MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  10 maja 2019 (pierwszy post)

Upadek jak nisko trzeba upaść żeby docenić życie? Czy upadek to dobre rozwiązanie? Co trzeba stracić żeby docenić to życie?
Ja niestety nie potrafię i wciąż tracę a Ty ?. Proszę o wypowiedzi

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

oam
oam
  22 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wytłumaczysz Ateistę który stara się wszystkim udowodnić, że Boga nie ma? Po co on to robi? Czemu po prostu nie żyje i w racjonalny sposób nie stara się żyć własnym życiem, pasjami, poszukiwać sensu w tym co go otacza i starać się go rozumować.
Dlaczego osoba która jest bardzo wierząca, narzuca swoją wiarę innym i usilnie stara się sprowadzić innych na swoją drogę? Nie rozumiem tego. Każdy wierzy w co chce, nawet w Pana Pizze, czy Pana Węża.. Tych przykładów o które prosisz byłoby całkiem sporo, tylko po co je przytaczać jeśli sam tego nie widzisz?
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego Pani tak ochoczo nie reaguje gdy ktoś daje obrazek ganiącego księdza za dziećmi?
W telewizji też pokazują te zdjęcie, ktoś przez to nałożył jakąś cenzurę na nich? A znak ostrzegawczy a-17 wygląda jak pedofil biegnący za dzieckiem, ktoś ściągnął te znaki z tego powodu? Nie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Utrzymanie dziecka może kosztować i pół miliona złotach jak się kupuje pieluszki u pana Adidasa i Najkiego
Nie spotkałam sie z takimi pieluszkami. Jakaś nowość?
Konto usunięte
Konto usunięte: a może kosztować i 100 złotych jak się to dziecko na prawdę kocha i opiekuje się nim. I założę się, że w tym drugim przypadku będzie o niebo szczęśliwsze.
To ile rodzic wydaje na dziecko jest jego indywidualną sprawą, nie rozumiem po co ludzie zaglądają innym do portfela.
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  23 maja 2019

za cytuję "po co ludzie zaglądają innym do portfela "

Ponieważ swojego nie mają 😂
spać nie mogę

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 maja 2019

Nie ma chyba nic bardziej wkurzające od czytania bredni na temat dzieci , wychowywania i kosztów ich utrzymywania od osób, które nie mają dzieci ani bladego pojęcia o nich ! POKAZ MI KONKRETNIE owieczko, gdzie i kiedy napisalam ze moj syn ma 18 MIESIĘCY ?? To, że najwidoczniej masz problem z czytaniem ze zrozumieniem do uprawnia Cię do wyzywania mnie od kłamców. Co do utrzymania dziecka za 100 zl. Haha dobre...Chyba tylko niewolę karmione piersią, chociaz wątpie, zeby ta stówa starczyła chocby na pampersy. Na jakiej podstawie podwazasz , ile kosztuje mnie utrzymanie syna ?? Owszem - moglabym go utrzymac za 100 zl- karmiąc chlebem ze smalcem i ziemniakami z cebulą, a reszta wydatków ??? Czy byłby wtedy szczesliwszy ?? Musialabym zrezygnowac z jego pasji ( przestac mu oplacac karnety na sztuki walki , siłownię) , odstawic leki ( ktore pozwalają mu normalnie funkcjonowac przy jego niepełnosprawniosci), zrezygnowac z wizyt u specjalisty, terapeutów, płatnych terapii...nie placic mu za dojazd do szkoly, nie dasz kieszonkowego, czy nie kupic firmowego ciucha, ale wlasnie dlatego ze go kocham to na nim nie oszczedzam - woze go ponad 2 godz.drogi do prywatnego lekarza, wszystkie badania robię prywatnie, zeby bylo szybciej. I wierz lub nie , ale spokojnie sie uzbiera 2 tys.miesiecznie,wiec nie pleć bzdur Owieczko , skoro nie masz bladego pojecia !

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  23 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: moglabym go utrzymac za 100 zl- karmiąc chlebem ze smalcem i ziemniakami


ceny ziemniakow mocno poszly w gore, wiec, i przy chlebie i smalcu, ciezko byloby za 100zl na miesiac na osobe ... ;(

Dzieci to duze wyzwanie zarowno jesli chodzi o zapewnienie im wlasciwej opieki, odpowiedniej ilosci uczucia, jak i bytu materialnego... Ludziom, ktorzy nie maja wlasnych, lub nie maja nikogo bliskiego, kto takowe ma ciezko to zrozumiec...

Z drugiej strony trudno sie im dziwic, bo patrzac na pewne sprawy calkowicie z boku, mozna postrzegac pewne rzeczy zupelnie inaczej, niz wygladaja one w rzeczywistosci...

p.s. szacun, ze tak troskliwie opiekujesz sie swoim dzieckiem ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 maja 2019

Wiesz Kasiu, mozna gdybac defakto nie będac w temacie...napisalam to wlasnie dlatego , zeby uswiadomic tym, ktorzy tak wladnie myślą, ze dziecko to przeciez niewielki wydatek. Nic bardziej mylnego.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  23 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz Kasiu, mozna gdybac defakto nie będac w temacie...napisalam to wlasnie dlatego , zeby uswiadomic tym, ktorzy tak wladnie myślą, ze dziecko to przeciez niewielki wydatek. Nic bardziej mylnego.


Domyslam, sie, ze taki sens miala miec Twoja wypowiedz ;)

Nie mam swoich dzieciaczkow, ale mam przyjaciolk, ktora niedawno urodzila... Jak opowiada o cenach wozkow, ubranek, pieluch, czy wszystkich innych rzeczy, ktore sa potrzebne dla takiego malenstwa to momentami szenka mi opada...

A z wiekiem dziecka, te wydatki wcale nie maleja...

Mimo wszystko zawsze znajdzie sie ktos, kto wie lepiej jak to wyglada... I czasem moze warto pozwolic niektorym zyc ich przekonaniami... Wykazac tolerancje i zaczekac, by za jakis czas, sami sie przekonali, jaka jest prawda (kto wie, moze z wlasnych doswiadczen) ;) Nie sadzisz, ze w niektorych przypadkach to lepsze rozwiazanie?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 maja 2019

Moze poniekąd lepsze , aczkolwiek moze tez warto czesciowo zawczasu wyprowadzic z błędu , zeby potem nie bylo szoku ze te 100 zl.odlozone na utrzymanie dziecka - starczylo na kilka dni 😜

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  23 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze poniekąd lepsze , aczkolwiek moze tez warto czesciowo zawczasu wyprowadzic z błędu , zeby potem nie bylo szoku ze te 100 zl.odlozone na utrzymanie dziecka - starczylo na kilka dni 😜


Moim zdaniem proba wyprowadzenia z bledu ma sens, gdy ktos chce z niego byc wyprowadzonym. W przeciwnym razem jest to tylko niepotrzebna szarpanina, strata czasu i nerow ;)

... i proba uszczesliwaiania kogos na sile :ninja:

p.s. mam nadzieje, ze nie jestes z rejonu Biezanowa :( Dzis srednio tam ciekawie przez te ulewy... :(
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jestem z Wieliczki i to szczescie ze mieszkam na górce. Na dole miasta woda nawet po kostki , ciezko sie poruszac pieszo. Ale piwnice nam zalewa regularnie od 2 tyg. Na szczescie nie uzytkowana , ale pompa chodzi po kilka godz.dziennie. Ciągle jezdzi straż na sygnale do podtopień itd. Nie jest dobrze....a wciaz pada i ma padac jeszcze do soboty

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  23 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem z Wieliczki


Bylam u Was w czasie majowki, zeby troche pozwiedzac :D

Ladne miasteczko ;) Choc kolejka do tezni i kopalni strasznie mnie przerazila ;D

Co sie stalo z tymi trojwymiarowymi obrazami na plycie rynku? poprzednim razem, jak bylam, to jeszcze tam widnialy...

Konto usunięte
Konto usunięte: Na dole miasta woda nawet po kostki , ciezko sie poruszac pieszo.

W pracy mam kolezanke z tamtych rejonow, i wspomminala, ze rano wiekszosc drog byla nieprzejezdna i by dostac sie do Krakowa, trzeba bylo jakimis objazdami jechac...
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale piwnice nam zalewa regularnie od 2 tyg. Na szczescie nie uzytkowana , ale pompa chodzi po kilka godz.dziennie.

Wspolczuje...
Watpie, by Cie to pocieszylo, ale w Krakowie nie ejst lepiej...
U nas tez czesc piwnic zalana...
A ja pod blokiem mam mini jeziorko na calej szerokosci chodnika... :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciągle jezdzi straż na sygnale do podtopień itd. Nie jest dobrze....a wciaz pada i ma padac jeszcze do soboty

Miejmy nadzieje, ze wczesniej przestanie...
U Ciebie, czy u mnie jeszcze nie jest tak ze..
Gorzej maja ci, u ktorych waly przerwalo...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 maja 2019

Wieliczka jest popularna turystycznie i faktycznie kolejki powalają. To malowidło 3D było ladne na poczatku ale chyba kiepsko zabezpieczyli, bo sie bardzo szybko sciera niestety.Moj maz pracuje w Krk i mowi ze tragedia na drogach - wszedzie kałuze, podtopienia. Mnie teraz przyszlo powiadomienie sms, ze zbliza sie kolejna burza, wiec nic nie zapowiada rychłego konca tych opadow niestety

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 maja 2019

P.s.no i wszystkie wschodzące warzywka mi niestety poszły na straty , ale cóz poradzic...

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  23 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To malowidło 3D było ladne na poczatku ale chyba kiepsko zabezpieczyli, bo sie bardzo szybko sciera niestety.


Szkoda.
Bardzo ładne było
Konto usunięte
Konto usunięte: Moj maz pracuje w Krk i mowi ze tragedia na drogach - wszedzie kałuze, podtopienia.

zapomnial jeszcze wspomniec o gigantycznych korkach :D
z pracy wracalam prawie 2 godziny, choc normalnie zajmuje mi to z 40min :(
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie teraz przyszlo powiadomienie sms, ze zbliza sie kolejna burza, wiec nic nie zapowiada rychłego konca tych opadow niestety

tez dostalam...
napisali, by do rzek sie nie zblizac...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  23 maja 2019

O korkach to nie wiem , bo on zostawia samochód na stacji i jedzie pociągiem. Ale nie watpie , w niektórych miejscach woda doslownie płynie ulicami

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  23 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie watpie , w niektórych miejscach woda doslownie płynie ulicami


Stary Biezanow w zasadzie jest pod woda.
co chwile jakies info o kolejnych zamknietych ulicach.
Serafa 'robi swoje', po przerwaniu walow... jakkolwiek brutalnie to nie zabrzmi chwilowo przegrywamy z zywiolem...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.