jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 marca 2018 (pierwszy post)

Dobry wieczor,
z braku laku porozmawiajmy.

Q: Co sadzicie o "Ograniczenie i zakaz handlu w niedziele" ?
Takie mnie dzisiaj refleksje naszly, ze to jednak dobry chwyt marketingowy dla sklepow.
Kolejki jak przed swietami, ludzie wyrywaja sobie z rak chleb i stoja w kolejkach godzinami tj. jutro mial sie skonczyc swiat.
Najlepsze jest to, ze sklepy zamkniete jeden dzien - a ludzie robia zapasy tygodniowe. Dlaczego?
Stojac przed wyborem ilosci towaru w koszyku wola wziac wiecej, bo jutro zamkniete.. i zaczyna sie stres, a jak nam jutro braknie to nie bedzie gdzie kupic! W poniedziales wyrzuce ten chleb bo potrzebujemy tylko 2 na weekend, a kupilismy 3. Lepiej miec gwarancje, ze nie zabraknie.
Tak sie sklepy buntowaly, a szczerze mowiac czuja opustoszenie na polkach. Taka ironia losu.
No i wlasciele stacji benzynowych ryja zlota zyle zlota.

Moze troche generalizuje, bo to lubie.. ale fakt zostaje faktem.
Zdanie wsrod Polakow jest podzielone, chociaz jesli chodzi o mnie to nie mam nic przeciwko.
Jestem zdania, ze 6 dni w tygodniu wystarczy dla zrobienia zakupow. Jasne, ze gorzej dla pracujacych w soboty do pozna... dla nich zostaja te "czynne niedziele".

Q434252: Odczuwasz jakies zmiany?
Q5536336: Za czy przeciw?


Pozdrawiam tych, ktorych znam. :mrgreen:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Mobster
Mobster
  17 marca 2018
Mobster
Mobster: o to kto tu w koń nie wiem kto to jest cu ma rację. Odbijam więc do redarrow, choć

kto tu w końcu ma rację. *
redarrow
redarrow
  17 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Widze że jestes za prosty na dyskusje. Twoje myślenie ogranicza sie tylko do PiS i PO. Podyskutuj z redarrow bo widze że nadajecie na tych samych falach.


Czuję się wywołana do tablicy, więc ci "zagraniczniku" z Londynu odpowiem. Nic mnie tak nie wkur... jak tchórze twojego pokroju, którzy mieli zbyt małe jaja by tutaj zostać i zapierd... na pkb zachodu i na tego typu portalach chcą o nas decydować, to po 1! Po 2 głąbie! w całej UE obowiązuje zakaz handlu w niedzielę poza krajami w tzw bloku wschodnim. Chcesz się wykazać? Załóż sklep i zapier... nawet 24/24 bo tego nikt ci syjonisto bez jaj nie zabrania. Po 3 mały wróblu jest to jeden z niespełnionych postulatów górniczej Solidarności
redarrow
redarrow
  17 marca 2018

A teraz wypier... na zmywak do londyńskiego żydka

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 marca 2018

Ty chyba pragniesz blowjoba,myle sie ?

redarrow
redarrow
  17 marca 2018
AmongUs
AmongUs: Ty chyba pragniesz blowjoba,myle sie ?


ciebie chyba dawno żaden Szwed nie przedymał xd Zapomniałam że Szwedów już nie ma i musisz dać capowi xd
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 marca 2018

Ale szwedom to mozesz naskoczyc ty poprawna politycznie zmijo a gdzie norwedzy i Nowegia to sie naucz xdddd

redarrow
redarrow
  17 marca 2018

Tak radykalnie, zradykalizowana ze mnie nacjonalistka! I co mi zrobisz tępy ciuliku?!

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 marca 2018

Nie zblizaj sie do kibla bo cie ktos w nim spusci xdd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 marca 2018

Albo trudno sam to zrobie

redarrow
redarrow
  17 marca 2018

z głąbem twojego pokroju myślącym cyckiem, bo mózgu nawet rezonans elektromagnetyczny nie wyszukuje, dyskutować nie zamierzam!

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 marca 2018

Elektorat PIS-u przemowił ;D :D :D :D :D Typowe bydło. Proszę nie obrażać nacjonalistów :)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 marca 2018

Tez sie ciesze ze udalo mi sie twoje zwloki przywrocic do zycia, baba zgaga bedzie zachwycona , ladne cycki i tylek tez niczego sobie tak btw xd

redarrow
redarrow
  17 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Elektorat PIS-u przemowił ;D :D :D :D :D Typowe bydło. Proszę nie obrażać nacjonalistów :)


Ty i nacjonalista xd kur... piekło zamarzło
redarrow
redarrow
  17 marca 2018
AmongUs
AmongUs: Tez sie ciesze ze udalo mi sie twoje zwloki przywrocic do zycia, baba zgaga bedzie zachwycona , ladne cycki i tylek tez niczego sobie tak btw xd


Ja przynajmniej cycki i tyłek mam ładny xd Ciebie Pan Bóg stworzył bo miał gorszy dzień
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 marca 2018

Pieklo cie dopiero czeka a ja bede tam luckiem i placzem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.