Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  20 października 2018 (pierwszy post)

Tego jest cala masa tutaj. Nie można jakos weryfikować profili po zdjęciach.co jeszcze mozna zrobić żeby tyle tu tego nie było? No przeciez to jest jakas masakra.dlaczego w rankingach dajecie same Fake konta 🙄

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Viato
wpis jest ukryty
Przeczytajopis
wpis jest ukryty
Viato
wpis jest ukryty
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  29 października 2018
Principessa
Principessa: Tego jest cala masa tutaj. Nie można jakos weryfikować profili po zdjęciach.co jeszcze mozna zrobić żeby tyle tu tego nie było? No przeciez to jest jakas masakra.dlaczego w rankingach dajecie same Fake konta 🙄 BabaxJaga

bez fejków spadnie ci ilość ocenek i popularnośc poleci ci na łeb, więc nie miaucz Prynczypeszo

w ramach czepiania się dorzucę ci "gratys" kilka rad, lecimy
-koszmarnie dobrane staniki, wychodzisz na płaską deskę, coś w rodzaju z przodu plecy, z tyłu plecy , pan bóg stworzył cię dla hecy,
rezultat: brak proporcji przez co odnosi się wrażenie nadmiernie rozbudowanych bioder
-pozy praktycznie na jedno kopyto, przeglądanie staje się nużące,
-masz coś z prawą stroną, że tak nagminnie eksponujesz lewą?
-oświetlenie do bani proszę pani, nie rób zdjęć pod światło,
-nie idź na ilość tylko na jakość
reszta ujdzie

powyższe rady są wynikiem mojej zazdrości, więc nie szczyp się i w ramach rewanżu możesz mi pocisnąć

"ślachetne" mo/r/dy ustosunkowałam się do tematu, proszę mnie nie banować, jestem grzeczną dziewczynką

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
wpis jest ukryty
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
wpis jest ukryty
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  29 października 2018
Owad
Owad: Niestety nie, od jakiegoś czasu dzieci nie maja tutaj wstępu. Ponieważ Fotka jest od 16 lat, zmienili regulamin (21 maja 2018 roku), dostosowali go do przepisów Rodo i zatem wywalili szukanie młodszych osób

ty kpisz czy o drogę pytasz?

Owad
Owad: tak po za tym to chyba zazdrościcie użytkowniczce zgrabnego tyłeczka. BabaxJaga

bardzo, z zazdrości obgryzłam paznokcie, te u stóp także

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
wpis jest ukryty
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
wpis jest ukryty
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
wpis jest ukryty
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 października 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: ślachetne" mo/r/dy ustosunkowałam się do tematu, proszę mnie nie banować, jestem grzeczną dziewczynką

Nie ma pewności że BabaxJaga wpadając spóźniona przeczytała ostrzeżenia, że w tym temacie banujemy na serio, nie przymykamy oczu, zero tolerancji dla nietolerancji, nic z tego dla nabijania własnego ego. Zatem skoro już wie to kolejne wpisy były zbędne. Grzeczność na chwilkę = ban na chwilkę.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Przeczytajopis
wpis jest ukryty
deft84
wpis jest ukryty
deft84
deft84
  30 października 2018

A jak nie to dajcie ostrzeżenie, że portal może zawierać zdjęcia erotyczne. :)

Przeczytajopis
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.