Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu w samotnosci ? Jest chetna , tylko Ty doopa nie chlop i nic nie działasz 😉

Pizza miała być od Ciebie ,także miło by było zjeść ją ze sponsorką ,nawet gdybym zjadł ją z Małgosia czuł bym się mało komfortowo ,dręczyły by mnie wyrzuty sumienia i takie tam.d83dde02
Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

Aszebene jakie wyzuty sumienia co masz na mysli

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajopis: Czemu w samotnosci ? Jest chetna , tylko Ty doopa nie chlop i nic nie działasz 😉 Pizza miała być od Ciebie ,także miło by było zjeść ją ze sponsorką ,nawet gdybym zjadł ją z Małgosia czuł bym się mało komfortowo ,dręczyły by mnie wyrzuty sumienia i takie tam.

Hahaha.Sponsorka ma tylko "zafundowac" a z kim ją schrupiesz to juz Twoja wola
ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aszebene jakie wyzuty sumienia co masz na mysli

Widzisz Małgosiu ,mam coś takiego jak sumienie i ów sumienie trawiło by mnie jak najcięższa choroba ,że oddaje się uciechom cielesnym z Tobą ,a twój mąż w tym czasie ciężko pracuje na kieliszek chleba.
ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha.Sponsorka ma tylko "zafundowac" a z kim ją schrupiesz to juz Twoja wola

Sponsorce zawsze coś sie należy w zamian ,a tak poza tym to sama rozwikłałaś zagadkę ,także kolacja odwołana 😛
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Malagosia26: Aszebene jakie wyzuty sumienia co masz na mysli Widzisz Małgosiu ,mam coś takiego jak sumienie i ów sumienie trawiło by mnie jak najcięższa choroba ,że oddaje się uciechom cielesnym z Tobą ,a twój mąż w tym czasie ciężko pracuje na kieliszek chleba.


Ale Małgosia chce "sexu bez sexu". 😜
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Sponsorce zawsze coś sie należy w zamian ,a tak poza tym to sama rozwikłałaś zagadkę ,także kolacja odwołana 😛

To był bardziej taki wiekowy przebłysk pamięci , więc autorka postu nie ma powodów do zazdrosci , z kolacji lipka

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Małgosia chce "sexu bez sexu". 😜

Wszystkie tak mówią ,a później majtki przez głowę ściągają w tym pędzied83dde02
ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To był bardziej taki wiekowy przebłysk pamięci , więc autorka postu nie ma powodów do zazdrosci , z kolacji lipka

Coś mi się widzi ,że tabletka pamikonu z apteczki poszła w ruch d83dde03
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytajopis: To był bardziej taki wiekowy przebłysk pamięci , więc autorka postu nie ma powodów do zazdrosci , z kolacji lipka Coś mi się widzi ,że tabletka pamikonu z apteczki poszła w ruch


Tabletka. .ba- paczka poszla. Ważne, ze zadziałało 💪
Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

Aszebene mój mąż wcale taki pracowity to on nie jest nic mi nie pomaga nawet alimentów nie chce płacić to co to za mąż który nie pomaga żonie

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Aszebene mój mąż wcale taki pracowity to on nie jest nic mi nie pomaga nawet alimentów nie chce płacić to co to za mąż który nie pomaga żonie


A przed slubem byl inny ??
Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

No właśnie chyba każdy facet przed ślubem jest inny a po ślubie pokazuje rogi

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Niekoniecznie..

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie chyba każdy facet przed ślubem jest inny a po ślubie pokazuje rogi

Oczywiście,że każdy ...aż się ciśnie na usta pytanie po co Ci kolejny taki?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.