Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia567891011121314Następna
Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Wiesz o co mi chodzi

Malagosia26
Malagosia26
  9 marca 2019

Ej no nie ładnie tak mnie obgadywac no aszebene no to trochę szkoda ale jest inne rozwiązanie z którym będzie ci łatwiej się zemną popisac

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019

Oh Ty mój minusie d83dde03ludzie są dziwni i co zrobisz jak nic nie zrobisz .

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

To do mnie , czy adoratorki, ktora ma pretensje, ze z nią nie piszemy a nie robi nic żeby rozmowa się toczyła..

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019

Eh Małgosiu naprawdę nie jestem godzien twego cudownego charakteru i Twych priorytetów wobec drugiej osoby. Po prostu nie zniese tego.

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

ASZABENE- wstydz sie 😂 Taka okazja może się juz nie nadarzyc 😜

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To do mnie , czy adoratorki, ktora ma pretensje, ze z nią nie piszemy a nie robi nic żeby rozmowa się toczyła..

No no aty aty ,Marysia podtrzymuje nam tutaj całą konwersacje.d83dde03
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Stara się dziewczyna, a Ty ją tak na przetrzymanie bierzesz. Tożto dziewczę idealne, a Ty taki niezdecydowany..

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE- wstydz sie 😂 Taka okazja może się juz nie nadarzyc 😜

Tego się właśnie obawiam ,7 lat czekania i W końcu udało sie do kogoś zagadać ,a teraz sam strzelam sobie w kolano.d83dde02
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Małgosia ..jak juz 😜. Jak sie z tulu pieców chleb jadlo, to rzeczą ludzką się pomylić. A nót to ta jedyna...💖

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Małgosia ..jak juz 😜. Jak sie z tulu pieców chleb jadlo, to rzeczą ludzką się pomylić. A nót to ta jedyna...💖

Marysia lepiej jej pasuje ,kojarzy mi się z bajkowa postaciąd83dde04. Ta jedyna na jedyną noc ,o tak . Oj nie tędy droga nie tędy d83dde04
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Błądzisz kawalerze...błądzisz...😂

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Błądzisz kawalerze...błądzisz...😂

Lepiej z mądrym zgubić jak z głupim znaleźćd83dde04. Dobrze ,że nikt tych głupot nie czyta ,tfu prawd życiowych .
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Jakżesz nikt...

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

To przyslesz mi tą kolecję? Czy Małgosia wygrała ?

Poprzednia567891011121314Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.