Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

O proszę wyszłam za niego gdy urodziłam 1 dziecko bo jego matka nie chciała żebyśmy życia jak ludzie nie na kocią łapę

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: O proszę wyszłam za niego gdy urodziłam 1 dziecko bo jego matka nie chciała żebyśmy życia jak ludzie nie na kocią łapę

I co Ci z tego przyszlo ?
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019

Czasem te zwiazki "na kocią łapę" są trwalsze i szczesliwsze niz te zawarte z jakiegos powodu

Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

No tak tylko że ja nie chciałam tego ślubu z nim brać możesz mi wierzyć lub nie ale jego matka mnie do ślubu zmusiła ale nie że na siłę mnie zaprowadziła pod ołtarz to nie tylko po prostu powiedziała że dziecko się urodziło i ślub też musi być ale chyba można żyć bez ślubu lepiej niż mieć ten ślub🤵👰

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak tylko że ja nie chciałam tego ślubu z nim brać możesz mi wierzyć lub nie ale jego matka mnie do ślubu zmusiła ale nie że na siłę mnie zaprowadziła pod ołtarz to nie tylko po prostu powiedziała że dziecko się urodziło i ślub też musi być ale chyba można żyć bez ślubu lepiej niż mieć ten ślub🤵👰

No wlasnie.
Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

Ale cóż tescowa nie chciała tak musiał być ślub i wszystko zaplanowała to chyba oboje powinien planować a nie tescowa

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale cóż tescowa nie chciała tak musiał być ślub i wszystko zaplanowała to chyba oboje powinien planować a nie tescowa

Ale dlaczego sie zgodzilas ??
Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

Nie wiem bo coś we mnie wstąpiło i się zgodziłam głupia byłam

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 kwietnia 2019

Małgosiu, zatem sama chciałaś i się zdecydowałaś. Bez zabezpieczenia sex uprawiać mogę ja, bo ja mam zepsuty organizm i żebym zaszła to cud. Ale młoda zdrowa dziewczyna..

Napisałaś mam zdrowe dziecko,a jakbym nie było zdrowe? to co wtedy. Zakładam hipotetycznie bo moje dziecko jest z wadą, co mi nie przeszkadza, jemu też nie powinno.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Małgosiu, zatem sama chciałaś i się zdecydowałaś. Bez zabezpieczenia sex uprawiać mogę ja, bo ja mam zepsuty organizm i żebym zaszła to cud. Ale młoda zdrowa dziewczyna.. Napisałaś mam zdrowe dziecko,a jakbym nie było zdrowe? to co wtedy. Zakładam hipotetycznie bo moje dziecko jest z wadą, co mi nie przeszkadza, jemu też nie powinno.

Kochana, ja w wieku 17 lat uslyszalam, ze jak zajde w ciąze to bedzie cud. Zaszlam 2 dni po okresie ( cud, bo dni nieplodne) wiec nigdy nie ma gwarancji, a ryzyko zawsze
Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

Jak by było niepełnosprawne to też bym je kochała bo to wkoncu moje dziecko jest

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: I nawet chronią przed rakiem szyjki macicy

To jest bardzo ciekawe.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019

Tak Owadku 😉

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak Owadku

Końcówka nie przekonuje mnie do końca :nielapie:
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019

Dlaczego ?? To tylko czesc , mozna wiecej poczytac na necie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.