Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

oam
oam
  9 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Niestety, moja ciąża była leżąca, a ja całe życie pracuje, nie należała do łatwych. Łatwy i szybki to był tylko poród. Potem były pewne medyczne zawirowania które sprawiły że byłam jeszcze gorszą zołzą. Jak już mogłam wrócić do pracy po w sumie 20,5 miesiącach jak mnie w pracy nie było, poczułam ulgę.
Ja gorszą już bym chyba nie została, ale myśl że miałabym urodzić i wychowywać dziecko mnie przeraża. Ostatnio dwa lata młodsza znajoma która zaszła w ciążę w wieku 17lat a urodziła w wieku 18 stwierdziła, że już dawno powinnam sobie "machać" bobasa. Dla mnie 21lat to wciąż za mało by o tym myśleć.
Konto usunięte
Konto usunięte: To w czym gustujesz? Tylko jak w romansidłach ,to nawet się nie przyznawaj ,daj wtedy ogólną odpowiedź "zależy na co mam ochotę"😀
Dobrze, w takim razie ujmę to w ten sposób: lubię literaturę popularnonaukową oraz współczesna, obyczajową i fantastyke. Choć również zależy to od dnia i tego na co mam ochotę, bywa ze długo czytam totalne NIC, ale jak juz wybiore sie do biblioteki to patrze na tytuły, czytam o czym jest i biorę. Tak ostatnio "zaliczyłam" dwie książki. Swoich mam tyle, że nie mam ich gdzie trzymać, teraz tylko biblioteka, chyba że jest seria która mnie wciagnie to wtedy kupuje.

A Ty jakie lubisz?
oam
oam
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiesz ja tez nie chcialam miec tak rok po roku dzieci ale co ja poradze ze natrafilam na takiego plodnego faceta ze nie wytrzymywal
To nie jest żadne uzasadnienie. Od tego jest antykoncepcja, która wcale nie jest taka droga. Po coś to wymyślili.
Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

No wiem ze jest tylko ze mój chop mi nie dawał odpocząć od ciąż

oam
oam
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiem ze jest tylko ze mój chop mi nie dawał odpocząć od ciąż
Trzeba umieć sie postawić.
ASZABENE
ASZABENE
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty jakie lubisz?

Ogólnie wszelkie kryminały 😀
Z ulubionych Lee Child i cała seria z Reacherem ,Cobean też jest fajny ,ostatnio trochę Kinga liznąłem ,ale fantastyka trochę mi nie pasuje. Patterson też fajnie pisze,także raczej w tych klimatach 😀
Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

No tak teraz juz mam spoko i mam bardzo dlugi odpoczynek od ciąży no bo nie mieszkam z mężem

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja gorszą już bym chyba nie została, ale myśl że miałabym urodzić i wychowywać dziecko mnie przeraża. Ostatnio dwa lata młodsza znajoma która zaszła w ciążę w wieku 17lat a urodziła w wieku 18 stwierdziła, że już dawno powinnam sobie "machać" bobasa. Dla mnie 21lat to wciąż za mało by o tym myśleć.


Urodziłam jak miałam 33 lata, uważam że jakbym urodziła choć 5-8 lat wcześniej było by mi po prostu łatwiej. Człowiek jest sprawniejszy, mniej zmęczony życiem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest żadne uzasadnienie. Od tego jest antykoncepcja, która wcale nie jest taka droga. Po coś to wymyślili.


O to powinien już zadbać ginekolog do którego się chodzi, jeżeli młoda dziewczyna ma 2 dzieci, to właśnie albo nie do końca pojmuje jak się zabezpieczać no albo nie wiem sama. Ale wydaje mi się że dobry specjalista porozmawia ze swoją pacjentką o sposobach zabezpieczania się. Ja się nie zabezpieczam od lat, ale niestety mam pewne choroby autoimunologiczne i bez na prawdę ścisłej diety, leków mogę zapomnieć.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiem ze jest tylko ze mój chop mi nie dawał odpocząć od ciąż


Ale mogłaś poprosić o tabletki. A czy po 3 ciąży poprosiłaś o to?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

No wlasnie byłam u ginekologa po 3 ciąży i przypisał mi tablektki no ale ja ich nie biore no bo nie potrzebuje skoro nie mieszkam z mężem

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 kwietnia 2019

A po drugiej ciąży mieszkałaś z mężem?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

No mieszkalam

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No mieszkalam


I nie przyszło Ci do głowy się zabezpieczać? Masz to szczęście że jesteś płodna, nie masz problemów z zajściem w ciążę. No chyba że faktycznie bardzo zależało Ci na 3 dziecku szybko. To wtedy to ma sens ale tak?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

Nie chcielismy miec wiecej dzieci ale ze jak zaszlam w 3 ciążę to bylam tak w szoku ze myslalam o aborcji ale tego nie zrobilam i urodzilam i ma juz 9 miesiecy

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 kwietnia 2019

Małgosiu no ok, ale żeby nie mieć dzieci to przecież trzeba się zabezpieczyć w jakiś sposób.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  9 kwietnia 2019

No tak ale od kad nie mieszkam z mezem to sie nie musze zabezpieczać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.