tibauld
tibauld
  28 października 2018 (pierwszy post)

Posiadam liściastego kwiatka. Ma już dwa lata. Rósł sobie, kwitł, jednak od 3 miesięcy zaczął umierać i schnąć. Ściąłem to co uschnęło i od tego momentu wystają z doniczki tylko małe dwa kiełki. Nawożenie, nasłonecznienie nic nie daje. Odżyje on jeszcze? Co zrobić? Jak mu pomóc? :(

Zaznaczam, że uprzejmie prosi się o nie wchodzenie w temat dyslektyków i ludzi z trzema oczkami również. Tak, jestem ksenofobem.

agasta
agasta
  6 listopada 2018

Nie przeginał pałki :mrgreen:

tibauId
tibauId
  6 listopada 2018

Chciałbym się dowiedzieć, gdzie żyją fajne panie, gdzie tu przegięcie? :ziober2:
Może podróż sobie na następny rok planuję. :ziober2:

agasta
agasta
  6 listopada 2018

A to ja Ci nie pomogę w tej kwestii :ziober2:

tibauId
tibauId
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A to ja Ci nie pomogę w tej kwestii

Byłem w Czechach, Francji, Hiszpanii, siedziałem dużo czasu w Niemczech, myślałem że coś polecisz. :ziober2:
agasta
agasta
  6 listopada 2018

Bardziej mi się podobały Ukrainki, sympatyczne z twarzy, naturalne, szczupłe i długowłose :ziober2:

tibauId
tibauId
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardziej mi się podobały Ukrainki, sympatyczne z twarzy, naturalne, szczupłe i długowłose

Jak tak rekomendujesz to znaczy, że trzeba inny kierunek obrać. :ziober2:
Mi jedna Francuzka, zawsze grzecznie się ze mną witała i uśmiechała, bo mieszkała po sąsiedzku. :ninja:
agasta
agasta
  6 listopada 2018

Nie, to potwierdzone, kumpel co jest bardzo wybredny i aspołeczny, też je rekomendowal :crylol:

A to pewnie jakaś ustawiona reklama w tv, zebyś zwrócił uwagę :LOL:

tibauld
tibauld
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, to potwierdzone, kumpel co jest bardzo wybredny i aspołeczny, też je rekomendowal A to pewnie jakaś ustawiona reklama w tv, zebyś zwrócił uwagę

Twoi pijani kumple nikogo nie interesują! :ninja:
Jaka reklama? :woot: To ona nie byla tam naprawdę? :ninja:
agasta
agasta
  6 listopada 2018

Ten typ nie pije, to typowy informatyk :ziober2:

No niestety, za dużo telewizora. :Ziober2:

tibauId
tibauId
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten typ nie pije, to typowy informatyk No niestety, za dużo telewizora.

Dobrze, że ja jestem nietypowy, informatyk. :ninja:
Przecież to wydarzyło się na prawdę, mam zdjęcia stamtąd. :ninja:
agasta
agasta
  6 listopada 2018

Widzisz, czyli też by Ci się podobały 🤣

AA rzut ekranu,git :ok:

tibauId
tibauId
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzisz, czyli też by Ci się podobały 🤣 AA rzut ekranu,git :ok:

Tak ogólnie to wiele ładnych dziewczyn widuję na co dzień ale wierzę w czystość swojej rasy! :ninja:
:fakju: Sama jesteś jak zrzut, atomowy. :ninja:
agasta
agasta
  6 listopada 2018

I dlatego wychodzisz na tym jak wychodzisz :mrgreen:

Ty tam uważaj, bo jakaś wiedźma się zacznie śnić !!!!!

Życz mi jutro powodzenia :ninja:

tibauId
tibauId
  6 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: I dlatego wychodzisz na tym jak wychodzisz Ty tam uważaj, bo jakaś wiedźma się zacznie śnić !!!!! Życz mi jutro powodzenia

Czytam książkę Mein Kampf? :ziober2: Świadomy wybór, prawie jak z księdzem. :ziober2:
Zanim ja pójdę spać to będzie gdzieś 2.00 czy 3.00 po tej godzinie to ja ze snu nic nie pamiętam. :fakju:
Powodzenia, jutro.
agasta
agasta
  7 listopada 2018

Te paluszki to sobie wsadź :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.