Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  20 października 2018 (pierwszy post)

Tego jest cala masa tutaj. Nie można jakos weryfikować profili po zdjęciach.co jeszcze mozna zrobić żeby tyle tu tego nie było? No przeciez to jest jakas masakra.dlaczego w rankingach dajecie same Fake konta 🙄

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Przeczytajopis
wpis jest ukryty
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 października 2018

A ty nie masz nic do powiedzenia na temat fałszywych kont a jednak się wypowiadasz.

Konto usunięte
Konto usunięte: za TAK wysyła nagie fotki.


Niczego takiego nie napisała. To już tylko twoje wymysły.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do problemu fałszywych kont uważam że powinno być jak dawniej. Bez zdjęcia nie można było oceniać.

Dokładnie tak było, nie mogły oceniać. Potem wprowadzili te srebrne które dawały możliwość blokowania głosowania osób bez zdjęć, tylko było jeden minus tego trzeba było wykupić: 100 srebrnych żeby móc to uczynić. A po wprowadzeniu decyzji TAK - NIE była taka możliwość przez jakiś czas wyłączenia tego i jak również całkowitego wyłącznie głosowania osób na mój profil, ale niestety chyba po 3 lub 4 miesiącach zabrali te opcje z Funkcji Specjalnych.
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 października 2018
Owad
Owad: Dokładnie tak było, nie mogły oceniać. Potem wprowadzili te srebrne które dawały możliwość blokowania głosowania osób bez zdjęć, tylko było jeden minus tego trzeba było wykupić: 100 srebrnych żeby móc to uczynić. A po wprowadzeniu decyzji TAK - NIE była taka możliwość przez jakiś czas wyłączenia tego i jak również całkowitego wyłącznie głosowania osób na mój profil, ale niestety chyba po 3 lub 4 miesiącach zabrali te opcje z Funkcji Specjalnych.

Chodząca kroniko dzięki za przypomnienie.

Pozostałym przypominamy o pisaniu na temat fejków a nie o gołych ( Y )
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodząca kroniko dzięki za przypomnienie.

Haha może powinienem zmienić login na: Kroniko.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozostałym przypominamy o pisaniu na temat fejków a nie o gołych ( Y )

Żeby nie zrobiło się czasem z tego tematu wielkie okrągłe kółko zgłoszeniowe, za chwile będą linkować same linki do kont fajkowych.
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 października 2018
Owad
Owad: Żeby nie zrobiło się czasem z tego tematu wielkie okrągłe kółko zgłoszeniowe

Wszystkie zgłoszenia chętnie przyjmiemy w każdej formie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajopis
wpis jest ukryty
kolorowy111
wpis jest ukryty
Przeczytajopis
wpis jest ukryty
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozostałym przypominamy o pisaniu na temat fejków a nie o gołych ( Y )


Konto usunięte
Konto usunięte: A tak w ogóle, to podobno fotki w stringach są niezgodne z regulaminem..

Ach podobno. To nie wiesz który to punkt regulaminu zabrania występowania w bieliźnie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
wpis jest ukryty
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  21 października 2018

Przeczytajopis ojej nie wiedziałam ze ty po takich stronach chodzisz 🤔 z agencjami towarzyskimi ciekawe czego tam szukasz. Krowa co duzo ryczy malo mleka daje 🙂🙂 boli cie ze o siebie dbam. Masz kompleksy ale to ze mnie dodalas do czarnej listy nic nie zdziala ze ja znikne 🙂 moja osoba dalej tu bedzie. Gdyby córka miała cos do moich zdjęć to by je zaraz usunela wiec nie łamie regulaminu. Pomysl troszkę zanim cos dziewuszko napiszesz 🙂🙄

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  21 października 2018

Córka Hahna Sorka korekta fotka**

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Przeczytajopis
wpis jest ukryty
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  21 października 2018

Jakie nagie fotki wysylam co ty kobieto za głupoty piszesz a kto mojemu koledze pisal o fotkach za kase juz nie pamiętasz tego 🤔😛

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.