InzPiter
InzPiter
  27 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Zauważyłem, że ostatnio dużo kobiet nawet nie chce się przyznawać, że są matkami, dziwne jest to uczucie, kiedy laski oczekują prawdy na starcie, a same zaczynają od kłamstwa.

praksyda
praksyda
  27 kwietnia 2019

a to jednak wykopki miały rację.

GRADEK83
GRADEK83
  28 kwietnia 2019

To nie o wstyd się rozchodzi a o spryt...kobieta odda się facetowi który jej się podoba bo zawsze kobieta wyobraza sibie że skoro on ładny to i jej dziecko tez takie bedzie no i z ładnym przyjemniej się kochać. Tylko czasem jednak nic z tego nie wychodzi ładny zaliczył ale na ojca się nie na dał dla tego płaci albo i nie płaci alimenty a młoda matka szuka dalej tylko tym razem juź kogoś nie koniecznie super ładnego tylko ustatkowanego na stanowisku z autem. A dzieci zazdyczaj odstraszają potencjaknych kandydatów na jelenia.

mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

A może chodzi o to żeby facet poznał ta kobieta, bo.to nie tylko matka A także człowiek!!!! Może nie szuka Jelenia, bo te dzieci mają ojca A partnera przy którym czuła by się dobrze? To że matka to nie oznacza że przeszkadzajaca kupa na środku ulicy.... to ze matka to znaczy ze gorsza.... pomyślcie czasem. Za każdą matka kryje się historia czasem zła czasem dobra. Ale to człowiek z uczuciami i wartościami.

mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

1wsza wiadomosc facetow - jesres sliczna bla bla 2gie pyt faceta ? Masz dzieci ? Tak mam. Dobra to nara- juz nie jest ta śliczna itp to częste tu. Nikt się nawet nie zastanowi czy dac szanse choćby na rozmowę. Ja nie pisze że trzeba się zmuszać no ale....czasem dac szanse.

Ziemia
Ziemia
  28 kwietnia 2019

Też bym miała problem z byciem z facetem z dzieckiem ale to co się odpierdziela ze stygmatyzowaniem kobiet z dziećmi to jest jakiś kosmos.

ASZABENE
ASZABENE
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to człowiek z uczuciami i wartościami.

Tak się czasami zastanawiam ,ilu tutaj fajnych ludzi ukrywa się na tym portalu ,nie mających pojęcia o forum ?😀👏
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: 1wsza wiadomosc facetow - jesres sliczna bla bla 2gie pyt faceta ? Masz dzieci ? Tak mam. Dobra to nara- juz nie jest ta śliczna itp to częste tu. Nikt się nawet nie zastanowi czy dac szanse choćby na rozmowę. Ja nie pisze że trzeba się zmuszać no ale....czasem dac szanse.

A co w tym złego, ze facet zapyta na początku o faceta, dzieci itp? Sam tez o to pytam, bo to tak fundamentalne sprawy, ze nie wyobrazam sobie nie zapytać o to na samym wstępie. Lepiej wiedzieć na czym się stoi, a nie dowiadywać się, ze panna ma dziecko po tygodniu konwersacji... Tak jak wspomniał autor tematu niektore kobiety po prostu chcą ukryć ten fakt, zeby nie odstraszac potencjalnego kandydata, mnie natomiast odstrasza właśnie ta nieszczerosc kobiet. Jesli facet nie chce być ojcem dla nieswojego dziecka, to nawet jeśli się dowie po tygodniu, ze pisze z matką to i tak nic z tego nie wyjdzie poza wielkim rozczarowaniem.
mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Faceci nie czytają opisów to raz, bo ja wyraźnie mam napisane w profilu. Ważne że ładna buźka do wyrwania ....Ale że mam dziecko to.odp jest ok nara. To brak szacunku po prostu.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 kwietnia 2019

Faceci czytają opisy (ja czytam) ale często kobiety nie wpisują na profilu, że mają dziecko. Czasem można na jednym ze zdjęc zobaczyć np kawałek zabawki na podłodze albo fragment łóżeczka i juz można założyc, ze jednak dziecko jest a nalepiej właśnie zapytać.

mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Zapytać-pytaj!!!!! Ale okazji szacunek. Tyle w temacie.

mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Okazuj•

mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Ty czytasz, inni nie.pisze ogolem,jak to się ma do mnie.

mp89
mp89
  28 kwietnia 2019

Ja mam dzieci i się tego nie wstydzę, dzieci mają kontakt z ojcem regularnie i tyle. Nie szukam ojca bo to mają. Szukam partnera kogoś do rozmów spędzania wolnego czasu. Nie tylko z dziećmi ale z przyjacielem/partnerem po ludzku!!!

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  28 kwietnia 2019

Ja zawsze odpisuje grzecznie. Cos w stylu "nie gniewaj się, nie szukam kobiety z dzieckiem więc zakończmy rozmowę". Czasem spotykam się z chamską odpowiedzią, czasem jest permanentna cisza, a jeszcze innym razem normalna odpowiedź w stylu "ok, nie ma problemu, pa"

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.