ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018 (pierwszy post)

Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum .
Moje dwa typy to :
1 normalny
2 żenada

RedRiding
RedRiding
  6 kwietnia 2018

Pokaż mi człowieka, powiem Ci kim jest :) Jeżeli pomyliłam się w jego ocenie, stawiam Ci piwo xd Podziemny ring, to nie jest kaszka z mlekiem. Tam walczy się o życie i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Putin w ten sam sposób traktuje i uprawia politykę

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
wpis jest ukryty
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli pomyliłam się w jego ocenie, stawiam Ci piwo xd

Nie, nie zaprzeczam Twojej teorii. To wiele wyjasnia i latwiej mi teraz zrozumiec jego dzialania.
Ma juz 66 lat na karku, wiec zostaje mi nadzieja, ze kiedys odpusci i nie umrze na tronie.
Nienawidze go tylko i wylacznie przez jego dzialania w stosunku do Ukrainy, reszta jego polityki miedzynarodowej mnie nie interere.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 kwietnia 2018

Modki pozeraja z glodu posty, macie tu 5zl na chleb

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 kwietnia 2018

Wiem ze bieda nie wybiera ale troche godnosci

RedRiding
RedRiding
  6 kwietnia 2018

Ukraina sama jest sobie winna. Przez swój sposób uprawiania polityki międzynarodowej, odradzający się kult UPA, i zadziorność wobec sąsiadów w tym Polski, powoli zostaje sama.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ukraina sama jest sobie winna.

Tutaj bym sie klocila. Putina zabolal ten fakt, ze Ukraina probuje wyjsc do ludzi i pcha sie do UE.
On natomiast marzy o powrocie do zwiazku radzieckiego i wladzy absolutnej. Konkretnie boli mnie fakt tej wojny rozpetanej w XXI wieku gdzie cywilizowane panstwa zalatwiaja problemy w inny sposob.
Co do polityki w stosunku do innych panstw to sie zgadza. Po prostu nie ma komu wziac ten kraj w swoje rece, a co nowy prezydent to przychodzi do koryta aby sie najesc i w dupie ma panstwo.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Tutaj bym sie klocila. Putina zabolal ten fakt, ze Ukraina probuje wyjsc do ludzi i pcha sie do UE.


Ukraina z Banderą nie wejdzie, ani do UE, ani NATO. O tym możecie zapomnieć!

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: On natomiast marzy o powrocie do zwiazku radzieckiego i wladzy absolutnej. Konkretnie boli mnie fakt tej wojny rozpetanej w XXI wieku gdzie cywilizowane panstwa zalatwiaja problemy w inny sposob.


Putin dostał co chciał, Krym. I co mu zrobiliście? Nic. A teraz popatrz jak was ładnie załatwia waszą własną bonią. Zaanektowany Krym, oddzielił od was morderców i banderowców murem, bo podobno zagrażacie rdzennym mieszkańcom Krymu, obywatelom Rosji.
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Co do polityki w stosunku do innych panstw to sie zgadza. Po prostu nie ma komu wziac ten kraj w swoje rece, a co nowy prezydent to przychodzi do koryta aby sie najesc i w dupie ma panstwo


I tyle w tym temacie. Poroszenko to nie mąż stanu, tylko mąż swojej żony. Nie potrafi zapanować nad chaosem pomajdanowym który jak coraz więcej źródeł na to wskazuje, był pomysłem zachodu i mieliście być tanią siłą roboczą dla Niemiec i Niemieckim satelitą, kolejną ich kolonią. Gdzie teraz są Niemcy? Budują z Putinem Nord Stream 2 i mają w nosie sankcje nałożone na Putina
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ukraina z Banderą nie wejdzie, ani do UE, ani NATO. O tym możecie zapomnieć!

Nie krzycz, bo i tak mnie glowa boli.
Szczerze mowiac to wiekszosc spoleczenstwa wcale sie tam nie pcha. :mrgreen:
Pokaz mi plusy jakie otrzymala Polska od czasow wejscia do UE.
Konto usunięte
Konto usunięte: Putin dostał co chciał, Krym. I co mu zrobiliście? Nic. A teraz popatrz jak was ładnie załatwia waszą własną bonią. Zaanektowany Krym, oddzielił od was morderców i banderowców murem, bo podobno zagrażacie rdzennym mieszkańcom Krymu, obywatelom Rosji.

Czemu piszesz per wy? Czy ja wygladam za osobe, ktora interesuje los tego panstwa? Najzwyczajniej w swiecie szkoda mi ludzi ginacych za ten kraj. Szkoda mi mlodych chlopcow, ktorzy nie dozyli 20stu lat i byli zmuszeni bez wojska, bez jakiekolwiek przygotowania isc na wojne.
Celem Putina nie byl Krym, o nie. On mial nadzieje, ze tym dzialaniem sprowokuje Ukraine do rozpetania wielkiej wojny i walki o swoje. Po zniesieniu wiz dla Ukrainy Wladimir nie wytrzymal psychicznie i zdecydowal sie na ukaranie swojego bylego sojusznika.
On mial nadzieje na wiekszy profit, ale wszystko jeszcze przed nami. Co do mieszkancow Krymu - to zdecydowanie zakorzenieni obywatele Rosji, ci co nie zgadzali sie z ta polityka - dawno stamtad uciekli na zachod Ukrainy gdzie wojna nawet nie pachnie. Wiec czy tak bardzo zalatwil Ukraine to nie powiedzialabym, nie zal mi tego miasta jesli rdzenni mieszkancy nie sa patriotami panstwa, w ktorym mieszkali wiele lat.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018

Jedyna Polska wyciągnęła do was pomocną dłoń i co zrobili wasi politycy? Napluliście na nią, opinia społeczna szaleje i nie odpuści partii rządzącej jakichkolwiek z Wami układów. Niemcy Was olali, świat o Was zapomniał. Macie nad sobą tylko cień Putina,a pod sobą glebę. Jeżeli nic nie zmieni się w Waszej polityce zagranicznej, nie zostanie należycie rozliczone ludobójstwo Polaków na Kresach, Putin połknie was jak płotkę i tyle mu zrobicie co ona rekinowi

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potrafi zapanować nad chaosem pomajdanowym który jak coraz więcej źródeł na to wskazuje, był pomysłem zachodu i mieliście być tanią siłą roboczą dla Niemiec i Niemieckim satelitą, kolejną ich kolonią. Gdzie teraz są Niemcy? Budują z Putinem Nord Stream 2 i mają w nosie sankcje nałożone na Putina

Od roku nie interesuja sie ani polityka ani tym co dzieje sie na Ukrainie.
Nie znam swiezych informacji ani plotek wiec nie bede negowac Twojego zdania.
Putin byl i jest swiadomy tego, ze to on stawia warunki i jakiekolwiek nalozone sankcje to tylko na papierze i kazdy sie go boi na tyle, ze nikt sie nie sprzeciwi.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyna Polska wyciągnęła do was pomocną dłoń i co zrobili wasi politycy? Napluliście na nią, opinia społeczna szaleje i nie odpuści partii rządzącej jakichkolwiek z Wami układów. Niemcy Was olali, świat o Was zapomniał. Macie nad sobą tylko cień Putina,a pod sobą glebę. Jeżeli nic nie zmieni się w Waszej polityce zagranicznej, nie zostanie należycie rozliczone ludobójstwo Polaków na Kresach, Putin połknie was jak płotkę i tyle mu zrobicie co ona rekinowi

Skoncz juz Redka z tym per wy. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding
RedRiding
  7 kwietnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Czy ja wygladam za osobe, ktora interesuje los tego panstwa


Napisałaś to w taki sposób że zrozumiałam, że jesteś rodowitą Ukrainką
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Szkoda mi mlodych chlopcow, ktorzy nie dozyli 20stu lat i byli zmuszeni bez wojska, bez jakiekolwiek przygotowania isc na wojne.


No popatrz się, a tak neguje się u nas powstanie obrony terytorialnej i tego, że jakiegoś chłoptasia w rurkach nauczą odróżniać lufę karabinu, od kawałka rury melioracyjnej
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałaś to w taki sposób że zrozumiałam, że jesteś rodowitą Ukrainką

Korzenie mam pol na pol. Stad te wypowiedzi.
Konto usunięte
Konto usunięte: No popatrz się, a tak neguje się u nas powstanie obrony terytorialnej i tego, że jakiegoś chłoptasia w rurkach nauczą odróżniać lufę karabinu, od kawałka rury melioracyjnej

Ludzie w dzisiejszych czasach nawet nie mysla o tym, ze moze spotkac ich taki los i bedzie taka potrzeba.
Co sie dziwisz? XXI wiek, kto by sobie dupe zawracal wojskiem i zrobieniem z rozwydrzonych chlopaczkow mezczyzn.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.