MagdalenaKowalsk55
wpis jest ukryty
Tweekaz
Tweekaz
  22 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No widzisz przynajmniej dowiedziałeś się przez fotkę jakiego masz faceta.

Nie podawaj Nick tej osoby.

kx2
kx2
  22 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój niby facet za jakiego sie uważało się -okazało, sie , ze ma założone konto na Fotka - i przypadkiem (zostawił otwarte zalogowany profil) na kompie..., ze pisze z przynajmniej 20 kobietami, -umawia sie na randki

Kopnij w dupę frajera. :tak:

MagdalenaKowalsk55
MagdalenaKowalsk55
  22 lutego 2018

Nie jest to łatwe. Trudne. Ale czy warto dać mu nauczkę ??

MagdalenaKowalsk55
MagdalenaKowalsk55
  22 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No widzisz przynajmniej dowiedziałeś się przez fotkę jakiego masz faceta. Nie podawaj Nick tej osoby.

To prawda, -to jego niewylogowanie, -pomogło,,,aczkolwiek,,,ni jest to dla mnie łatwe,,,-oszukiwał, mnie przez prawie rok,,,nawet w Walentynki, pisał, w nocy z kobietami stąd :(
kx2
kx2
  23 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy warto dać mu nauczkę ??

Rób jak uważasz. Dla mnie zdrajca zostaje zdrajcą i nie ma wybaczenia i nauczek.
Tweekaz
Tweekaz
  23 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: oszukiwał, mnie przez prawie rok,,,nawet w Walentynki, pisał, w nocy z kobietami stąd :(

No to widzisz, zostaw go teraz póki nie jesteście małżeństwem, dobrze Ci radzę bo potem będziesz tego żałować i wspomnisz moje słowa.
MagdalenaKowalsk55
MagdalenaKowalsk55
  23 lutego 2018

[quote=MagdalenaKowalsk55]
Mój niby facet za jakiego sie uważało się -okazało, sie , ze ma założone konto na Fotka - i przypadkiem (zostawił otwarte zalogowany profil) na kompie..., ze pisze z przynajmniej 20 kobietami, -umawia sie na randki, pisze o erotyce,,,,zwyczajnie mnie zdradza !!! oc mam zrobić ?? zalozył konto w 2017 roku,,,,a w dzień Walentynek jak zawsze powiedział, że mnie kocha.

MagdalenaKowalsk55
wpis jest ukryty
czlowiek84
czlowiek84
  23 lutego 2018

uważaj bo Tobie zależy na prawdziwej miłości. :)
W moim realnym świecie za dzieciaka było inaczej, ludzie się inaczej łączyli, fakt nie wszyscy z miłości. Żyli biednie ale szczęśliwie, małżeństwa się nie rozpadały, rodziny były wielopokoleniowe z tradycjami. Jak był problem próbowali to naprawić.
Chęć odwetu świadczy, żę i ty go nie kochasz, miłość nigdy się nie mści, nie szydzi ani nie upokarza. Boli czasem owszem, gorzej jakby była obojętna.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet w Walentynki, pisał, w nocy z kobietami stąd :(


Pisał z innymi ale mimo to siedział z Tobą? To musi coś znaczyć, że wybrał Ciebie.

Posiadanie znajomych to nie jest żadna zdrada.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  23 lutego 2018

Dokladnie
Odejdz od niego-to co on robi nie wrozy nic dobrego,

caramella20
Posty: 118 (po ~79 znaków)
Reputacja: -73 | BluzgometrTM: 0
caramella20
  23 lutego 2018

Skoro ma konto tutaj, pisze i na dodatek umawia sie z innymi dziewczynami-nie jest to dobry kandydat na meza w przyszlosci

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  23 lutego 2018

Miłość to zawsze ryzyko , ponieważ ofiarujemy komuś w niej całego siebie wraz ze swoimi uczuciami i sercem jednocześnie nie mając pewności , czy ten ktoś tym nie pogardzi lub nie pobawi się , a z tym zawsze trzeba się liczyć przed wstąpieniem w związek , azaliż czy ktoś potrafi wejść człowiekowi do głowy ?? Żyjemy w czasach nieciekawych ludzi rozpieszczonych przez nowe technologię , a zarazem zmanipulowanych przez środki masowego przekazu , które to podsycają te chęci gwiazdorzenia i pożądliwość ludzką zarówno powodując , iż mało kto już ceni i potrzebuje stałego związku , pozostaje trzymać się Boga.

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  23 lutego 2018
caramella20
caramella20: Skoro ma konto tutaj, pisze i na dodatek umawia sie z innymi dziewczynami-nie jest to dobry kandydat na meza w przyszlosci

mozna wiedziec, dlaczego tak uwazasz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.