Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  20 października 2018 (pierwszy post)

Tego jest cala masa tutaj. Nie można jakos weryfikować profili po zdjęciach.co jeszcze mozna zrobić żeby tyle tu tego nie było? No przeciez to jest jakas masakra.dlaczego w rankingach dajecie same Fake konta 🙄

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 października 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Regulamin zabrania wstawiania, pokazywania itd. dialogów z innymi użytkownikami.

Już napisałem to nowemu koledze.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
deft84
deft84
  21 października 2018
Principessa
Principessa: same Fake konta

a kto/co nie jest fikcją?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ale to prywatna sprawa tej pani i nic nam do tego

Ciekawe co na to jej rodzina? Rodzice, rodzeństwo, babcia, dziadek... pewnie byłoby im przykro. Współczuję jej i rodzinie.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe co na to jej rodzina? Rodzice, rodzeństwo, babcia, dziadek... pewnie byłoby im przykro. Współczuję jej i rodzinie.

Proponuję interesować się swoim życiem i egzystencja będzie o wiele lepsza.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie byłoby im przykro. Współczuję jej i rodzinie.


Współczucie komuś kto tego współczucia nie oczekuje jest ... poniżej krytyki. Natomiast za pisanie o rodzinie użytkowników dostajesz OSTRZEŻENIE!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
deft84
deft84
  21 października 2018

Współczuję, nie oceniam.

deft84
deft84
  21 października 2018

Nie dam się wciągnąć w devilną dyskusję. :)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Współczuję, nie oceniam.

Józek masz coś ciekawego do dodania na temat fejków?

Do tej pani zaglądamy i moderujemy a fejkiem nie jest.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
deft84
deft84
  21 października 2018

Miłości i współczucia tego Wam potrzeba. d83dde0a

deft84
wpis jest ukryty
DrSolferno
wpis jest ukryty
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  22 października 2018

😂😂😂 co wam do tego jakie mam zdj ale gówno burza 😂😂😂 pytalam was o fake konta a nie o krytykowanie mnie. Nie macie co robić aż tak wam sie nudzi serio 😂😂 nic wam nie zrobilam a oceniacie mnie z gory to przykre ze polska ze polska tak wszystko krytykuje i jest taka zacofana. Ja nikomu krzywdy nie robie swoimi zdjęciami. Nie mam żadnego zysku z tego. Lubię to to i tyle. Wiec jaki delf masz problem? Do mojej rodziny sie nie wtracaj na pewno są normalni i kochani a nie to co ty 😊 wspolczuje to ja tobie głupoty

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 października 2018

Ta jeszcze niech wprowadza obowiazek skanowania dowodow osobistych rodzicow po to zeby gimbusy nie mialy zlamanych serduszek XDXDXD

deft84
wpis jest ukryty
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  23 października 2018

Deft 84- marny Twoj trud..niektórych "pokazywanie" najwidoczniej dowartościowuje i nic nie poradzisz. Skoro ona się nie martwi, że córka czy pozostała rodzina może się wstydzić to już naprawde nic na do tego. Laska została uświadomiona , co sobą reprezentuje ale widocznie dobrze sie z tym czuje i tyle

deft84
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.