MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  10 maja 2019 (pierwszy post)

Upadek jak nisko trzeba upaść żeby docenić życie? Czy upadek to dobre rozwiązanie? Co trzeba stracić żeby docenić to życie?
Ja niestety nie potrafię i wciąż tracę a Ty ?. Proszę o wypowiedzi

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

Jeśli bym widział że dzieci są zaniedbywane to na bank bym reagował... Ale nie mam tego obrazu a z drugiej strony nie jestem wstanie ocenić każdą osobę co robi z danymi pieniędzmi i na co przeznacza... musisz mi wybaczyć

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

A z drugiej strony nie jestem wstanie sąsiadowi zajrzeć w portfel na co wydaje +500 aż takich zdolności manualnych to ja nie mam .

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

sorki zawiecha

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  26 maja 2019
MikeOne
MikeOne: według mnie +500 moga dla mnie wszyscy brac bez względu czy jest alkoholikiem...czy bogaty... . nie powinno się osądzać ludzi ponieważ ich nie znamy . A 500+ to pieniądze dla dzieci a co zrobią z tym rodzice to niech lepiejkazdypatrzy na swój portfel. Żenada...

Gadasz jak potłuczony. Tu nie chodzi o zaglądanie w portfel ale o to, ze 500+ po prostu przyzwyczaja do łatwych pieniędzy i niekoniecznie jest wydawane na dzieci. Skoro nie widzisz nic złego w rozdawaniu kasy alkoholikom, to dalsza dyskusja z toba nie ma sensu. Uswiadom sobie, ze rząd nie bierze tych pieniędzy z sufitu, tylko ktos inny musi na to ZAPRACOWAĆ. Politycy nie rozdają własnych pieniędzy, tylko pieniadze podatnikow.
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

Bartek1987 Pierwsza zasada nie obrażaj mnie - ponieważ potuczona to może być twoja psychika lub szklanka. Po drugie wyraziłem swoje zdanie. Po trzecie nie narzucaj mi swojego zdania. Po czwarte zanim co kolwiek napiszesz przeczytaj co dalej pisałem. Po piąte +500 plus dostaje każdy kto ma dziecko. Piszesz, ze 500 plus otrzymuje każdy alkoholik. Szczerze trochę mnie zdziwiłes, ze oprócz dzieci i Alkoholicy dostają +500 😅, ta i nie ma sensu ze mną dyskutować kolego reprezentuje inny poziom i pogląd niż Ty. Ale napisze jeszcze raz skoro uważasz, ze Alkoholik otrzymuje 500 plus to zawsze możesz podjąć w tym kierunku kroki a nie wypacać się na forum. Wrzucanie wszystkich do jednego worka swiadczy o próżności i niewiedzy. Pa

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MikeOne
MikeOne: Czym według Ciebie jest patologia ? . Wedlug mnie nie ma granicy między bogactwem a biedota częściej patologia występuje wśród Bogatych niż biednych. No niestety to jest przykre, ale ja np. nie mam takiego obrazu żeby podać przykład że dzieci chodzą brudne czy głodne... Ale skoro widzisz taki obraz to co w tym przypadku robisz ? siedzisz z założonymi rękoma? Jeśli widzisz obraz cierpiących dzieci wystarczy reagować... to i z automatu mogą odebrać +500 lub prawa rodzicielskie jeśli dany rodzic zaniedboje dzieci. Wiedzę ludzi ubogich ale nie widzę by dzieci były zaniedbane bo dana rodzina bierze +500

To w co wierzysz a w co nie, nie ma nic do rzeczy
Owa rodzina ma kuratora, oraz asystenta rodziny, ktorzy nie widzą AŻ TAKICH zaniedbań. Jesli oni nie widzą problemu to czego oczekiwac ?? Przykre ze nie widzisz nic złego w tym ze za nasze podatki mnoży i utrzymuje się patologia. To , że TY takich rzeczy nie widzisz- to nie znaczy że tak nie jest. I nie wprowadzaj ludzi w błąd, że na KAŻDE dziecko jest 500 +. Bo tak ma dopiero byc , co uwazam za absurd, bo rodzice są od tego zeby utrzymywać wlasne dzieci a nie my wszyscy jako kraj bo nas na to NIE STAĆ ! Panstwo kupuje sobie ludzi , zeby na nich głosować i ptzyzwyczaja do nieróbstwa i postawy roszczeniowej.
Hovik
Posty: 102 (po ~179 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 23
Hovik
  26 maja 2019

Panowie i panie debatujcie sobie ale prosiłbym spokojnie bez nerwów i ubliżania :)

portaloczat - Nawiązuj nowe znajomości...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Za ublizanie powinny być bany...ale modzikow póki co nie ma...

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

przyzwyczaja do nierobstwa ?to za 500 zl można nie pracować mając dziecko? zostawię to bez komentarza, nie zamierzam wchodzić w dalasza dyskusje i zapewne też będziesz brac 500+.

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 maja 2019
MikeOne
MikeOne: przyzwyczaja do nierobstwa ?to za 500 zl można nie pracować mając dziecko? zostawię to bez komentarza, nie zamierzam wchodzić w dalasza dyskusje i zapewne też będziesz brac 500+.

Pomysl logicznie : majac troje dzieci wychodzisz lepiej niz na najnizdzej krajowej bo do tego Ci dochodzi rodzinne i dodatki
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

Zadam drugie pytanie :-) skąd wiesz że Państwo na to nie stać A na co stać?. dziura budżetową zawsze rosła i będzie rosnąć to samo w USA, jak i w każdym kraju. Ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka że każda rodzina patologiczna przeznacza 500+na alkohol, A skoro widzisz problem w danej rodzinie zapytaj się dziecka czy jest szczęśliwe. Patologia była i będzie, ale nie mów że dzięki 500 plus będzie więcej nierobów. Każdy człowiek jest inny :-). Zaznaczam że więcej patologii widzialem w zamożnych rodzinach. Druga sprawa ja widzę jedno że w dzisiejszych czasach lepiej się żyje niż za czasów PO takie mam zdanie na ten temat. :-) W innych krajach Anglia, Niemcy tam wszyscy dostają świadczenia... to dlaczego Państwo Polskie miałoby nie pomagać? kto co robi z 500+ to jego i wyłączna sprawa. Widzę że nie masz większych problemów skoro robisz burze mózgów która nic nie daje i nie wnosi. Szanuję twoje zdanie ale czasami warto się zastanowić... nie wiem czy to zazdrość, chciwość niektórzy 500+przeznaczają na opłatę danej raty inni na samochód... Ale ważne że rodziny są zadowolone. Nie wykluczam, ze sa ludzie którzy mają problem z alkoholem ... Ale skąd ty możesz wiedzieć czy dany rodzic przeznacza 500+ na alkohol? A może przeznacza na dziecko a resztę przepija tej pewności też nie masz. Może rodzina była chowana w nieładzie... nie wiem nie wnikam w takie szczegóły. A skoro kurator nie widzi tzn. że jest dobrze a że ktoś boryka się z alkoholizmem to już choroba. A od Ciebie bije jadem

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

Znam rodzinę która ma 9 dzieci, kobieta nie pracuje a mąż dorabia. Wszystkie dzieci są dobrze wychowane więcej kultury niż dorośli w jednym z socjalnych mieszkań. No i sobie żyją i co z tego?? zazdroscisz?

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  26 maja 2019

Wiesz zawsze możesz adoptować 20 dzieci i pracować nie będziesz musiała;-)

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 maja 2019
MikeOne
MikeOne: Wiesz zawsze możesz adoptować 20 dzieci i pracować nie będziesz musiała;-)

Wiem ze moge , ale nie jestem darmozjadem , zeby zyć za pieniadze państwa. Mam trochę godnosci. Nie dogadamy się, bo ja o jednym a Ty zupelnie czyms innym.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  26 maja 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MikeOne
MikeOne: Znam rodzinę która ma 9 dzieci, kobieta nie pracuje a mąż dorabia. Wszystkie dzieci są dobrze wychowane więcej kultury niż dorośli w jednym z socjalnych mieszkań. No i sobie żyją i co z tego?? zazdroscisz?

Zazdroscic ? Czego ???? 9ga dzieci ? Ogarnij sie , nigdy nie uwierze, ze ktoś ŚWIADOMIE chcial miec tyle dzieci. Dla mnie to głupota , brak odpowiedzialnosci i zerowa wiedza na temat antykoncepcji. Zazdroscić ? Bardziej współczuć bezmyślności..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.