Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Malagosia26
Malagosia26
  8 kwietnia 2019

No pewnie że dużo czasu będzie na zakupy owadku

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  8 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem ,znam to ,tak się tylko droczę😀


Ja ubolewam nad tym, że już nie mogę czytać książek, tyle ile bym chciała.Jak biorę książkę to zasypiam po paru stronach, w dzień zanim młody z żłobka wróci, raczej skupiam się na ogarnięciu mieszkania, gotowaniu a potem to już wiadomo. Zaśnie to wieszam pranie,prasuje itp. Zazdroszczę kobietom które życie zamiast w pracy spędzają w domu z dziećmi, to ma swoje plusy, ale też minusy. Ja miałam wrażenie na macierzyńskim że się cofam w rozwoju. W pracy czas leci mi mega mega wolno, ale doceniam to że mogę tam po prostu siedzieć na tyłku i odpoczywać.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  8 kwietnia 2019

No trochę ma plusy bo ja np mam 9 miesięczną dziewczynkę i siedzę w domu

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No pewnie że dużo czasu będzie na zakupy owadku

To fajnie Małgosiu i nie zapomnij tej pizzy kupić i spróbować :)
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  8 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No trochę ma plusy bo ja np mam 9 miesięczną dziewczynkę i siedzę w domu


Bardziej Małgosiu chodziło mi o to że tylko osoby bogate, mogą sobie pozwolić na niepracowanie, i takie które dostają coś od państwa. Większość jednak musi pracować, bo od państwa dostają tylko kolejne podwyżki wszystkiego.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Malagosia26
Malagosia26
  8 kwietnia 2019

Dobrze owadku postaram się tym razem kupić tylko mi przypomnij jaka to pizza

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze owadku postaram się tym razem kupić tylko mi przypomnij jaka to pizza


Małgosiu ta.

HardStyled83ddd0a
ASZABENE
ASZABENE
  8 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: skupiam się na ogarnięciu mieszkania, gotowaniu a potem to już wiadomo. Zaśnie to wieszam pranie,prasuje itp. .

Żona przy drugim dziecku ,wpadła na pomysł,że pójdzie na roczny macierzyński,plus zaległe urlopy czyli w sumie ponad rok i do tego jeszcze wiadomo 7 mc przed porodem Od razu zwolnienie lekarskie . I to nie był najlepszy pomysł ,psychicznie po prostu niewytrzymywała ,byle pierdoła potrafiła ją zagotować do czerwoności. Także odkąd wróciła do pracy jest spokój,jak ręką odjął ,w pracy podenerwuje się na innych ,tam się wyładuje ,może sobie krzyknąć ,a w domu błoga cisza i spokój . Tak więc rozumiem ,twe podejście i obowiązki😀
Malagosia26
Malagosia26
  8 kwietnia 2019

Dobrze postaram się ją zapamiętać i kupić

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  8 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ój . Tak więc rozumiem ,twe podejście i obowiązki😀


Niestety, moja ciąża była leżąca, a ja całe życie pracuje, nie należała do łatwych. Łatwy i szybki to był tylko poród. Potem były pewne medyczne zawirowania które sprawiły że byłam jeszcze gorszą zołzą. Jak już mogłam wrócić do pracy po w sumie 20,5 miesiącach jak mnie w pracy nie było, poczułam ulgę. Oczywiście dostałam pałką w łeb, były łzy, ale myślę że szef dobrze zrobił,ukrywając mnie trochę przed ludźmi :) Nie mam wyrzutów że mam l4 xD choć to oczywiście jest ostateczność ale czasem muszę iść. Moja praca wystarcza na pójście do fryzjera, moje pasje, żłobek i benzynę na dojazd i coś mi tam zostaje :) ale czuje się lepiej mogąc tam chodzić i przebywać z ludźmi których lubię. No i nie ukrywam kocham swoją pracę i pracuje praktycznie w zawodach wyuczonych a wynagrodzenie to drugorzędna sprawa.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

ASZABENE
ASZABENE
  8 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ja również sporo czytam.:)

To w czym gustujesz? Tylko jak w romansidłach ,to nawet się nie przyznawaj ,daj wtedy ogólną odpowiedź "zależy na co mam ochotę"😀
ASZABENE
ASZABENE
  8 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: No i nie ukrywam kocham swoją pracę i pracuje praktycznie w zawodach wyuczonych a wynagrodzenie to drugorzędna sprawa.

Samo wyjście do ludzi ,bez ciągłego oglądania się gdzie jest dziecko,bez duszy na ramieniu ,koi każde nerwy😀
ASZABENE
ASZABENE
  9 kwietnia 2019

Dzień doberek wszystkim😀

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  9 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Samo wyjście do ludzi ,bez ciągłego oglądania się gdzie jest dziecko,bez duszy na ramieniu ,koi każde nerwy😀


To prawda a w dodatku mam koleżankę w moim wieku, zatrudnili ją jak byłam na macierzyńskim. Tak to całe lata siedziałam sama :) bardzo pozytywna dziewczyna, w moim wieku.

A w ogóle to dzień dobry

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

ASZABENE
ASZABENE
  9 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: A w ogóle to dzień dobry

Lepiej późno niż wcale😀,ale dobre maniery zachowane .😉

anfet4minka
anfet4minka: mam koleżankę w moim wieku, bardzo pozytywna dziewczyna, w moim wieku

"W twoim wieku"chyba nie jest to jakiś ewenement ,nawet ludzie "w twoim wieku"potrafią być fajni i pozytywni.🤔😄

anfet4minka
anfet4minka: . Tak to całe lata siedziałam sama :)

A myślałaś kiedyś nad zmianą pracy i otoczenia ? Tkwiąc w tym samym miejscu latami ,tak naprawdę przestajemy się rozwijać zawodowo ,niczego nowego już nie doświadczamy i wkrada się przyzwyczajenie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.