Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Niekoniecznie..

Podaj przykład faceta którego jesteś pewna ,że jest święty ,oprócz taty i mnie oczywiście .d83dde03
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Taty nie znam , Ciebie tez 😉. Tu nie chodzi o bycie świetym , ale faceta trzeba sobie poniekąd wychowac. Jak mu się na początku pokaże, ze jest panem i władcą a kobieta słuzącą, to po ślubie wcale nie będzie lepiej..

Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

O dokładnie właśnie określiła mojego męża on właśnie taki jest żeby mu usługiwać a nie żeby było na odwrót

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

To sie postaw i koniec dobrego. W malzenstwie powinno sie dzielic obowiązki po polowie

Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

No właśnie a u niego nie ma tak wszystko muszę robić sama za niego

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Ale co znaczy "musisz robic" ? Nie rób i koniec. Jak zglodnieje to sam sobie zrobi obiad, jak mu sie ciuchy skoncza to sam wyprasuje.

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Taty nie znam , Ciebie tez 😉. Tu nie chodzi o bycie świetym , ale faceta trzeba sobie poniekąd wychowac. Jak mu się na początku pokaże, ze jest panem i władcą a kobieta słuzącą, to po ślubie wcale nie będzie lepiej..

Jak się od razu kogoś dogłębnie nie pozna ,to później można sobie tresowac kogoś jak zwierzątko,a "ono " swój rozum ma i w chwili zawachania instynkty pierwotne wygrają . Tresurą nic się nie wskóra. W tym jest cały ambaras aby dwoje chciało naraz.
Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

No właśnie jak powiem że nie będę gotować to się zapyta co on będzie jadł a z ubraniami to sam sobie nie kupuje tylko jego mamusia mu kupuje

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Tu nie chodzi o tresowanie, ale o partnerskie zasady. Faceta warto uswiadomic, ze kobieta to nie służaca . Czasem przez 20 lat bycia razem - ciezko kogos poznac dogłębnie. Wazne zeby sobie nie dac wejsc na głowe i podporządkowac uslugiwaniu facetowi

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie jak powiem że nie będę gotować to się zapyta co on będzie jadł a z ubraniami to sam sobie nie kupuje tylko jego mamusia mu kupuje


To niech nie je w ogole. Dlaczego Ty sie o niego martwisz, skoro on nie martwi sie o Ciebie ??
Malagosia26
Malagosia26
  10 marca 2019

Ja się już o niego nie martwię już nie bo go nie mam na głowie aszebene jego się już nie da wytresować on już jest wytresowany przez mamusie

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu nie chodzi o tresowanie, ale o partnerskie zasady. Faceta warto uswiadomic, ze kobieta to nie służaca . Czasem przez 20 lat bycia razem - ciezko kogos poznac dogłębnie. Wazne zeby sobie nie dac wejsc na głowe i podporządkowac uslugiwaniu facetowi

Określenie" poniekąd wychować"nijak nie pasuje mi do "partnerskich zasad "a w jednym i drugim przypadku są to twoje słowa.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Dobrze wuesz o czym mówię- więc nie łap za słowka. Jesli facet jezt leserem to jezt to wina : jego mamusi , bo tak wychowała, a potem jego kobiety bo sobie na to pozwala

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  10 marca 2019

Jest miało byc. Zawładnęły mną te literówki 😠

ASZABENE
ASZABENE
  10 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest miało byc. Zawładnęły mną te literówki 😠

A doczytalas co jest drobnym drukiem na pamikonie ?Efekt uboczny ,gdy środek przestaje działać mylimy literkid83dde03
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.