Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia234567891011Następna
Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Chłopie - no "gratulejszyn" 👍.

Malagosia26
Malagosia26
  9 marca 2019

KurczeAsztebene czemu nie mogę do ciebie napisać😥😥😥

Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe jak ciastko morze być przystojne

To dlaczego nie które dziewczyny/kobiety mówią na chłopaków/facetów : Patrz ale ciacho/ciastko idzie.
HardStyle d83ddd0a
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Owad : marny Twoj trud.😂

Malagosia26
Malagosia26
  9 marca 2019

No bo dziewczyny jak widzą przystojniaka to mówią że idzie ciacho

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

To to sobie sama wydedukowalas odp.na swoje pytanie 😊

Malagosia26
Malagosia26
  9 marca 2019

Tak dokładnie

Jacek1982r
Jacek1982r
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: O borze przystojny no że ładny z wyglądu a nie jakiś ciapciak z krzywą twarzą jacek

Nie ścisłość ponieważ z badań przepytanych osób nie można znacznie określić znaczenia przystojny .
Krzywa twarz też ma swój urok i nie jedna osoba powie że jest to przystojne
Każda osoba ma to coś i jest przystojna na swój sposób .
Używasz zdania przystojny a gdy pytam abyś to rozwinęła co ona znaczy dla ciebie udzielasz odpowiedzi bardzo ogólnej i sięgasz twierdzeniu społeczności która używa słowa przystojny i ja mogę użyć a nie mając określenia sprecyzowania itp tego co się wypowiada
A i dostrzegam w tobie też krzywą twarz , rysy są nie równe to idą twoim myśleniem mogę powiedzieć że jesteś nie przystojanka lecz nie użyję tego ponieważ masz w sobie pewnie inne zalety określając to przystojnisia .
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Malagosia26: O borze przystojny no że ładny z wyglądu a nie jakiś ciapciak z krzywą twarzą jacekNie ścisłość ponieważ z badań przepytanych osób nie można znacznie określić znaczenia przystojny .Krzywa twarz też ma swój urok i nie jedna osoba powie że jest to przystojne Każda osoba ma to coś i jest przystojna na swój sposób .Używasz zdania przystojny a gdy pytam abyś to rozwinęła co ona znaczy dla ciebie udzielasz odpowiedzi bardzo ogólnej i sięgasz twierdzeniu społeczności która używa słowa przystojny i ja mogę użyć a nie mając określenia sprecyzowania itp tego co się wypowiada A i dostrzegam w tobie też krzywą twarz , rysy są nie równe to idą twoim myśleniem mogę powiedzieć że jesteś nie przystojanka lecz nie użyję tego ponieważ masz w sobie pewnie inne zalety określając to przystojnisia .

W punkt 👌
ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopie - no "gratulejszyn" 👍.

Co Ty chciaaałaś dzieciaaaakud83dde0fd83dde02 . Nie z takich misek się jadłod83dde03.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Dzieciaku...haha jeblam. Co do misek : nie wątpie 😜. Ty do kolezanki pisz, bo czeka a nue na forum nawijaj

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019

Marysia nie zając ... nie ucieknie . A przy tym poziomie ,bez opcji sexu to jestem pewien ,że nawet poczeka d83dde0f.

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019

No masz ci los ,już zapomniałem jak ma na imię ,a tfu oczywiście ,że Małgosia.d83dde02

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Haha. Dibry jeztes, i nie mogę sobie przypomniec, czym mi podpadles..p.s. MAŁGOSIA 😂😂😂

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019

Za to ja wiem doskonale,ale wierzę ,że każdego można nawrócić . Spróbuj teraz zaprzeczyć.

Poprzednia234567891011Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.