ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018 (pierwszy post)

Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum .
Moje dwa typy to :
1 normalny
2 żenada

RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Putin byl i jest swiadomy tego, ze to on stawia warunki i jakiekolwiek nalozone sankcje to tylko na papierze i kazdy sie go boi na tyle, ze nikt sie nie sprzeciwi.


Nie ma powodu by ktoś się go musiał bać, bo tam większość firm i polityków niemieckich ma swoje udziały i robi swoje interesy
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Co sie dziwisz? XXI wiek, kto by sobie dupe zawracal wojskiem i zrobieniem z rozwydrzonych chlopaczkow mezczyzn.


Kult Niezłomnych+ każdy chłopczyk bawił się w wojnę( ja też, jak przystało na chłopczycę :D) i mamy bum naboru młodych ludzi do OT
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: większość firm i polityków niemieckich ma swoje udziały i robi swoje interesy

Sama piszesz o pierwszym powodzie do strachu jesli Putin sie rozmysli i zakreci kran ze zlota zyla.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Sama piszesz o pierwszym powodzie do strachu jesli Putin sie rozmysli i zakreci kran ze zlota zyla.


Już przykręcił Ukrainie i Wielkiej Brytanii po aferze ze Skripalem. Ukraina wzięła z Gazoportu Świnoujście. WB z Kataru. Europa, musi się jak zwykle, obudzić z ręką w nocniku
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kult Niezłomnych+ każdy chłopczyk bawił się w wojnę( ja też, jak przystało na chłopczycę :D) i mamy bum naboru młodych ludzi do OT

Czasy sie zmieniaja, priorytety ludzi rowniez.
Kto by pomyslal 20 lat temu, ze mezczyzni moga czesciej odwiedzac fryzjera i kosmetyczke niz plec piekna? Ze swobodne spodnie zamienia na kawalek materialu opinajacego im chude nozki i gabaryty?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Już przykręcił Ukrainie i Wielkiej Brytanii po aferze ze Skripalem. Ukraina wzięła z Gazoportu Świnoujście. WB z Kataru. Europa, musi się jak zwykle, obudzić z ręką w nocniku

Dlatego pisze, ze boja sie go jakby to smiesznie nie brzmialo. Osiagnal swoj cel, Rosja to potega i prezydent ma wladze i ukryte asy w rekawie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Dlatego pisze, ze boja sie go jakby to smiesznie nie brzmialo. Osiagnal swoj cel, Rosja to potega i prezydent ma wladze i ukryte asy w rekawie.


Sam fakt posiadania broni atomowej, chemicznej i nieobliczalność Putina wzbudza respekt Europy. Niemiecka armia w rozsypce, to samo francuska i kogo w Europie ma się bać Putin? Pozostają nam bazy NATO i próba odbudowy własnego potencjału+ ciche liczenia na to, że Putin się nie rozmyśli i z wojną poczeka
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Kto by pomyslal 20 lat temu, ze mezczyzni moga czesciej odwiedzac fryzjera i kosmetyczke niz plec piekna? Ze swobodne spodnie zamienia na kawalek materialu opinajacego im chude nozki i gabaryty?


Ten kawałek materiału opinający ich zniewieściałe gabaryty, widok przyprawiający mnie o mdłości xd
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018

Dziękuje za kulturalną, merytoryczną dyskusje i wymianę poglądów. Dobranoc 270b

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Sam fakt posiadania broni atomowej, chemicznej i nieobliczalność Putina wzbudza respekt Europy. Niemiecka armia w rozsypce, to samo francuska i kogo w Europie ma się bać Putin? Pozostają nam bazy NATO i próba odbudowy własnego potencjału+ ciche liczenia na to, że Putin się nie rozmyśli i z wojną poczeka

Dokladnie. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten kawałek materiału opinający ich zniewieściałe gabaryty, widok przyprawiający mnie o mdłości xd

Jak kazda normalna kobiete, a potem zale wylewaja w internetach.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje za kulturalną, merytoryczną dyskusje i wymianę poglądów. Dobranoc

Dziekuje rowniez za milo spedzony czas ;-). Spokojnej nocy.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje za kulturalną, merytoryczną dyskusje i wymianę poglądów

och, jak "kulturnie"

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziekuje rowniez za milo spedzony czas ;-).

ach, jak przyjemnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobranoc

karaluchów na noc

Konto usunięte
Konto usunięte: Spokojnej nocy.

tylko niech wilk nie "wyskocy" (motto Lodzi rozwiewa wszelkie wątpliwości)

cóż za słodkie picie z dzióbków, cóż za przyjażń "królowy" z podludziem czyli gmin na piedestale,

Wczorajsza, gratuluje "awanzzzu"
Lodzisławo, toż to braterstwo pełną gębą

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: "Jaćka, najlepiej gdybyś kopanie mnie w dupe zaczęła od tego tematu i merytorycznie odniosła się do tematu któy sama zapoczątkowałaś zamiast pitolić o Jasiu Fasoli. Różnica między wami taka, że inteligentny facet udaje głupka, podczas kiedy taki głupek jak ty, próbuje udawać inteligentną osobę xd

analiza ogólna
no problem, jestem gotowa

analiza szczegółowa
Konto usunięte
Konto usunięte: "Jaćka, najlepiej gdybyś kopanie mnie w dupe zaczęła od tego tematu i merytorycznie odniosła się do tematu któy sama zapoczątkowałaś

spoko, będę w niedzielę, skrzyżujemy swe szpady,

analiza fragmentaryczna
Konto usunięte
Konto usunięte: zamiast pitolić o Jasiu Fasoli

zdecydowanie wolę Jasia i Małgosię, wiesz, w końcu nick mnie do czegoś zobowiązuje,
ale ty nie krępuj się, pitol dalej o Jasiu Fasoli

Konto usunięte
Konto usunięte: Różnica między wami taka, że inteligentny facet udaje głupka, podczas kiedy taki głupek jak ty, próbuje udawać inteligentną osobę xd

"siostro", pamiętaj o granej roli, emocje krótko za pysk bo znowu zaliczysz wtopę
z poważaniem
nie będąca ale udająca inteligentną osobę Baba Jaga

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Te Jadzia ,a co Ty tutaj za parrtzantke odstawiasz ? Lepiej w siakieś wilcze doły zainwestuj ,bo podjazdówką nie wiele osiągniesz. Układ sił się zmienił ,przyczajony tygrys ukryty smok ,to nie te czasy.

Janie, Jan na tę chwilę wie tylko tyle, że ma dupę w tyle,

w takim razie rezygnuję z przyczajonego tygrysa i ukrytego smoka, stawiam na konia trojańskiego,
dziękuję Janowi za info

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  7 kwietnia 2018

no to do miłego, zmykam, pa

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018

Miałaś tydzień czasu na przygotowanie się do tematu i dalej prosisz o przesunięcie?! Wszak zapomniałam, że w czasie kiedy normalni ludzie pracują, siedzą w szkole, to bezczasowa "Jaćka" pitoli na fotce xd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.