kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018 (pierwszy post)

dlaczego nie decydujemy jak długo mamy żyć, i kiedy chcemy umrzeć?!

Tomi360
Tomi360
  5 czerwca 2018

Boga nima ,jest motórrr

bozaowieczka
bozaowieczka
  5 czerwca 2018

Bóg jest. Jest w doskonałej formie. Forma jest czysta. Czyste znaczy dobre. Dobre oczyszcza. Oczyszczenie, przywrócenie pierwotnej harmonii. Harmonia życie w miłości ze Stwórcą i otoczeniem.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14922 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  5 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bóg jest.

Uwiężę w to jak ktokolwiek poda nie zbity dowód, jak dla mnie "BÓG" to jest wielki wymysł ludzkości.
HardStyled83ddd0a
Moderator
Radeczekk93
Posty: 91 (po ~244 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 14
Radeczekk93
  6 czerwca 2018

Bóg nam powiedział że nie objawi się fizycznie na tej planecie. Zobaczyć Go można tylko w świątyni własnego serca :)

MariuszMariu
MariuszMariu
  6 czerwca 2018
Eldim
Eldim: A proszę spojrzeć na drugą stronę medalu. Pan z kolei bezkrytycznie uznaje za nieomylną prawdę coś, co, jak przypuszczam, zostało panu wpojone od dziecka i powtarza jak zaprogramowany wpojone dogmaty. Przez lwią część mojego wciąż krótkiego życia byłem dość mocno oddany bogu. Pewnego dnia jednak zdałem sobie sprawę, że wymyślony przyjaciel nie jest mi do niczego potrzebny i sam poradzę sobie równie dobrze. Póki co mogę śmiało stwierdzić, że wcale się nie pomyliłem.
Pańskie fantazje na temat mojego zycia duchowego w dzieciństwie to mnie nie interesują . Gdyby Pan był mocno oddany Bogu to nie stwierdził by nagle że Go nie ma. Z Pana wypowiedzi wynika że Pan pomylił swoje wyobrażenia o Bogu z Nim realnym jaki jest objawiony w Biblii. Brak wiary w Boga ani religijności nie musi ale moze spowodowac że ktoś sobie zycie zmarnuje. Natomiast brak wiary w Boga i religijnosci na pewno oznacza że Pana dusza będzie miała problem ze zbawieniem a może nawet nie możnosć jego osiągnięcia
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  6 czerwca 2018

Oj majster, posłużę się cytatem - "jesteś zbyt jednostronnie ukierunkowany by ciągnąć to dalej". Miłego zbawienia d83dde02

Podejmujesz wyzwanie?
NormalnyyFacett
Posty: 38 (po ~691 znaków)
Reputacja: 14 | BluzgometrTM: 0
NormalnyyFacett
  6 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Natomiast brak wiary w Boga i religijnosci na pewno oznacza że Pana dusza będzie miała problem ze zbawieniem a może nawet nie możnosć jego osiągnięcia

Nikt nie wie co się dzieje z człowiekiem po śmierci, czy tylko nasze ciało obraca się w proch w grobie czy też istnieje "dusza" która potem wędruje do nieba lub piekła. Jesteśmy również zwierzętami z gatunku homo sapiens, to co nas odróżnia od innych zwierząt to właśnie posiadanie dobrze rozwiniętego mózgu, który pozwala nam myśleć, analizować i porozumiewać się bez żadnych problemów. Proszę użytkownika o skończenie tych wywodów bo to już się robi nudne.

Ze swojej strony w tym temacie pragnę podkreślić, że NA PEWNO istnieje dobro i zło, jakkolwiek jest to interpretowane przez ludzi. Bóg i Szatan mogli zostać stworzeni przez człowieka jako manifestacja tych dwóch określeń.
MariuszMariu
MariuszMariu
  7 czerwca 2018
Eldim
Eldim: Oj majster, posłużę się cytatem - "jesteś zbyt jednostronnie ukierunkowany by ciągnąć to dalej". Miłego zbawienia


Mozna i tak , tylko jak długo bedzie Pan uciekał przed prawdą?
NormalnyyFacett
Posty: 38 (po ~691 znaków)
Reputacja: 14 | BluzgometrTM: 0
NormalnyyFacett
  7 czerwca 2018


Myślę, że jeżeli Bóg i Szatan istnieją, jest to całkowita prawda. Gdyby nie różnice wyznaniowe ludzi całego świata nie byłoby tyle zła we współczesnych czasach. Chodzi mi tutaj o wojny religijne i spieranie się która wiara jest prawdziwa.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Mozna i tak , tylko jak długo bedzie Pan uciekał przed prawdą?

Jedną z najbardziej irytujących cech większości ludzi wierzących jest pewność, iż to właśnie ich prawda jest tą właściwą.
Podejmujesz wyzwanie?
MariuszMariu
MariuszMariu
  7 czerwca 2018
Help
Help: Uwiężę w to jak ktokolwiek poda nie zbity dowód, jak dla mnie "BÓG" to jest wielki wymysł ludzkości.


Jest wiele dowodów na zmartwychwstanie Jezusa.
1 Pusty grób.
2. Objawienia po zmartwychwstaniu.
3. Świadectwo kobiet.
4. Zmienione życie uczniów.
5. Narodziny Kościoła chrześcijańskiego.
6. Nawrócenie Jakuba.
7. Nawrócenie Szawła (Saula) na drodze do Damaszku.

Po za tym liczne objawienia, cuda eucharystyczne i nie tylko.

NormalnyyFacett
NormalnyyFacett: Nikt nie wie co się dzieje z człowiekiem po śmierci, czy tylko nasze ciało obraca się w proch w grobie czy też istnieje "dusza" która potem wędruje do nieba lub piekła. .


To szanowny Panie, Pan nie wie co sie dzieje po śmierci bo Pan się tym nigdy nie interesował. Na ten temat to powstało wiele materiałów naukowych z fizyki kwantowej. Tak do nieba, piekła a niekiedy i do czyśca. Przy czym to nie jest miejsce a rodzaj relacji jaki ma dana dusza z Bogiem.

http://www.telewizjapolska24.pl/PL-H23/3/1999/naukowcy-potwierdzaja-ludzka-dusza-istnieje.html

http://tylkonauka.pl/wiadomosc/brytyjski-fizyk-uwaza-ze-ludzka-dusza-jest-tylko-zbiorem-informacji-przechowywanych-na

https://ciekawe.org/2016/08/20/fizyka-kwantowa-na-temat-duszy/

NormalnyyFacett
NormalnyyFacett: Myślę, że jeżeli Bóg i Szatan istnieją, jest to całkowita prawda. Gdyby nie różnice wyznaniowe ludzi całego świata nie byłoby tyle zła we współczesnych czasach. Chodzi mi tutaj o wojny religijne i spieranie się która wiara jest prawdziwa.


Jezus mówił Ja jestem drogą , prawdą i życiem.......zło jest efektem grzechu pierworodnego a nie ilosci religii na świecie.
MariuszMariu
MariuszMariu
  7 czerwca 2018
Eldim
Eldim: Jedną z najbardziej irytujących cech większości ludzi wierzących jest pewność, iż to właśnie ich prawda jest tą właściwą.


A jest jakiś inny Bog , który jest postacią historyczną?? A prawda niestety w oczy kole.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 czerwca 2018

Historia spisywana przez ponad 2000 lat została prawdopodobnie ubarwiona ponad granice rozsądku. Jakiś Jezus być może i chodził po tej ziemi, lecz ze wskrzeszaniem zmarłych, zmienianiem wody w wino oraz chodzeniem po wodzie jest coś ewidentnie nie tak. Dlaczego bóg przemawiał do ludzi jedynie niegdyś w czasach tak odległych, a teraz przestał się odzywać? Obraził się? W czasach współczesnych mamy cuda niestety na miarę "buzię w widzę w tym tęczu".
https://www.youtube.com/watch?v=YxobYlQ_rm4

Podejmujesz wyzwanie?
MariuszMariu
MariuszMariu
  7 czerwca 2018

Złe duchy nienawidzą Chrzescijan a zwłaszcza KK bo wiedzą że pochodzi od Boga. Ta nienawisc zawsze będzie aż do końca świata.

MariuszMariu
MariuszMariu
  7 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: za 3 maja 7450
Eldim
Eldim: Historia spisywana przez ponad 2000 lat została prawdopodobnie ubarwiona ponad granice rozsądku. Jakiś Jezus być może i chodził po tej ziemi, lecz ze wskrzeszaniem zmarłych, zmienianiem wody w wino oraz chodzeniem po wodzie jest coś ewidentnie nie tak. Dlaczego bóg przemawiał do ludzi jedynie niegdyś w czasach tak odległych, a teraz przestał się odzywać? Obraził się? W czasach współczesnych mamy cuda niestety na miarę "buzię w widzę w tym tęczu". https://www.youtube.com/watch?v=YxobYlQ_rm4


A teraz niech Pan udowodni te oszczerstwa na temat Biblii
. Bóg się cały czas komunikuje z ludźmi w cudach i objawieniach, tych zatwierdzonych przez KK jak i prywatnych o których władze koscielne nie były informowane. Skoro Pan wkleił ten link to znaczy że nie ma Pan żadnego pojęcia o cudach ani objawieniach no ale to nie przeszkadza Panu w ich krytyce. To nagranie jest prywatne jakiejs Pani i nigdy nie ujrzało światła dziennego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.