jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 marca 2018 (pierwszy post)

Dobry wieczor,
z braku laku porozmawiajmy.

Q: Co sadzicie o "Ograniczenie i zakaz handlu w niedziele" ?
Takie mnie dzisiaj refleksje naszly, ze to jednak dobry chwyt marketingowy dla sklepow.
Kolejki jak przed swietami, ludzie wyrywaja sobie z rak chleb i stoja w kolejkach godzinami tj. jutro mial sie skonczyc swiat.
Najlepsze jest to, ze sklepy zamkniete jeden dzien - a ludzie robia zapasy tygodniowe. Dlaczego?
Stojac przed wyborem ilosci towaru w koszyku wola wziac wiecej, bo jutro zamkniete.. i zaczyna sie stres, a jak nam jutro braknie to nie bedzie gdzie kupic! W poniedziales wyrzuce ten chleb bo potrzebujemy tylko 2 na weekend, a kupilismy 3. Lepiej miec gwarancje, ze nie zabraknie.
Tak sie sklepy buntowaly, a szczerze mowiac czuja opustoszenie na polkach. Taka ironia losu.
No i wlasciele stacji benzynowych ryja zlota zyle zlota.

Moze troche generalizuje, bo to lubie.. ale fakt zostaje faktem.
Zdanie wsrod Polakow jest podzielone, chociaz jesli chodzi o mnie to nie mam nic przeciwko.
Jestem zdania, ze 6 dni w tygodniu wystarczy dla zrobienia zakupow. Jasne, ze gorzej dla pracujacych w soboty do pozna... dla nich zostaja te "czynne niedziele".

Q434252: Odczuwasz jakies zmiany?
Q5536336: Za czy przeciw?


Pozdrawiam tych, ktorych znam. :mrgreen:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Najlepsze jest to, ze sklepy zamkniete jeden dzien - a ludzie robia zapasy tygodniowe. Dlaczego? Bo to banda idiotów. Zakaz jest łatwy do obejścia, a po drugie czym różnią się ludzie pracujący np w restauracji od tych ze sklepu? nie mają rodzin?


Bandą idiotów są ci ktorzy myślą że to jest robione dlatego zeby ludzie mieli czas na bycie z rodzinami. Jest to prosty zabieg majacy na celu uderzenie w supermarkety ktorych wlascicielami są zagraniczne korporacje. Ciag dalszy wojenki PiSowsko światowej.
Skoro sami wiecie ze mozna to doskonale obejść to to nie ma najmniejszego sensu.
Dokladnie... a co inni ludzie nie mają rodzin ? a co z tymi którzy sa singlami ? studentami ? czy pracuja na takie zmiany bo im sie to podoba ? Handel nie powinien być niczym ograniczany. W przeciwnym razie stwarza się państwo opresyjne które mówi co i kiedy mozna.
Narzekanie ? W Polsce jest na co narzekać a najgorsze jest to ze ludzie myśla że tak powinno być i nic z tym nie robią. Wiekszosc idzie za władzami jak cielęta bo uwazaja ze to są elity i ze oni są mądrzejsi.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  17 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem wredny a przy tym piszę prawdę. Na tym polega mój geniusz. Nigdy nie byłem od komplementów, to wiedz.

No juz tak sobie nie wlewaj, to ze pare razy Ci sie udalo jeszcze o niczym nie swiadczy. :ziober2:
Nigdy zadnego nie dostalam, ciezko sie nie domyslic. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Lalkami voodoo? Ciekawe. Wiem, że nie zawsze. Dobrze, że jeszcze cokolwiek dochodzi....

To nie wiedziales, ze znam sie na bialej magii? Wszystko sie da, zalezy od tego co myslisz w danym momencie gdy masz lalke w raczkach. :ninja:
Bawisz mnie obrazajac jednoczesnie, jak Ty to robisz? Rzeczywiscie geniusz. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz być szczera. Strasznie nieudolnie się w niego bawisz. A jacy?

Nie musze chciec, zawsze jestem.
Aby nabrac doswiadczenia trzeba probowac.

Ludzie, ktorzy nie potrafia sie potem odnalezc w swiecie bo mysla, ze wszystko im wolno i sa krolami zycia.
Troche dyscypliny jeszcze nikomu nie zaszkodzilo, to ksztaltuje nasza osobowosc w przyszlosci.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Erf
Erf
  17 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie nazwalabym Cie kobieta gdybys nie marudzila. Mamy to genetycznie zalozone, ale to nie to samo co marudzenie na malo istotne tematy lub rzeczy, na ktore nie mamy wplywu... lub dla stylu zycia :-D.

No to tak nie, jest dostatecznie dużo przykrości, żeby ich samemu dokładać. Ciekawe czemu niektórzy się tak w tym lubują. :D

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Dziennikarka? Bo to by wiele wyjasnialo :-D. Nie powiedzialabym, ze to jedyny powod. Wystarczy miec troche wiecej oleju w glowie, niz srednio zaopatrzony czlowiek i to wypaczone postrzeganie od razu nas dosiega. Co sie dziwic, jesli XXI wiek to epoka kultu ciala, bycia fit i instagramow. Ludzie zapominaja, ze istnieja ksiazki i zycie ogranicza sie do internetu. Mdli mnie od tych zdjec robionych sto razy dziennie i sprzedawania swojej prywatnosci. Co tu duzo mowic o mentalnym rozwoju i postepie z etapu "nascie" jak ludzie nie czuja takiej potrzeby. Trzeba wygladac i tyle. Stad ten moj ww. wniosek. Kazdy chce byc kul i probuje dorownac innym. Szkoda, ze szukaja idealow tak nisko. :-D

Ładnie się to nazywa "Specjalista ds SEO" i "Copywriter", przynajmniej tak miałam wpisane dotąd w stopce maila. ;-D
No tak, niestety jest tak jak piszesz, jakoś ludzie mają dziwne priorytety i ideały. Mam też wrażenie, że ludzie żyją jakby w jakichś simsach, może przez to, że życie się faktycznie znacznie przecisnęło w czeluści internetu i dla wielu najważniejsze jest to, jak ono wygląda w nim. :D
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ty bys chciala od razu powazniejsza rozmowe, ja marze o zwyklej wymianie zdan i niestety ostatnio mi do tego daleko. Nawet w pracy jestem pod tym wzgledem ograniczona, to dopiero przykre. :-D

Dementuję. Lubię też popierdzielić o głupotach. Problem jest raczej nie w tym o czym z kimś można porozmawiać, tylko z kim. ;D Ale Ty mam wrażenie, że łatwo sobie zjednujesz rozmówców, to byle trafić na dobrą osobę. :D
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Serio chrupiace? To mi teraz odkrylas nowe zycie. A jesli pobawic sie w mikrofali? I rozmrozi sie szybciej, tylko raczej zrobi sie z tego kamien zamiast chrupiacego dania :-D. Juz wole spacer do sklepu niz wstawanie 2 godz. wczesniej aby zaczac szykowac sniadanie. Wcale to nie opcja dla leniwych. Myslalam, ze wiecej ich wcinasz dziennie.

Powinno być ok, tylko na niskiej temperaturze. Buły w piekarniku rozmrażałam na około 50 stopniach i w kilka minut były super. W mikrofali też powinno być ok, tylko na właśnie niskiej mocy. A nawet chyba są programy rozmrażania. :D To trzeba by było potestować. Ja nie mam takiego urządzenia tu niestety. :D

Do śniadania to wyciągam właśnie dlatego buły w nocy. I rano są dużo świeższe, niż gdybym pominęła ich zamrożenie i rozmrażanie. No ale wiadomo, jak sie komuś chce iść do piekarni to pewnie mimo wszystko będą lepsze świeże. :D
kx2
kx2
  17 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: No juz tak sobie nie wlewaj, to ze pare razy Ci sie udalo jeszcze o niczym nie swiadczy. Nigdy zadnego nie dostalam, ciezko sie nie domyslic.

Skoro piszesz kilka razy, to jak na Ciebie to wiele.
A no tak. :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: To nie wiedziales, ze znam sie na bialej magii? Wszystko sie da, zalezy od tego co myslisz w danym momencie gdy masz lalke w raczkach. Bawisz mnie obrazajac jednoczesnie, jak Ty to robisz? Rzeczywiscie geniusz.


A jak nazywałem wiedźmą, to się zapierało. Nic dobrego, zapewne.
Już zaprzestaję. :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie musze chciec, zawsze jestem. Aby nabrac doswiadczenia trzeba probowac. Ludzie, ktorzy nie potrafia sie potem odnalezc w swiecie bo mysla, ze wszystko im wolno i sa krolami zycia. Troche dyscypliny jeszcze nikomu nie zaszkodzilo, to ksztaltuje nasza osobowosc w przyszlosci.


Czasem omijasz prawdę.
Nie każdy jest do tego stworzony. :(

Tworzysz obrazy ale Matejki czy Kossaka to tu nie widzę. :ninja:
Mobster
Mobster
  17 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Bandą idiotów są ci ktorzy myślą że to jest robione dlatego zeby ludzie mieli czas na bycie z rodzinami. Jest to prosty zabieg majacy na celu uderzenie w supermarkety ktorych wlascicielami są zagraniczne korporacje. Ciag dalszy wojenki PiSowsko światowej. Skoro sami wiecie ze mozna to doskonale obejść to to nie ma najmniejszego sensu. Dokladnie... a co inni ludzie nie mają rodzin ? a co z tymi którzy sa singlami ? studentami ? czy pracuja na takie zmiany bo im sie to podoba ? Handel nie powinien być niczym ograniczany. W przeciwnym razie stwarza się państwo opresyjne które mówi co i kiedy mozna. Narzekanie ? W Polsce jest na co narzekać a najgorsze jest to ze ludzie myśla że tak powinno być i nic z tym nie robią. Wiekszosc idzie za władzami jak cielęta bo uwazaja ze to są elity i ze oni są mądrzejsi.Mobster

Czemu robisz ten temat potylicznym?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 marca 2018
Mobster
Mobster: BekaZciebieModzie: Bandą idiotów są ci ktorzy myślą że to jest robione dlatego zeby ludzie mieli czas na bycie z rodzinami. Jest to prosty zabieg majacy na celu uderzenie w supermarkety ktorych wlascicielami są zagraniczne korporacje. Ciag dalszy wojenki PiSowsko światowej. Skoro sami wiecie ze mozna to doskonale obejść to to nie ma najmniejszego sensu. Dokladnie... a co inni ludzie nie mają rodzin ? a co z tymi którzy sa singlami ? studentami ? czy pracuja na takie zmiany bo im sie to podoba ? Handel nie powinien być niczym ograniczany. W przeciwnym razie stwarza się państwo opresyjne które mówi co i kiedy mozna. Narzekanie ? W Polsce jest na co narzekać a najgorsze jest to ze ludzie myśla że tak powinno być i nic z tym nie robią. Wiekszosc idzie za władzami jak cielęta bo uwazaja ze to są elity i ze oni są mądrzejsi.Mobster Czemu robisz ten temat potylicznym?


Bo jest tylko i wyłącznie polityczny.
redarrow
redarrow
  17 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Bo jest tylko i wyłącznie polityczny.


biedny murzyn! lubisz dawać ciała za darmo?!
redarrow
redarrow
  17 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Bandą idiotów są ci ktorzy myślą że to jest robione dlatego zeby ludzie mieli czas na bycie z rodzinami. Jest to prosty zabieg majacy na celu uderzenie w supermarkety ktorych wlascicielami są zagraniczne korporacje. Ciag dalszy wojenki PiSowsko światowej. Skoro sami wiecie ze mozna to doskonale obejść to to nie ma najmniejszego sensu. Dokladnie... a co inni ludzie nie mają rodzin ? a co z tymi którzy sa singlami ? studentami ? czy pracuja na takie zmiany bo im sie to podoba ? Handel nie powinien być niczym ograniczany. W przeciwnym razie stwarza się państwo opresyjne które mówi co i kiedy mozna. Narzekanie ? W Polsce jest na co narzekać a najgorsze jest to ze ludzie myśla że tak powinno być i nic z tym nie robią. Wiekszosc idzie za władzami jak cielęta bo uwazaja ze to są elity i ze oni są mądrzejsi.


Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.
Mobster
Mobster
  17 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Bo jest tylko i wyłącznie polityczny.Mobster

Czasami wracam myślami do rządów peło i zastanawiam się, czy dziś pod domem by mi bombka nie szczeliła.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 marca 2018

Nie czytalem ale po ostatnim seksie eh zostawie znak

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 marca 2018
Mobster
Mobster: BekaZciebieModzie: Bo jest tylko i wyłącznie polityczny.Mobster Czasami wracam myślami do rządów peło i zastanawiam się, czy dziś pod domem by mi bombka nie szczeliła.

????????
Mobster
Mobster
  17 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ????????

Oj no co tak szczekasz na Pis'uar skoro za peło lepiej nie było?Mówię tylko, że nie mamy terrorystów za ich panowania :) Jak Piłsudzki powiedział "Naród wspaniały, tylko ludzie ku...y"
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 marca 2018
Mobster
Mobster: BekaZciebieModzie: ???????? Oj no co tak szczekasz na Pis'uar skoro za peło lepiej nie było?Mówię tylko, że nie mamy terrorystów za ich panowania :) Jak Piłsudzki powiedział "Naród wspaniały, tylko ludzie ku...y"

Widze że jestes za prosty na dyskusje. Twoje myślenie ogranicza sie tylko do PiS i PO. Podyskutuj z redarrow bo widze że nadajecie na tych samych falach.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 marca 2018

Jeszcze nigdy przenigdy nie postawilem takiego kloca jak w tym temacie nowej moderatorki

Mobster
Mobster
  17 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Widze że jestes za prosty na dyskusje. Twoje myślenie ogranicza sie tylko do PiS i PO. Podyskutuj z redarrow bo widze że nadajecie na tych samych falach.

Życie jest proste i ja jestem prosty, a ty sztywny :D. Z nikim nie nadaje na tych samych falach. Odbieram świat po swojemu i wiem, że polityka, wiara itp, itd jest odwieczną walką idiotów o to kto tu w koń nie wiem kto to jest :rotfl:cu ma rację. Odbijam więc do redarrow, choć
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.