Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019

Tak prostata ,tfu prostota jest najprostszym środkiem do osiągnięcia celu.d83dde03

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Tylko, że ja nie mam konkretnego celu . Nie jest nim na pewno zwrócenie na siebie uwagi u Panów z prostatą..ahhh te literówki. Z prostotą rzecz jasna

MarcinKukla
Posty: 1 (po ~16 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
MarcinKukla
  10 marca 2019

Witam wszystkich

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019

Cześć Marcinie i jak podoba Ci się nasza gospodyni tego wątku?

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że ja nie mam konkretnego celu . Nie jest nim na pewno zwrócenie na siebie uwagi u Panów z prostatą..ahhh te literówki. Z prostotą rzecz jasna

Oj coś mi tu kręcisz ,za bystra jesteś żeby być tutaj bez określonego celu . Na pewno gdzieś się jakiś plan na obcowanie z fotkowymi ludźmi z tyłu głowy czai.d83dde0f
Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

No faceci wszystkiego najlepszego w dniu waszego święta aszebene to też dotyczy ciebie chmmm no nie wiem czy mi jest trudno znaleźć faceta już mam a nawet męża tylko mi trudno znaleźć kochanka no bo mi się w małżeństwie nie uklada

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Haha. Bystra to jest woda w strumyku .Nie mam ani celu, ani planu...ani nie szukam. Jak to się mowi " szukają desperaci" , reszta wie, ze co ma być, to będzie. Marcin tez chyba nie spełni kryteruim Małgosi ( wiekowo ma ścisle określine). Ale twarz ma prostą więc moze....

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No faceci wszystkiego najlepszego w dniu waszego święta aszebene to też dotyczy ciebie chmmm no nie wiem czy mi jest trudno znaleźć faceta już mam a nawet męża tylko mi trudno znaleźć kochanka no bo mi się w małżeństwie nie uklada

😱😱😱😱😱😱😱😱. Yyyyy....nie ogarniam Cię dziewczątko..masz męża, nie chcesz pisać o sexie a szukasz kochanka...? Ale może to ja mało bystra jestem, że nie kumam 😜
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

I piszesz o tym tak publicznie na forum, obok swojej fotki, ze szukasz kochanka ?? Świat jest mały, oby kiedys Twoje dzieci na tym nie ucierpiały...

Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

Nie no spokojnie nie będą cierpieć na tym

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

A jaka masz gwarancję ???

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
MarcinKukla
MarcinKukla: Witam wszystkich

Witaj na Forum.
Konto usunięte
Konto usunięte: No faceci wszystkiego najlepszego w dniu waszego święta


Dziękuje :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: A

Dajże już tej Małgosiu spokój!
HardStyled83ddd0a
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Ja ??? Ja tylko pytam , zalozyla wątek to ludzie piszą, moze nie jest swiadoma jak popularna jest fotka a świat mały 😉

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ???


:tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tylko pytam

Aha.
Konto usunięte
Konto usunięte: zalozyla wątek to ludzie piszą, moze nie jest swiadoma jak popularna jest fotka a świat mały

No tak założyła watek, to jak jakieś tam (CIACHO) tu napiszę to niech sama z nim piszę, a tak co widzę to się je pytasz ten ci się podoba, nie spełnia twoich kryteriów. Wydaje mi się że to jest już osobista sprawa Małgosi.
HardStyled83ddd0a
Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

Chyba wiem jak bardzo fotka jest popularna już 5 lat tu siedzę to wiem jaka ona jest i jakich ludzi morza spotkać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.