Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  20 października 2018 (pierwszy post)

Tego jest cala masa tutaj. Nie można jakos weryfikować profili po zdjęciach.co jeszcze mozna zrobić żeby tyle tu tego nie było? No przeciez to jest jakas masakra.dlaczego w rankingach dajecie same Fake konta 🙄

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Przeczytajopis
wpis jest ukryty
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie czuje się szczesliwa pokazując zadek 😁,

Napisała wczoraj że to lubi. Widocznie więc chęć obrabiania komuś tyłka zaślepia Pani przeczytaj opis co się do niej samej pisze.

Ostrzeżenie było. W związku z tym kolejnego skrócenia bana nie będzie. Dotyczy to także Józka i innych komentujących profil. Do tego celu służą komentarze na profilu. Proszę tam kierować swoje uwagi albo prywatnie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
deft84
wpis jest ukryty
Viato
wpis jest ukryty
Przeczytajopis
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym logują się tutaj również dzieci

Niestety nie, od jakiegoś czasu dzieci nie maja tutaj wstępu. Ponieważ Fotka jest od 16 lat, zmienili regulamin (21 maja 2018 roku), dostosowali go do przepisów Rodo i zatem wywalili szukanie młodszych osób. A tak po za tym to chyba zazdrościcie użytkowniczce zgrabnego tyłeczka.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajopis
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: . dzieci tutaj są i nikt tego nie sprawdza


Tak, mogą nadal korzystać z tego co wiem, ale dostali odpowiedni formularz do zaakceptowania i po zaakceptowaniu mogą nadal korzystać z Fotki, tak niedługo z czasem będą mieli regulaminowe 16 lat (większość kont dzieci ma 15 lat), wyjątek ewidentnie konta dzieci, takie konta są blokowane nie mogą już korzystać.

Ale piszcie na temat kont fajkowych jak wspominał kilka krotnie ZŁOTY, a nie na temat tylko i gołej pupy.
HardStyled83ddd0a
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  27 października 2018

DOKLADNIE. dziecko 12letnie majace tu konto to poniekąd fejk.Formularz nie jest przeszkodą nie do obejscia nawet dla dzieciaka z podstawówki

Przeczytajopis
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  27 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc wartoby się zastanowic - czemu ten portal ma służyc...

Powiem ze swojej perspektywy ja jak zakładałem tutaj konto to tylko dlatego żeby troszkę pogadać z ludźmi no i zobaczyć jak ludzie mnie spostrzegają po fotkach i jak wyglądam. Dokładnie jest tak samo z założycielką tematu, a wy zawsze kobiety szukacie jakiegoś problemu u kogoś tylko nie u siebie. Nie będę cytował ZŁOTEGO, zdjęcia autorki regulaminu nie łamią.
HardStyled83ddd0a
Viato
wpis jest ukryty
Viato
wpis jest ukryty
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  28 października 2018

I wlsnie o to mi tez chodzi. Niby portal ma co innego na celu, a robi sie z niego nie powiem co...

kyrktuba
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.