tibauld
tibauld
  28 października 2018 (pierwszy post)

Posiadam liściastego kwiatka. Ma już dwa lata. Rósł sobie, kwitł, jednak od 3 miesięcy zaczął umierać i schnąć. Ściąłem to co uschnęło i od tego momentu wystają z doniczki tylko małe dwa kiełki. Nawożenie, nasłonecznienie nic nie daje. Odżyje on jeszcze? Co zrobić? Jak mu pomóc? :(

Zaznaczam, że uprzejmie prosi się o nie wchodzenie w temat dyslektyków i ludzi z trzema oczkami również. Tak, jestem ksenofobem.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  30 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Ten dalej swoje, pojde do zakonu. Nie widze w tym nic bulwersujacego. Ojejejejejejeujej, to niezla z Ciebie kura domowa, tak dbasz o kwiatuszki, ze moje sie rwa do Ciebie. Godzina nie bedzie mi mowic co mam robic. Będziesz modliła się za mnie? Przecież ja tych kwiatków nie gotuję... Z Tobą to tak zawsze! Ja i picie jak ja pić nie mogę ani w dzień ani w nocy! :P

A myslisz, ze to cos pomoze? Jesli wierzysz to zaczne sie modlic nie bedac w zakonie.
Ale dbasz o nie, jak prawdziwa kobieta!
Nie moge ze wzgledow zdrowotnych czy emocjonalnych? :D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
kyrktuba
kyrktuba
  30 października 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: A myslisz, ze to cos pomoze? Jesli wierzysz to zaczne sie modlic nie bedac w zakonie. Ale dbasz o nie, jak prawdziwa kobieta! Nie moge ze wzgledow zdrowotnych czy emocjonalnych? :D

Moja babka często to robi, z wypadków wychodziłem bez szwanku, to może to jej sprawka.
Potrafię wiele rzeczy, nawet guziki sobie sam przyszywam. O gotowaniu nie wspominam.
Ty to jak zawsze ciekawska. Czy przypadkiem jedno nie łączy się z drugim, pani doktor?
agasta
agasta
  5 listopada 2018

Ja miałam 2 storczyki
1 utopiłam 🤣
2 ususzylam 🤣

A mój kaktus zdechł z pragnienia, ot tyle na temat kwiatow

tibauId
tibauId
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja miałam 2 storczyki 1 utopiłam 🤣 2 ususzylam 🤣 A mój kaktus zdechł z pragnienia, ot tyle na temat kwiatow

Czy my się przypadkiem nie znamy? :ninja:
Mój kwiat walczy ze śmiercią za miesiąc odżyje. :rock:
agasta
agasta
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy my się przypadkiem nie znamy? Mój kwiat walczy ze śmiercią za miesiąc odżyje.

Nie ma przypadków 🤣 :ziober2:

Podrzucić Ci moje ?
tibauId
tibauId
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma przypadków 🤣 Podrzucić Ci moje ?

Nie wpadaj tak na mnie, bo się rozbijesz. :ziober2:

Sama o nie zadbaj lub przestań roślinność dobijać. Mój kwiatek ma kiełki, coraz bardziej z ziemi wystaje, jednak wiara czyni cuda. :ninja:
agasta
agasta
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wpadaj tak na mnie, bo się rozbijesz. Sama o nie zadbaj lub przestań roślinność dobijać. Mój kwiatek ma kiełki, coraz bardziej z ziemi wystaje, jednak wiara czyni cuda.

Chyba się rozpije :mrgreen:

Chyba wolę tę drugą opcję.

No zobaczymy 🤣
tibauId
tibauId
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba się rozpije Chyba wolę tę drugą opcję. No zobaczymy 🤣

To przeze mnie można pić? Dlaczego?
Nic a nic serca, nawet do kwiatków nie masz. :(
Przecież to proste, że musi żyć. Ma co jeść i co pić, zaglądam do niego co rano i doglądam. Nie może tak po chamsku na tamten świat odejść. :ninja:
Jeden kwiatek już drugi raz kwitnie w tym roku, 4 raz u mnie kwitnie, jak go kupowałem w marcu tamtego roku. :ninja:
agasta
agasta
  5 listopada 2018

Nie odpowiem z grzecznosci.
No nie mam serca. 🤣
Nie minales się z powołaniem ?? 🤣🤣🐽

tibauId
tibauId
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie odpowiem z grzecznosci. No nie mam serca. 🤣 Nie minales się z powołaniem ?? 🤣🤣🐽

I weź tu poznaj lepiej siebie jak nikt nie chce być niegrzeczny. :(
Typowe! Współczesna baba tak ma!
Nie. Starzeję się, to mam coraz to dziwniejsze odpały. Kiedyś lubiłem podziwiać kwiaty a nie o nie dbać. :ninja:
agasta
agasta
  5 listopada 2018

Po prostu nie w mojej naturze jest bycie niegrzeczną :ziober2:
No wiesz, +40 i człowiek inaczej patrzy na świat. :crylol:

tibauId
tibauId
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu nie w mojej naturze jest bycie niegrzeczną No wiesz, +40 i człowiek inaczej patrzy na świat.

Nie wiem kogo bardziej w tej chwili okłamujesz, jednak skoro ja wiem, że to kłamstwo...:ziober2:

Jakbyś przy tym była. :and:
agasta
agasta
  5 listopada 2018

Ja tam siebie nie okłamuje, walczę z sobą. :Ziober2:
Od kilku długich lat, z mała przerwa 🐖

tibauId
tibauId
  5 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam siebie nie okłamuje, walczę z sobą. Od kilku długich lat, z mała przerwa 🐖

Ty to nie dość masz tych porażek!

Mam garnitur w bardzo dobrym stanie, jeszcze tylko dobre miejsce na cmentarzu i gitara. :ninja:
agasta
agasta
  5 listopada 2018

Nie masz żadnych argumentów, które możesz wyciągnąć na światło dzienne 🤣
A to da się załatwić. 🤣

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.