Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Własnie - "ciacho David" do mnie podbijał na priv ale niestety moich kryteriów nie spełniał 😂😂😂. Widzisz ASZABENE: nie dogodzisz. Ale coś czuje, że z Małgisią by się dogadali jak nic 😉

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019

Tak dało się zauważyć pewne podobieństwo słowotwórcze.d83dde03

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

I nie tylko 😜

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: 😂😂😂. Widzisz ASZABENE: nie dogodzisz.

Tego jeszcze nie wiem bo nie próbowałem. I co z tym dawidem? Na oko fajny chłopak .....dopóki się nie odzywad83dde02
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

No widzisz..a ja mam taki "fetysz" że lubię jak się facet odzywa i to jeszcze mądrze. Ahhh- te moje wygórowane wymagania 😜
Chłopaki - wszystkiego NAJJJJ...w dniu Waszego święta 😘😘😘😘😘

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019
😘
ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019

A dziękuję w imieniu swoim i reszty męskiej części która czyta i boi się podziękowaćd83dde03

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Bo chłopy to strachliwe bestie 😀

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019

Dziwny ten twój fetysz ,nie mogłaś "zachorować " na coś bardziej przyziemnegod83dde1d.

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019

W sumie Malgosia ma mniejsze zboczenia ,a też jej ciężko chłopa przygruchać.

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Nie, bo byłabym zbyt banalna jak inne proszące o chwilę uwagi...😊

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, bo byłabym zbyt banalna jak inne proszące o chwilę uwagi...😊

Czasami trzeba być banalnym ,aby później wydusić z tego ile się da. "Proszące o chwilę uwagi" to mi się spodobało. Najczęściej tak właśnie jest ,wystarczy słuchać.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Ale ja aż za bardzo nie lubie banału.Czasem piękno tkwi w prostocie, a nie "wysilaniu się i wychylaniu" zeby błyszczec i wyróżnic się na siłę z tłumu 😉

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Ale ja aż za bardzo nie lubie banału.Czasem piękno tkwi w prostocie, a nie "wysilaniu się i wychylaniu" zeby błyszczec i wyróżnic się na siłę z tłumu😉

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Ups. Zasięg figle plata

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.