kryss2307
kryss2307
  12 kwietnia 2018 (pierwszy post)

dlaczego nie decydujemy jak długo mamy żyć, i kiedy chcemy umrzeć?!

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14922 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Jest wiele dowodów na zmartwychwstanie Jezusa.

Zacytuje ponownie moją wypowiedz " Chyba nie czytasz z zrozumieniem, pisałem o Bogu nie o Jezusie.
Dyskusję z tobą uważam za THE END
HardStyled83ddd0a
Moderator
bozaowieczka
bozaowieczka
  7 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 3 maja 1065

Skoro Boga nie ma, to w takim razie Szatana też nie ma.:).

MariuszMariu
MariuszMariu
  7 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: za 3 maja 5110
Help
Help: Zacytuje ponownie moją wypowiedz " Chyba nie czytasz z zrozumieniem, pisałem o Bogu nie o Jezusie. Dyskusję z tobą uważam za THE END


To Ty nie rozumiesz, że Trójca Sw. to trzy osoby boskie Bóg Ojciec , Jezus-Syn Bozy i Duch Św.
MariuszMariu
MariuszMariu
  7 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: za 3 maja 5493
Help
Help: Uwiężę w to jak ktokolwiek poda nie zbity dowód,


Jezus się objawiał ale tylko wybranym z posród największych gigantów POKORY a stawianie takich żądań nie ma nic wspólnego z pokorą a jest jej przeciwieństwem
NormalnyyFacett
Posty: 38 (po ~691 znaków)
Reputacja: 14 | BluzgometrTM: 0
NormalnyyFacett
  7 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Mozna i tak , tylko jak długo bedzie Pan uciekał przed prawdą?

Człowieku, a skąd wiesz że twoja wiara katolicka jest prawdziwa? Jest tyle odłamów chrześcijaństwa ile kropli w morzu. Twoja działalność kaznodziejska na forum fotki znalazłaby uznanie wśród Świadków Jehowy, może warto wstąpić w ich szeregi w końcu? Oprócz chrześcijaństwa są jeszcze inne religie, wystarczy spojrzeć na zamieszczony przeze mnie obrazek. W większości z nich pojawia się tylko Bóg i Szatan. Jezus jest uznawany w islamie za proroka tylko, nie za zbawiciela ludzkości. Żydzi też nie uznają Jezusa za mesjasza.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14922 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: to trzy osoby boskie Bóg Ojciec , Jezus-Syn Bozy i Duch Św.

Niech ci będzie...
HardStyled83ddd0a
Moderator
MariuszMariu
MariuszMariu
  7 czerwca 2018
NormalnyyFacett
NormalnyyFacett: Człowieku, a skąd wiesz że twoja wiara katolicka jest prawdziwa? Jest tyle odłamów chrześcijaństwa ile kropli w morzu. Twoja działalność kaznodziejska na forum fotki znalazłaby uznanie wśród Świadków Jehowy, może warto wstąpić w ich szeregi w końcu? Oprócz chrześcijaństwa są jeszcze inne religie, wystarczy spojrzeć na zamieszczony przeze mnie obrazek. W większości z nich pojawia się tylko Bóg i Szatan. Jezus jest uznawany w islamie za proroka tylko, nie za zbawiciela ludzkości. Żydzi też nie uznają Jezusa za mesjasza.


Ale ja się już czuję zmęczony tłumacząc ciągle te same rzeczy. Juz pisałem o tym wczesniej a Pana obrazek to pogranicze herezji i bluźnierstwa
NormalnyyFacett
Posty: 38 (po ~691 znaków)
Reputacja: 14 | BluzgometrTM: 0
NormalnyyFacett
  7 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Ale ja się już czuję zmęczony tłumacząc ciągle te same rzeczy.

Skończ więc dyskusję w tym temacie.
MariuszMariu
MariuszMariu: Juz pisałem o tym wczesniej a Pana obrazek to pogranicze herezji i bluźnierstwa

Nie umiesz przyjąć krytykę innych "na klatę" to tłumaczysz się jakąś "herezją i bluźnierstwem". To w takim razie znajdź mnie i spal na stosie:

MariuszMariu
MariuszMariu
  7 czerwca 2018
NormalnyyFacett
NormalnyyFacett: Skończ więc dyskusję w tym temacie.:


To poskarż sie adminowi żeby go zamkną

A Pan nie jest prowokatorem bo domaga się Pan odpowiedzi na to co już pisałem ale wcześniej?
NormalnyyFacett
Posty: 38 (po ~691 znaków)
Reputacja: 14 | BluzgometrTM: 0
NormalnyyFacett
  7 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: To poskarż sie adminowi żeby go zamkną

Nie muszę tego robić, wystarczy że ty skończysz pisać swoje pseudo-katolickie rozważania.
MariuszMariu
MariuszMariu: A Pan nie jest prowokatorem bo domaga się Pan odpowiedzi na to co już pisałem ale wcześniej?

Nie, nie oczekuję od ciebie żadnej odpowiedzi. Po prostu uważasz się za kogoś nieomylnego jak papież według kościoła katolickiego. Na forum może jesteś anonimowy i możesz sobie pisać co tam chcesz, ale jak już dawałem sygnał wcześniej w świecie realnym nadawałbyś się na Świadka Jehowy, tłumaczyłem dlaczego :)
MariuszMariu
MariuszMariu
  7 czerwca 2018
NormalnyyFacett
NormalnyyFacett: Nie muszę tego robić, wystarczy że ty skończysz pisać swoje pseudo-katolickie rozważania.


Przecież Pan nie ma pojęcia o teologii katolickiej.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 czerwca 2018

Pan z kolei zdaje się pozjadać wszystkie katolickie rozumy.

Podejmujesz wyzwanie?
NormalnyyFacett
Posty: 38 (po ~691 znaków)
Reputacja: 14 | BluzgometrTM: 0
NormalnyyFacett
  7 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Przecież Pan nie ma pojęcia o teologii katolickiej.


Radeczekk93
Posty: 91 (po ~244 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 14
Radeczekk93
  8 czerwca 2018

Jezus mówił żeby nie pobierać jego nauk z żadnych ksiąg....On jest tu i teraz tylko trzeba skasować kody uniemożliwiające kontakt z nim...

MariuszMariu
MariuszMariu
  8 czerwca 2018
NormalnyyFacett
NormalnyyFacett: Człowieku, a skąd wiesz że twoja wiara katolicka jest prawdziwa? Jest tyle odłamów chrześcijaństwa ile kropli w morzu. Twoja działalność kaznodziejska na forum fotki znalazłaby uznanie wśród Świadków Jehowy, może warto wstąpić w ich szeregi w końcu? Oprócz chrześcijaństwa są jeszcze inne religie, wystarczy spojrzeć na zamieszczony przeze mnie obrazek. W większości z nich pojawia się tylko Bóg i Szatan. Jezus jest uznawany w islamie za proroka tylko, nie za zbawiciela ludzkości. Żydzi też nie uznają Jezusa za mesjasza.


KK jest prawdziwy bo pochodzi od Jezusa, świadczą o tym objawienia, cuda eucharystyczne i inne(cud Sw. Januarego, uzdrowienia itd), stygmaty, zmartwychwstanie Jezusa. Ile by podziałow nie było to nie zaprzeczalnym faktem jest że sukcesje apostolską posiadają tylko Katolicy, tzn. papieską ciągłosc od Św.Piotra. Jehowi to sekta która uznaje wszystkich po za samymi nimi heretykami. Po za Chrześcijanstwem nie ma religii, w której Bog objawił sie swoim wyznawcom w sposób fizyczny. Pana obrazek to herezja i to nie tylko teologiczna ale i religioznawcza. Ani KK nie naucza że inne religie pochodza od szatana ani religioznawcy tak nie twierdzą. No może z wyjątkiem buddyzmu, gdzie niektórzy religioznawcy i teologowie uważają Buddyzm za religie okultystyczną. Bog i szatan to domena monoteizmu a nie większosci religii bo w innych religiach nie ma szatana ani Boga, z wyjątkiem hinduizmu gdzie jest ich chyba aż trzech.

NormalnyyFacett
NormalnyyFacett: Nie, nie oczekuję od ciebie żadnej odpowiedzi. Po prostu uważasz się za kogoś nieomylnego jak papież według kościoła katolickiego. Na forum może jesteś anonimowy i możesz sobie pisać co tam chcesz, ale jak już dawałem sygnał wcześniej w świecie .....


Papierz jest tak samo omylny jak każdy człowiek. Jego nie omylnośc dotyczy tylko wypowiedzi ex cathedra,mocą urzedu, ktore dotycza bardzo niewielu spraw.A konkretnie sa to oswiadczenia w sprawie wiary i moralności.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.