Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Owady juz chyba z natury są takie czepliwe..przykro mi , mój drogi , ale nie tylko ja tu piszę, pytam itd.a po drugie całego świata nie zbawisz i nie nawrócusz swoją "dobroduszniścią" niestety 😜

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba wiem jak bardzo fotka jest popularna już 5 lat tu siedzę to wiem jaka ona jest i jakich ludzi morza spotkać

Małgosiu ja tu już 11 lat, i mogę śmiało powiedzieć ze kilka lat wstecz fotka była lepsza co do poznawania ludzi, a teraz to tylko tu są: Seksoholiki/seksoholiczki.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Owady juz chyba z natury są takie czepliwe..

Tak są takie :ziober2: i na dodatek kąsają za darmo.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Owadzie szanowny - to sam sobie odpowiedz dlaczego tylko sexocholiczki przyciągasz 😂😂. Ja np.nie mam takiego problemu. A nawet jesli sexocholicy i sexocholiczki się nawzajem odnajdują, to dajże im już spokój 😜😂

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No faceci wszystkiego najlepszego w dniu waszego święta aszebene to też dotyczy ciebie chmmm no nie wiem czy mi jest trudno znaleźć faceta już mam a nawet męża tylko mi trudno znaleźć kochanka no bo mi się w małżeństwie nie uklada

Dziękuję za życzenia,to po pierwsze,po drugie jestem zdruzgotany,ja tutaj snułem taki wątek miłosny ,a Ty masz męża ? Zraniłaś me serce na wskroś. Po trzecie i najważniejsze kochanek jest od sexu ,a nie od wysluchiwania narzekań ,bo od tego jest MĄŻ.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

ASZABENE - juz Cię lubię 😂😂👌

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Owadzie szanowny - to sam sobie odpowiedz dlaczego tylko sexocholiczki przyciągasz

Jak na razie nie widzę żebym tu jakieś takie przyciągnął. Lub mówisz o sobie :pavarotti:
HardStyled83ddd0a
Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

No ja też wiem dużo są sexoholiki i nie tylko są też bi i tagrze fAceci za kasę wcześniejsza fotka była lepsza masz rację zgodzie się z tobą inni ludzie byli

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty

Doszedł ci ten posiłek tym DHL?
HardStyled83ddd0a
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Jak na razie nie widzę żebym tu jakieś takie przyciągnął. Lub mówisz o sobie

To skąd wiesz , że tacy tu są ???

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Przykro mi Owad, ale nie mowię o sobie, a Ty mnie niestety jakoś nie przyciągasz...😝

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019
Owad
Owad: ASZABENE: Ty Doszedł ci ten posiłek tym DHL?


Nie 😞
Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

Aszebene przepraszam nie wiedziałam że chcesz ciągnąć wontek miłosny jak chcesz to możesz ją ci pozwalam

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

On nie chcial zimnej ...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: fotka była lepsza masz rację zgodzie się z tobą inni ludzie byli

Dokładnie Małgosiu. Powiem że dawniej na Forum też było inaczej, jeżeli pamiętasz te czasy Małgosiu, taki był ruch że nie nadążało się odpisywać/cytować postów i również nie było czasu co zjeść, a teraz lipka jest.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.