Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zanim swojego poznalam to chodziłam do szkoły gdy sie pojawiło pierwsze dziecko to sie jego matka sldowiedziala ze jestem w ciąży i uzywala takich słów "kur wa synu co wy narobiliscie "


Małgosiu , nie chce byc niemiła ale taka powinna byc kolej rzeczy. Najpierw skonczyc szkołe, potem dobra praca, w miare swoje lokum. A tu 3 pod rząd, srednio wierzę , ze tak planowaliscie...
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiesz ja tez nie chcialam miec tak rok po roku dzieci ale co ja poradze ze natrafilam na takiego plodnego faceta ze nie wytrzymywal ze mial z tym problem i nie dawal mi szansy zeby sobie poszukac pracy dopiero po 2 ciazy pracowalam ale krótko tylko 2 miesiace pracowałam i zaszlam w 3 ciaze i mam teraz 3 dzieci

Płodny facet ???? "Co ja poradze" ??? Ja pierdziele - moze po prostu sie wezme zabazpiecze ! Litości , mamy 21 wiek , jal mozna bezmyslnie płodzic dzieci ???? To kobieta zachodzi w ciąze a nie facet i to głownie ona powinna dbać o antykoncepcję
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chcielismy miec wiecej dzieci ale ze jak zaszlam w 3 ciążę to bylam tak w szoku ze myslalam o aborcji ale tego nie zrobilam i urodzilam i ma juz 9 miesiecy

Wsyydziłabym sie publicznie napisac ze myslalam o zabiciu własnego dziecka. I piszę to jako ateistka i (podobnie jak Ty ) : matka
Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

No tak ale nie zrobilam tego przeciesz urodzialam zdrową corke bezmyslny to jest moj chłop ja nie planowalam tych ciąż ja chcialam pozostać przy jednym a nie 3 ale jak to mój mąż mówił ze 2 wyszła na spatanie

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak ale nie zrobilam tego przeciesz urodzialam zdrową corke bezmyslny to jest moj chłop ja nie planowalam tych ciąż ja chcialam pozostać przy jednym a nie 3 ale jak to mój mąż mówił ze 2 wyszła na spatanie

To Ty jestes bezmyslna !!! Dajesz chlopu bez zabezpieczenia i jestes w szoku ze zaszlas w ciąże ??
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 kwietnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak ale nie zrobilam tego przeciesz urodzialam zdrową corke bezmyslny to jest moj chłop ja nie planowalam tych ciąż ja chcialam pozostać przy jednym a nie 3 ale jak to mój mąż mówił ze 2 wyszła na spatanie

Małgosiu jak byś nie chciała do byś nie rozkładała nóg przednim a dobrze wiedziałaś że nie ma gumki. Jak już się chciało wam obojga bzyku to z gumka trzeba było.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Owad
Owad: Malagosia26: No tak ale nie zrobilam tego przeciesz urodzialam zdrową corke bezmyslny to jest moj chłop ja nie planowalam tych ciąż ja chcialam pozostać przy jednym a nie 3 ale jak to mój mąż mówił ze 2 wyszła na spatanie Małgosiu jak byś nie chciała do byś nie rozkładała nóg przednim a dobrze wiedziałaś że nie ma gumki. Jak już się chciało wam obojga bzyku to z gumka trzeba było.

Mi kiedys gumka pękla - nie polecam 😜. Ale jest mnostwo pewniejszych i "przyjemniejszych" metod.
Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

No wiadomo grzesu ze gumki nie są w 100%pewne ale sa tabletki albo szczepienia zeby nie bylo dzieci

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiadomo grzesu ze gumki nie są w 100%pewne ale sa tabletki albo szczepienia zeby nie bylo dzieci

No wlasnie ..i nie moglas o tym pomyslec zanim zaczelicie współzycie ?
Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

No moglam ale nie chcialam mowi sie trudno

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No moglam ale nie chcialam mowi sie trudno

Nie chcialas...to nie dziw się swojej obecnej sytuacj, ze tak anie inaczej Twoje zycie wyglada
Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

Ja sobie zycia nie zmarnowalam to mój mąż mi je zmarnował ze swoją matką

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja sobie zycia nie zmarnowalam to mój mąż mi je zmarnował ze swoją matką

To po co za niego wyszlas ?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiadomo grzesu ze gumki nie są w 100%pewne ale sa tabletki albo szczepienia zeby nie bylo dzieci

Z tymi tabletkami/szczypaniami bym uważał.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 kwietnia 2019
Owad
Owad: Malagosia26: No wiadomo grzesu ze gumki nie są w 100%pewne ale sa tabletki albo szczepienia zeby nie bylo dzieci Z tymi tabletkami/szczypaniami bym uważał.

Ja biore blisko 20 lat. Teraz sa coraz nowsze , o coraz mniejszej dawce hormonow itp. I nawet chronią przed rakiem szyjki macicy ☺
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.