moja mama 2. Mam nadzieję, ze zaspokoiłam Twoją ciekawosc
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 maja 2019
MikeOne
MikeOne: -_- coś bym napisał, ale się powtrzymam. Współczuć? A może ta kobieta chciała mieć wiele dzieci ... skąd ty to możesz wiedzieć?A może ona była świadoma swojej decyzji ?. Wiesz co twoje myślenie że mam do czynienia z inteligentną kobieta. Myliłem się

Ublizanie komuś tylko dlatego , ze ma odmienne zdanie- tez nie jest zbytnio inteligentne....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.