ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018 (pierwszy post)

Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum .
Moje dwa typy to :
1 normalny
2 żenada

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Napadłeś na mnie z tym swoim bulterierem i czepiasz się jak rzep

psiego ogona,
o pani, czy to jest samokrytyka?

Konto usunięte
Konto usunięte: A po kiego grzyba mi twoje przeprosiny

no właśnie Lodka po jakiego grzyba go przepraszasz?

Konto usunięte
Konto usunięte: spójrz na wszystko z trochę szerszej perspektywy

tak, właśnie tak, znajdziesz sobie innego, lepszego Jana

Konto usunięte
Konto usunięte: Ha i doczekałem się w końcu drugiego magicznego słowa ,trochę Ci to zajęło ,ale było warto .

"siostro" uważaj, wyczuwam spisek

Konto usunięte
Konto usunięte: Moje magiczne słowa nie są dla ciebie. Możesz sobie czekać do samiutkiej śmierci i nawet 1 dzień dłużej xd Pozwalam xd

wielkie masz serce pani, ale czy nie jesteś zbyt miłościwa?

Konto usunięte
Konto usunięte: O Pani ,aleś Ty milosciwa. Zaszczepiaj dalej swój nowy wizerunek i trzymaj nerwy na wodzy ,a może ludzie uwierzą .

no proszę nawet Jan to zauważył, ma nawet propozycje
Janie czy to "fohma" "tehapii" dla pani?

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze miałem Cię za Meride waleczna ,a nie księżniczkę na ziarnku grochu

Janie, to Walkiria z krwi i kości

Konto usunięte
Konto usunięte: ale wiadomo z wiekiem łatwiej ubolewac nad swym losem ,siły już nie te .

no to już zakrawa na bezczelnośc, Lodka, wiosno kwitnąca, co on ci sugeruje?

Konto usunięte
Konto usunięte: chłopie, nie takie próby i nie takich prowokatorów jak twój bulterier się przechodziło i dało się rady xd

buahahaha, przepraszam

no widzisz chłopie, stara ale jara

Konto usunięte
Konto usunięte: i to realnych, a nie jakiego pajaca, czy pacynkę. To że ty ironię odbierasz jako zdenerwowanie, to twój problem

no i widzisz Janie, nie szum, nie szum bo cię wytną

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wątpię ,trzema wpisami podejrzewam ,ze zjednalas sobie połowę forum . Ludzie mają krótką pamięć ,albo wierzą w resocjalizacje

Houston, we've had a problem

Konto usunięte
Konto usunięte: Na mój argument ty możesz wystawić 100 kontr ale jak narazie, to ten twój bulterier spuścił grzecznie uszy po sobie i odmaszerował.Zero kontr tylko próby ominięcia tematu i rozpaczliwe szukanie tematu pobocznego. Gdzież go masz?

schował , ale pamiętaj to poufne info

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo widzisz ,prawo jest jak płot ,lew przeskoczy ,wąż się slizgnie między sztachetkami ,a bydło stoi

cóż za celna riposta, Janie, Jan potrafi myśleć

Konto usunięte
Konto usunięte: O babajage Ci chodzi ? Nie znam kobity . Nic ponadto ze ma układy z zębuszką .

ależ skąd, o Jasia i Małgosię

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam kobity


kłamie, no co za żmiję wychowałam na swym łonie, własną piersią wykarmiłam

Konto usunięte
Konto usunięte: Nic ponadto ze ma układy z zębuszką .


trzymaj języka za zębami

Janie, taniec godowy czas zacząć
łap i potraktuj to jako materiał instruktażowy
https://www.youtube.com/watch?v=g9G458GuB8c
nie dziękuj

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  6 kwietnia 2018

Lodka, ochłoń i przestań się pultać, Jaga ta zołza, cały czas pół kroku p/tobą
"siostro" czekam na ciebie z niercierrrpliwością, pa

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 kwietnia 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: rozumiem, że wyznajesz zasadę, że cel uświęca środki, ale czy zawsze i za każdą cenę?

Możliwe, że zle się wyslowilam lub zle mnie zrozumialas. Jestem całkowicie przeciwko jego polityce i bezwzglednosci. Cieszyłabym się jak dziecko na Mikołajki gdyby ta gnida umarła.
Po prostu fascynuje mnie to, że taki mały zakompleksiony człowiek tak wiele osiągnął i jego imię zna i będzie pamiętał cały świat.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
ASZABENE
ASZABENE
  6 kwietnia 2018

Te Jadzia ,a co Ty tutaj za parrtzantke odstawiasz ? Lepiej w siakieś wilcze doły zainwestuj ,bo podjazdówką nie wiele osiągniesz. Układ sił się zmienił ,przyczajony tygrys ukryty smok ,to nie te czasy.

RedRiding
RedRiding
  6 kwietnia 2018

"Jaćka, najlepiej gdybyś kopanie mnie w dupe zaczęła od tego tematu i merytorycznie odniosła się do tematu któy sama zapoczątkowałaś zamiast pitolić o Jasiu Fasoli. Różnica między wami taka, że inteligentny facet udaje głupka, podczas kiedy taki głupek jak ty, próbuje udawać inteligentną osobę xd

RedRiding
RedRiding
  6 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Po prostu fascynuje mnie to, że taki mały zakompleksiony człowiek


Nigdy nie był zakompleksiony. Putin, to typ wojownika+ znajomości uczyniły go tym, czym jest obecnie
RedRiding
RedRiding
  6 kwietnia 2018

Skąd o tym wiemy? Putin to właściciel czarnego pasa w karate. By osiągnąć takie wyniki potrzeba czasu, wytrwałości, dyscypliny i systematyczności. Putin wie, jak wyprowadzić cios, by skutecznie unieszkodliwić i zastraszyć przeciwnika. Swoje umiejętności sportowe, przenosi na arenę polityki, również międzynarodowej. Posiada w rękach broń i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. To tyle z psychologii Putina xd

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie był zakompleksiony. Putin, to typ wojownika+ znajomości uczyniły go tym, czym jest obecnie

Troche mnie moze ponioslo z tym przymiotnikiem. To przez to, ze moim zdaniem tylko niedowartosciowani ludzie wyzywaja sie na innych i daza po trupach do celu. Tyle krwii ma przelanej na rekach i ciagle mu malo.
Konto usunięte
Konto usunięte: Putin wie, jak wyprowadzić cios, by skutecznie unieszkodliwić i zastraszyć przeciwnika. Swoje umiejętności sportowe, przenosi na arenę polityki, również międzynarodowej. Posiada w rękach broń i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Wlasnie to mialam na mysli piszac, ze go podziwiam i mnie fascynuje jako czlowiek. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding
RedRiding
  6 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Troche mnie moze ponioslo z tym przymiotnikiem. To przez to, ze moim zdaniem tylko niedowartosciowani ludzie wyzywaja sie na innych i daza po trupach do celu. Tyle krwii ma przelanej na rekach i ciagle mu malo.


Wykorzystuje swoją przewagę. To nie jest typ, który temu co na dechach, życie daruje. Raczej skręci mu kark. W tym sporcie nie ma pojęcia litości i on go nie zna. Głównie w stosunku do słabszego którego traktuje jak mięso armatnie
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wykorzystuje swoją przewagę.

Rodzi sie tylko jedno pytanie: w jakim celu? Gosc, ktory osiagnal juz wiele. Pieniedzy na koncie pozazdrosci mu Madonna, jest setny raz prezydentem poteznego kraju. Ma wszystko i nic. Jesli bylby zdrowy psychicznie to by rozumial, ze czas zejsc ze sceny.
Czyli on to robi tylko dla atencji, dowartosciowania sie. Mam wrazenie, ze w mlodosci musial dobrze dostac po dupie, ze jest obrazony na ccaly swiat i widzi tylko swoj nos. Takie to niskie, brzydkie... kompleksy leczy mlodymi dziewczynami i krwia ludzi. Zdrowy to on nie jest.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding
RedRiding
  6 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Rodzi sie tylko jedno pytanie: w jakim celu?


Fascynuje, pociąga i interesuje go tylko władza. Władza nad przeciwnikiem. Bezwzględna wygrana. Kasa to tylko dodatkowa nagroda. Takie treningi wykańczają człowieka fizycznie, dlatego on nie zna pojęcia litości, bo nie miał jej nawet dla siebie samego. Jeżeli stajesz na ringu i naprzeciw siebie masz równego sobie zawodnika, który kark może skręcić Tobie, Twoja psycha poddana jest niebywałemu stresowi. Opanować go potrafią tylko najbardziej wytrzymali, najlepsi z najlepszych. Wszystko to daje mam Putina. Politykę wewnętrzną i kolejne ruchy na arenie międzynarodowej traktuje jako sprawdzian swojej wytrzymałości fizycznej i psychicznej testując przeciwników.
RedRiding
RedRiding
  6 kwietnia 2018

Putin wywodzi się z biednej rodziny. Wychowywała go sama matka, ojca nie znał. Bardzo często, by przetrwać i przeżyć brał udział w nielegalnych walkach. Jego umiejętności+ wojsko + szemrane kontakty = szacunek ulicy. To dało mu fotel prezydenta, a jako prezydent 2 światowej potęgi militarnej, władzę na światem. To nie Ameryka rozgrywa Putina, tylko Putin Amerykę

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 kwietnia 2018

Xd niedlugo sie okaze ze obie wiedza o Putinie wiecej niz on sam o sobie xd a prawda jest taka ze dba o to by Rosja nie byla traktowana jak dojna krowa i kazdy sie z tym liczyl

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Fascynuje, pociąga i interesuje go tylko władza. Władza nad przeciwnikiem. Bezwzględna wygrana. Kasa to tylko dodatkowa nagroda. Takie treningi wykańczają człowieka fizycznie, dlatego on nie zna pojęcia litości, bo nie miał jej nawet dla siebie samego. Jeżeli stajesz na ringu i naprzeciw siebie masz równego sobie zawodnika, który kark może skręcić Tobie, Twoja psycha poddana jest niebywałemu stresowi. Opanować go potrafią tylko najbardziej wytrzymali, najlepsi z najlepszych. Wszystko to daje mam Putina. Politykę wewnętrzną i kolejne ruchy na arenie międzynarodowej traktuje jako sprawdzian swojej wytrzymałości fizycznej i psychicznej testując przeciwników.

Mam wrazenie, ze jestes jego psychologiem. Taki obraz narysowalas. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.