Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  20 października 2018 (pierwszy post)

Tego jest cala masa tutaj. Nie można jakos weryfikować profili po zdjęciach.co jeszcze mozna zrobić żeby tyle tu tego nie było? No przeciez to jest jakas masakra.dlaczego w rankingach dajecie same Fake konta 🙄

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 października 2018
Principessa
Principessa: No przeciez to jest jakas masakra.dlaczego w rankingach dajecie same Fake konta 🙄

Z tym, ze same to moze troche naciagane, ale trzeba przyznac, ze sporo jest tam takich profili.

Tutaj problem tkwi głównie w użytkownikach, a raczej tym, co dodają na swój profil - może chce bycia kimś kim nigdy nie będą mogli się stać, a internet właśnie daje ku temu szanse.
Principessa
Principessa: Fake konta, Tego jest cala masa tutaj.

Z tym się zgodzę, jest masa kont fajkowych i spamujących, dodatkowo nowo dodane zdjęcia przechodzą przez sprawdzenie i akceptacje, czasem jest ciężko stwierdzić Moderatorowi czy jako tak osoba jest faktycznie Fejkiem i zdarza się że jakieś zdjęcie umknie dokładnemu sprawdzeniu.
Principessa
Principessa: Nie można jakos weryfikować profili po zdjęciach.co jeszcze mozna zrobić żeby tyle tu tego nie było?

Poprzez weryfikacji konta z numeru tel do żadna weryfikacja konta moim zdaniem. Przy założeni konta obowiązkowo powinno być dodania zdjęcia z karteczką w reku, na niej data założenia konta i login, po takim dodaniu konto powinno oczekiwać na akceptacje z strony Administracji lu z strony Fotka Przyjaciół.
HardStyled83ddd0a
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  20 października 2018

No właśnie tak powinno byc zdjęcie z karteczka i data. Juz nie wiem do kogo pisać bo jak ładna osoba to zaraz mi się wydaje ze to Fake konto ale nie mam pewności ale jak ktoś ma jedno zdjęcie i jeszcze konto bez gwiazdki to prawdopodobnie to nie ta osoba ze zdjecia

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 października 2018
Principessa
Principessa: No właśnie tak powinno byc zdjęcie z karteczka i data

A czy tak będzie to zobaczymy. Może trzeba dodać jeden ale za to ostry i poważny temat o tym do Działu: POMYSŁOMAT ale pytanie czy warto, udzieli tam się 1 z 5 lub 9 osób to za mało żeby Fotka wzięła to po uwagę.
Principessa
Principessa: Juz nie wiem do kogo pisać

To gitarka że wiesz. Warto podesłać taki profil do sprawdzenia FP zawsze będzie o jednego mniej Fejka.
HardStyled83ddd0a
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  20 października 2018

Myslisz ze nie wysylalam? Wysylalam usuwali zdjecia a ta osoba juz tworzyła nowe konto

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  20 października 2018
Principessa
Principessa: Myslisz ze nie wysylalam?

Akurat mnie to nie interesuje czy wysyłasz czy nie :)
Principessa
Principessa: Wysylalam usuwali zdjecia a ta osoba juz tworzyła nowe konto

Co zrobić żyje to jakoś z harmonią Fotki, jedno konto ginie powstaje nowe.
HardStyled83ddd0a
AlreadyDeleted
AlreadyDeleted
  20 października 2018

Ale ja nie rozumiem w czym problem ? pisząc do kogoś ZAWSZE z góry prosiłem o zdjęcie weryfikacyjne. Taka osoba albo zrobi, albo nie. To jest internet, i czy tego chcemy czy nie takie osoby znajdą się zawsze i głównie dlatego, że takie zdjęcia dają dużo nowych możliwości. Zobacz sama na siebie - na pewno znasz swoją wartość i wiesz, że jesteś seksowna. Takie osoby po prostu chcą mieć możliwość porozmawiania z Tobą.

Proś o zdjęcia weryfikacyjne.

tibauId
wpis jest ukryty
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
wpis jest ukryty
tibauld
wpis jest ukryty
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
wpis jest ukryty
AlreadyDeleted
AlreadyDeleted
  21 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Principessa: tibauId ty pustaku nie oceniaj kogoś Skoro jesteś tutaj, to musisz się z tym liczyć. I w sumie może i masz rację, że świecisz dupą, skoro inteligencją to ty nie grzeszysz. Fejk czy ty, to w sumie jedna ameba i dżuma. A teraz merytoryczne dno może wrzucać jeszcze jedno konto na czarną listę, pozdrawiam.


Swoje preferencje i upodobania zostaw tylko i wyłącznie dla siebie, a jak już piszesz "młody", to jako ten starszy okaż kulturę i odpowiednie zachowanie. Odpowiedziałem na pytanie zadane przez autorkę, treści jej profilu nawet nie przeglądałem, z resztą po co ? Widać, że jest piękną kobietą, i to jest fakt. Nie pisałem nic odnośnie swojego stosunku do tego typu zdjęć czy prowokowania.
tibauld
wpis jest ukryty
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  21 października 2018

Kazda kobieta z makeupem to FEJCZUR taka prawda jakos trzeba z tym zyc :ninja:

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 października 2018
Principessa
Principessa: skoro mnie w Realu nie poznales

Ralusia troszkę mniej hipokryzji. Sama wcisnęłaś u mnie NIE na profilu nie zamieniwszy nawet zdania w virtualu. Dobrze wiesz jak działa fotka. Jak sama nazwa wskazuje oceniamy fotki.

Co do problemu fałszywych kont uważam że powinno być jak dawniej. Bez zdjęcia nie można było oceniać. Bez wypełnienia danych o sobie nie widać danych o innych. Powinna być też weryfikacja z karteczką, każdy raz przeszedłby i byłby względny spokój.

Póki co nie bacz na rasowych hejterów i zgłaszaj każdorazowo fejki a będziesz miała nieustanną satysfakcję.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.